Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 12-15 miesiąca
Ze zbożami

Ze zbożami

Wróć do Deserki od 12-15 miesiąca




5.0
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Sport Banany-Gruszki-Pomarańcze-Mango z ryżem Mus owocowy 120 g

HIPP BIO od pokoleń

Sport Banany-Gruszki-Pomarańcze-Mango z ryżem Mus owocowy

120 g
54,08 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027

4.9
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Sport Gruszki-Banany-Winogrona z owsem Mus owocowy po 1. roku 120 g

HIPP BIO od pokoleń

Sport Gruszki-Banany-Winogrona z owsem Mus owocowy po 1. roku

120 g
54,08 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027

5.0
z 1 opinii
FRUCHTBAR Mus borówka, banan, ryż po 6 miesiącu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Mus borówka, banan, ryż po 6 miesiącu BIO

100 g
49,90 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027

5.0
z 1 opinii
PSI PATROL Przecier truskawka- malina z owsem BIO 100 g

PSI PATROL

Przecier truskawka- malina z owsem BIO

100 g
39,90 zł/kg
5,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 1 opinii
PSI PATROL Przecier truskawka - malina z owsem BIO 100 g

PSI PATROL

Przecier truskawka - malina z owsem BIO

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store