Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Napoje
Funkcjonalne
Wody witaminowe

Wody witaminowe

Wróć do Funkcjonalne




4.9
z 32 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit

555 ml
8,27 zł/l
Cena4,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027

4.8
z 13 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO

555 ml
8,27 zł/l
Cena4,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 26 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy

555 ml
8,27 zł/l
Cena4,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-04-2027

4.9
z 14 opinii
OSHEE Vitamin Water Magnez +B6 Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy 1.1 l

OSHEE Vitamin Water Magnez +B6

Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy

1.1 l
5,54 zł/l
Cena6,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027

5.0
z 1 opinii
OSHEE SPARKLING Napój gazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy 330 ml

OSHEE SPARKLING

Napój gazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy

330 ml
12,09 zł/l
Cena3,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027

5.0
z 1 opinii
OSHEE SPARKLING Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit 330 ml

OSHEE SPARKLING

Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit

330 ml
12,09 zł/l
Cena3,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027

5.0
z 3 opinii
DR WITT Napój zero cytryna-mango 550 ml

DR WITT

Napój zero cytryna-mango

550 ml
6,71 zł/l
Cena3,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 3 opinii
DR WITT Napój zero red berry mix 550 ml

DR WITT

Napój zero red berry mix

550 ml
6,89 zł/l
Cena3,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 3 opinii
OSHEE Vitamin Water Vitamin Water Napój niegazowany C500 o smaku cytrynowo - miętowym ZERO 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Vitamin Water Napój niegazowany C500 o smaku cytrynowo - miętowym ZERO

555 ml
8,27 zł/l
Cena4,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027

5.0
z 3 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój gazowany o smaku truskawki i trawy cytrynowej 330 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój gazowany o smaku truskawki i trawy cytrynowej

330 ml
11,79 zł/l
Cena3,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027

5.0
z 1 opinii
OSHEE Napój niegazowany o smaku truskawki i trawy cytrynowej 555 ml

OSHEE

Napój niegazowany o smaku truskawki i trawy cytrynowej

555 ml
7,55 zł/l
Cena4,19 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027


5.0
z 3 opinii
OSHEE Napój niegazowany bez cukru o smaku truskawki i trawy cytrynowej 555 ml

OSHEE

Napój niegazowany bez cukru o smaku truskawki i trawy cytrynowej

555 ml
8,45 zł/l
Cena4,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027

DR WITT Napój gazowany bez cukru o smaku miętowym 750 ml

DR WITT

Napój gazowany bez cukru o smaku miętowym

750 ml
5,19 zł/l
Cena3,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

DR WITT Napój gazowany bez cukru o smaku jogody 750 ml

DR WITT

Napój gazowany bez cukru o smaku jogody

750 ml
5,19 zł/l
Cena3,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

DR WITT Napój gazowany o smaku cytryny 750 ml

DR WITT

Napój gazowany o smaku cytryny

750 ml
5,19 zł/l
Cena3,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 2 opinii
DR WITT Napój owocowy o smaku cytryny z dodatkiem magnezu 1.25 l

DR WITT

Napój owocowy o smaku cytryny z dodatkiem magnezu

1.25 l
3,99 zł/l
Cena4,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

DR WITT Napój owocowy o smaku truskawki z dodatkiem mangezu 1.25 l

DR WITT

Napój owocowy o smaku truskawki z dodatkiem mangezu

1.25 l
3,99 zł/l
Cena4,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027


DR WITT Woda witaminowa z kofeiną bez cukru cytryna 500 ml

DR WITT

Woda witaminowa z kofeiną bez cukru cytryna

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 1 opinii
DR WITT Vitamin Water Zero Woda witaminowa z kofeiną bez cukru owoce egzotyczne-guarana 500 ml

DR WITT Vitamin Water Zero

Woda witaminowa z kofeiną bez cukru owoce egzotyczne-guarana

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store