Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Batony
Pozostałe

Pozostałe

Wróć do Batony




4.6
z 5 opinii
CORNY Big Baton proteinowy kakaowy (bez dodatku cukru) 50 g

CORNY Big

Baton proteinowy kakaowy (bez dodatku cukru)

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027

5.0
z 7 opinii
BOMBUS RAW ENERGY Baton kokos-kakao (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS RAW ENERGY

Baton kokos-kakao (bezglutenowy)

50 g
79,80 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027

5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027

5.0
z 70 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2027

4.6
z 5 opinii
CORNY Big Baton proteinowy bananowo-waniliowy (bez dodatku cukru) 50 g

CORNY Big

Baton proteinowy bananowo-waniliowy (bez dodatku cukru)

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2027

5.0
z 35 opinii
WEDEL Pawełek DUO Batonik czekoladowy o smaku kokosowym 44 g

WEDEL Pawełek DUO

Batonik czekoladowy o smaku kokosowym

44 g
56,59 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027

5.0
z 23 opinii
GO ON! Go on baton vitamin 45 g

GO ON!

Go on baton vitamin

45 g
84,22 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027

5.0
z 12 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy)

25 g
103,60 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 1 opinii
BOMBUS Baton Protein 30% kakao - kokos (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS

Baton Protein 30% kakao - kokos (bezglutenowy)

50 g
185,80 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.8
z 22 opinii
PURELLA SUPERFOODS Baton proteinowy Crunchy Matcha & Yuzu 45 g

PURELLA SUPERFOODS

Baton proteinowy Crunchy Matcha & Yuzu

45 g
90,89 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 1 opinii
MIODOWY KŁOS Baton owsiany z miodem i białą czekoladą 80 g

MIODOWY KŁOS

Baton owsiany z miodem i białą czekoladą

80 g
102,37 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028


5.0
z 1 opinii
Łysoń Trufla miodowa z białą czekoladą, kokosem i pyłkiem pszczelim 80 g

Łysoń

Trufla miodowa z białą czekoladą, kokosem i pyłkiem pszczelim

80 g
237,37 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store