Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady z dodatkami
Z migdałami

Z migdałami

Wróć do Czekolady z dodatkami




4.9
z 99 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada gorzka z całymi migdałami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada gorzka z całymi migdałami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027

4.9
z 34 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi migdałami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada mleczna z całymi migdałami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027

4.8
z 21 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi migdałami solnymi w miodzie

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027

4.9
z 16 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa z całymi migdałami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa z całymi migdałami

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027

5.0
z 4 opinii
MARABOU Czekolada mleczna z solonym migdałem 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna z solonym migdałem

170 g
101,12 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027

5.0
z 4 opinii
TRAPA Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru 75 g

TRAPA

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru

75 g
145,20 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2027

5.0
z 1 opinii
TORRAS Czekolada mleczna z migdałami ze stewią 125 g

TORRAS

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią

125 g
155,92 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store