Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Sprzątanie
Kuchnia i łazienka
Mleczka i proszki

Mleczka i proszki

Wróć do Kuchnia i łazienka




5.0
z 4 opinii
DR.BECKMANN Pasta czyszcząca uniwersalna 550g 550 g

DR.BECKMANN

Pasta czyszcząca uniwersalna 550g

550 g
29,07 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031

CILLIT BANG Pasta do czyszczenia uniwersalna 470 g

CILLIT BANG

Pasta do czyszczenia uniwersalna

470 g
34,02 zł/kg
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2028

4.9
z 64 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

780 ml
21,78 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2027

4.9
z 30 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Pink Flower 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Pink Flower

780 ml
22,81 zł/l
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2028

4.9
z 40 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Original 780ml 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Original 780ml

780 ml
22,81 zł/l
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2028

4.9
z 42 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 500 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

500 ml
31,38 zł/l
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2028

4.9
z 12 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia w sprayu Original 750ml 750 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia w sprayu Original 750ml

750 ml
29,85 zł/l
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2031

5.0
z 17 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Spring Fresh 1001ml 1.001 l

CIF

Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Spring Fresh 1001ml

1.001 l
26,86 zł/l
Cena26,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029

5.0
z 21 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Ocean Wave 1001ml 1.001 l

CIF

Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Ocean Wave 1001ml

1.001 l
26,86 zł/l
Cena26,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029

5.0
z 1 opinii
SIDOLUX Multispray uniwersalny Mydło Marsylskie 750 ml

SIDOLUX

Multispray uniwersalny Mydło Marsylskie

750 ml
25,32 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2029

SIDOLUX Mleczko czyszczące w sprayu cytrynowe 750 ml

SIDOLUX

Mleczko czyszczące w sprayu cytrynowe

750 ml
25,32 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store