Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dla malucha i rodziców
Mleka modyfikowane
Mleko 1

Mleko 1

Wróć do Mleka modyfikowane




5.0
z 1 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 1 HM-O Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia w puszce 800 g

NESTLE NAN OPTIPRO PLUS

1 HM-O Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia w puszce

800 g
74,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

BEBILON Comfort 1 ProExpert Dietetyczny środek spożywczy dla niemowląt od urodz. 400 g

BEBILON Comfort 1

ProExpert Dietetyczny środek spożywczy dla niemowląt od urodz.

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027

BEBIKO 1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 550 g

BEBIKO

1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia

550 g
63,62 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027

4.0
z 1 opinii
BEBILON 1 Mleko początkowe od urodzenia Pronutra-Advance 200 ml

BEBILON

1 Mleko początkowe od urodzenia Pronutra-Advance

200 ml
41,45 zł/l
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2027

5.0
z 1 opinii
BEBILON 1 Mleko początkowe z Pronutra-Advance Biotik od urodzenia 800 g

BEBILON

1 Mleko początkowe z Pronutra-Advance Biotik od urodzenia

800 g
93,11 zł/kg
Cena74,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027

BEBILON 1 Mleko początkowe z Pronutra od urodzenia 27 g

BEBILON

1 Mleko początkowe z Pronutra od urodzenia

27 g
218,15 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026

NESTLE NAN OPTIPRO 1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia

650 g
69,98 zł/kg
Cena45,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 3 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO 5 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

5 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku

650 g
69,98 zł/kg
Cena45,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

HIPP 1 Comfort Combiotik wzdęcia kolki i zaparcia od urodzenia 300 g

HIPP 1 Comfort Combiotik

wzdęcia kolki i zaparcia od urodzenia

300 g
126,63 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 1 opinii
HIPP 1 BIO Combiotik Ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 550 g

HIPP 1 BIO Combiotik

Ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia

550 g
90,89 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store