Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kawa, herbata, kakao
Herbata zielona
Ekspresowa
Aromatyzowana

Aromatyzowana

Wróć do Ekspresowa




Nowość
CLIPPER Herbata zielona jaśminowa TOKYO GARDENS z aromatem brzoskwini BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona jaśminowa TOKYO GARDENS z aromatem brzoskwini BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
349,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 44 opinii
LIPTON Herbata zielona - cytrusy (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - cytrusy (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

5.0
z 48 opinii
LIPTON Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 52 g

LIPTON

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

52 g
134,42 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

4.8
z 12 opinii
DILMAH Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.8
z 6 opinii
IRVING Herbata zielona - mango z grejpfrutem (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata zielona - mango z grejpfrutem (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029

4.8
z 8 opinii
DILMAH Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

4.9
z 16 opinii
LIPTON Herbata zielona - mięta (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - mięta (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.7
z 7 opinii
IRVING Herbata zielona - ananasowa (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata zielona - ananasowa (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

5.0
z 9 opinii
DILMAH Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 4 opinii
LIPTON Herbata zielona ICE TEA - limonka i mięta (10 piramidek) 35 g

LIPTON

Herbata zielona ICE TEA - limonka i mięta (10 piramidek)

35 g
428,29 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

4.4
z 7 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona herbata z matchą i limonką (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona herbata z matchą i limonką (20 tor. w kopertach)

30 g
273,00 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028


5.0
z 43 opinii
TEEKANNE Herbata zielona - cytryna (20 tor. w sasz.) 33 g

TEEKANNE

Herbata zielona - cytryna (20 tor. w sasz.)

33 g
217,88 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2029

5.0
z 32 opinii
TEEKANNE Herbata zielona - opuncja figowa (20 tor. w sasz.) 33 g

TEEKANNE

Herbata zielona - opuncja figowa (20 tor. w sasz.)

33 g
217,88 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-06-2028

5.0
z 27 opinii
TEEKANNE Herbata zielona - brzoskwinia (20 tor. w sasz.) 35 g

TEEKANNE

Herbata zielona - brzoskwinia (20 tor. w sasz.)

35 g
205,43 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2029

5.0
z 3 opinii
TEEKANNE Herbata zielona - jaśmin (20 tor. w sasz.) 35 g

TEEKANNE

Herbata zielona - jaśmin (20 tor. w sasz.)

35 g
196,86 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2029

4.9
z 13 opinii
TEEKANNE Herbata zielona - imbir i cytryna (20 tor. w sasz.) 35 g

TEEKANNE

Herbata zielona - imbir i cytryna (20 tor. w sasz.)

35 g
205,43 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-07-2029

4.9
z 15 opinii
G'TEA! Herbata turkusowa MILK OOLONG (50 tor. z zawieszką) 75 g

G'TEA!

Herbata turkusowa MILK OOLONG (50 tor. z zawieszką)

75 g
173,20 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2028


4.9
z 16 opinii
LIPTON Herbata zielona - malina i granat (20 tor.) 28 g

LIPTON

Herbata zielona - malina i granat (20 tor.)

28 g
463,93 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 23 opinii
LIPTON Herbata zielona z nutą pigwy 20 torebek 32 g

LIPTON

Herbata zielona z nutą pigwy 20 torebek

32 g
305,94 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

5.0
z 12 opinii
LIPTON Herbata zielona - mięta (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbata zielona - mięta (20 tor.)

32 g
405,94 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

4.9
z 8 opinii
LIPTON Herbata zielona - jagoda i goji (20 tor.) 43 g

LIPTON

Herbata zielona - jagoda i goji (20 tor.)

43 g
302,09 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

4.9
z 15 opinii
LIPTON Herbata zielona - mandarynka i pomarańcza (20 tor.) 36 g

LIPTON

Herbata zielona - mandarynka i pomarańcza (20 tor.)

36 g
360,83 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

5.0
z 1 opinii
DILMAH Zestaw herbat zielonych i zielonych z dodatkami 20 torebek (saszetki) 30 g

DILMAH

Zestaw herbat zielonych i zielonych z dodatkami 20 torebek (saszetki)

30 g
449,67 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.7
z 23 opinii
LIPTON Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

YOGI TEA Herbata zielona energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbata zielona energia BIO 17 torebek

31 g
599,68 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store