Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dania gotowe
Zestawy obiadowe
Z wieprzowiną

Z wieprzowiną

Wróć do Zestawy obiadowe




4.6
z 20 opinii
SOKOŁÓW Roladki wieprzowe nadziewane szpinakiem i serem w sosie śmietanowym z kuskusem perłowym 360 g

SOKOŁÓW

Roladki wieprzowe nadziewane szpinakiem i serem w sosie śmietanowym z kuskusem perłowym

360 g
49,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027

4.8
z 56 opinii
JEMYJEMY Gulasz mięsny z mięsem wieprzowym 360 g

JEMYJEMY

Gulasz mięsny z mięsem wieprzowym

360 g
50,25 zł/kg
Cena18,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2027

4.8
z 24 opinii
U JĘDRUSIA Placki ziemniaczne z gulaszem wieprzowym po węgiersku 400 g 400 g

U JĘDRUSIA

Placki ziemniaczne z gulaszem wieprzowym po węgiersku 400 g

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026

4.8
z 35 opinii
JEMYJEMY Strogonow z mięsem wieprzowym i warzywami 360 g

JEMYJEMY

Strogonow z mięsem wieprzowym i warzywami

360 g
50,25 zł/kg
Cena18,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027

4.8
z 18 opinii
JEMYJEMY Chili con carne z mięsem wieprzowo-wołowym 360 g

JEMYJEMY

Chili con carne z mięsem wieprzowo-wołowym

360 g
50,25 zł/kg
Cena18,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2027

4.7
z 21 opinii
SO FOOD Chili con carne z ryżem (pikantne) 330 g

SO FOOD

Chili con carne z ryżem (pikantne)

330 g
48,45 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027

4.8
z 13 opinii
SOKOŁÓW Fusion Express Chili con carne z mięsem 400 g

SOKOŁÓW Fusion Express

Chili con carne z mięsem

400 g
26,47 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store