Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Bakalie
Owoce suszone
Ekologiczne (bio)

Ekologiczne (bio)

Wróć do Owoce suszone




4.9
z 165 opinii
BIO PLANET Mango suszone (bez dodatku cukru) BIO 100 g

BIO PLANET

Mango suszone (bez dodatku cukru) BIO

100 g
128,90 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

4.8
z 70 opinii
BIO PLANET Morele suszone bezglutenowe BIO 150 g

BIO PLANET

Morele suszone bezglutenowe BIO

150 g
107,27 zł/kg
Cena16,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 44 opinii
BIO PLANET Suszone krążki jabłka bezglutenowe BIO 100 g

BIO PLANET

Suszone krążki jabłka bezglutenowe BIO

100 g
144,90 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2028

4.8
z 36 opinii
BIO PLANET Suszone krążki ananasa BIO 100 g

BIO PLANET

Suszone krążki ananasa BIO

100 g
151,90 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027

4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Figi suszone BIO 150 g

BIO PLANET

Figi suszone BIO

150 g
115,27 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027

4.8
z 35 opinii
BIO PLANET Daktyle suszone bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Daktyle suszone bezglutenowe BIO

400 g
40,48 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Żurawina suszona cięta (niesłodzona) BIO 100 g

BIO PLANET

Żurawina suszona cięta (niesłodzona) BIO

100 g
193,90 zł/kg
Cena19,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2027

5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

400 g
45,72 zł/kg
Cena18,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Daktyle suszone bezglutenowe BIO 150 g

BIO PLANET

Daktyle suszone bezglutenowe BIO

150 g
56,60 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Daktyle bez pestek suszone bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Daktyle bez pestek suszone bezglutenowe BIO

1 kg
28,99 zł/kg
Cena promocyjna28,99 zł
31,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 89 opinii
BIO PLANET Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe 200 g

BIO PLANET

Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe

200 g
91,45 zł/kg
Cena18,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027


5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Chipsy jabłkowe bezglutenowy BIO 100 g

BIO PLANET

Chipsy jabłkowe bezglutenowy BIO

100 g
145,90 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027

5.0
z 20 opinii
BIO PLANET Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO 200 g

BIO PLANET

Rodzynki sułtanki bezglutenowe BIO

200 g
68,45 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 77 opinii
BIO PLANET Morele suszone bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Morele suszone bezglutenowe BIO

400 g
96,22 zł/kg
Cena38,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.7
z 54 opinii
BIO PLANET Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe 400 g

BIO PLANET

Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe

400 g
79,47 zł/kg
Cena31,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store