Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Cukierki, lizaki i gumy
Cukierki Miętówki

Cukierki Miętówki

Wróć do Cukierki, lizaki i gumy




5.0
z 61 opinii
WEDEL SuperMint Cukierki miętowe 90 g

WEDEL SuperMint

Cukierki miętowe

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2027

5.0
z 26 opinii
ORBIT Pastylki miętowe bez cukru 46 drażetek 28 g

ORBIT

Pastylki miętowe bez cukru 46 drażetek

28 g
131,79 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027

5.0
z 22 opinii
WINTERFRESH Mocno miętowe cukierki 28 g

WINTERFRESH

Mocno miętowe cukierki

28 g
128,21 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027

5.0
z 32 opinii
HALLS Cukierki mentolowe Extra Strong 34 g

HALLS

Cukierki mentolowe Extra Strong

34 g
111,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027

5.0
z 15 opinii
HALLS Cukierki Lime Fresh 34 g

HALLS

Cukierki Lime Fresh

34 g
111,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2028

5.0
z 2 opinii
PURE&GOOD Cukierki eukaliptusowo-miętowe ze stewią bez cukru 50 g

PURE&GOOD

Cukierki eukaliptusowo-miętowe ze stewią bez cukru

50 g
127,80 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 25 opinii
MENTOS Mint Cukierki do żucia o smaku miętowym 38 g

MENTOS Mint

Cukierki do żucia o smaku miętowym

38 g
133,95 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029

5.0
z 16 opinii
HALLS Cukierki Coolwave 34 g

HALLS

Cukierki Coolwave

34 g
111,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2028

4.9
z 12 opinii
HALLS Cukierki Watermelon 34 g

HALLS

Cukierki Watermelon

34 g
111,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027

4.9
z 18 opinii
WAWEL Cukierki nadziewane miętowe extra strong 1 szt

WAWEL

Cukierki nadziewane miętowe extra strong

1 szt
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 28 opinii
MENTOS Strong Mint Cukierki do żucia o smaku mocnej mięty 38 g

MENTOS Strong Mint

Cukierki do żucia o smaku mocnej mięty

38 g
133,95 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029


5.0
z 5 opinii
HALLS Cukierki Cola 32 g

HALLS

Cukierki Cola

32 g
115,31 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store