Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Alkohole
Wino
Białe
Wytrawne
Lekkie

Lekkie

Wróć do Wytrawne




4.8
z 77 opinii
MOŁDAWSKA DOLINA Chardonnay & Feteasca Alba 750 ml

MOŁDAWSKA DOLINA

Chardonnay & Feteasca Alba

750 ml
26,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna19,99 zł
22,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.7
z 30 opinii
OLARIA Białe 750 ml

OLARIA

Białe

750 ml
25,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena promocyjna18,99 zł
20,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Nowość
GATO NEGRO Pinot Grigio 750 ml

GATO NEGRO

Pinot Grigio

750 ml
30,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena22,99 zł
Do koszyka

4.7
z 10 opinii
PASQUA Pinot Grigio 750 ml

PASQUA

Pinot Grigio

750 ml
45,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena33,99 zł
Do koszyka

Nowość
9 Lives Inspiring Riesling 750 ml

9 Lives

Inspiring Riesling

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

Nowość
9 Lives Sauvignon Blanc 750 ml

9 Lives

Sauvignon Blanc

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.9
z 141 opinii
GRUNER VELTLINER Białe 750 ml

GRUNER VELTLINER

Białe

750 ml
34,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena25,99 zł
Do koszyka

5.0
z 20 opinii
CASAL DA SEARA Vinho Verde Azal 750 ml

CASAL DA SEARA

Vinho Verde Azal

750 ml
36,52 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena27,39 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
PORTADA Vinho Regional Lisboa 750 ml

PORTADA

Vinho Regional Lisboa

750 ml
41,85 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena31,39 zł
Do koszyka

4.9
z 17 opinii
CASA PECUNIA Pinot Grigio DOC 750 ml

CASA PECUNIA

Pinot Grigio DOC

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 15 opinii
VITIS NOSTRA Soave DOC 750 ml

VITIS NOSTRA

Soave DOC

750 ml
34,79 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena26,09 zł
Do koszyka


5.0
z 1 opinii
Visla Wino białe Solaris 750 ml

Visla

Wino białe Solaris

750 ml
79,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka

4.4
z 5 opinii
MARTINETTI Pinot Grigio IGT 750 ml

MARTINETTI

Pinot Grigio IGT

750 ml
45,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
MARTINETTI Frascati DOC 750 ml

MARTINETTI

Frascati DOC

750 ml
45,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
EL COTO Rioja 750 ml

EL COTO

Rioja

750 ml
58,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena43,99 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
NERO ORO Pinot Grigio Appasimento 750 ml

NERO ORO

Pinot Grigio Appasimento

750 ml
57,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena42,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
CASILLERO DEL DIABLO Sauvignon Blanc 750 ml

CASILLERO DEL DIABLO

Sauvignon Blanc

750 ml
41,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena30,99 zł
Do koszyka


4.5
z 16 opinii
VITIS NOSTRA Piot Grigio 750 ml

VITIS NOSTRA

Piot Grigio

750 ml
32,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena24,49 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
SREBRNE Z polskiej winnicy Cuvee Blanc 750 ml

SREBRNE

Z polskiej winnicy Cuvee Blanc

750 ml
69,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena51,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
PONTE Vinho Regional Tejo 750 ml

PONTE

Vinho Regional Tejo

750 ml
33,72 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena25,29 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
CASA PECUNIA Orivieto Classico DOC 750 ml

CASA PECUNIA

Orivieto Classico DOC

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.9
z 19 opinii
FREIXENET Pinot Grigio Wino białe wytrawne 750 ml

FREIXENET Pinot Grigio

Wino białe wytrawne

750 ml
53,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka

4.6
z 8 opinii
WEINGUT MAYER Gruner Veltliner 750 ml

WEINGUT MAYER

Gruner Veltliner

750 ml
85,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena63,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
WEINGUT MAYER Wiener Klassik 750 ml

WEINGUT MAYER

Wiener Klassik

750 ml
93,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena69,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
Le Morette Serai Bianco Veronese IGT 750 ml

Le Morette

Serai Bianco Veronese IGT

750 ml
93,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

B&G Chablis 750 ml

B&G

Chablis

750 ml
159,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena119,99 zł
Do koszyka

VILLA MATTIELLI Pinot Grigio 750 ml

VILLA MATTIELLI

Pinot Grigio

750 ml
102,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena76,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
ROPITEAU CHABLIS 750 ml

ROPITEAU

CHABLIS

750 ml
173,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena129,99 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
VIVOLINO Airen BIO 750 ml

VIVOLINO

Airen BIO

750 ml
38,12 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena28,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store