Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dla zwierząt
Przysmaki dla kota

Przysmaki dla kota

Wróć do Dla zwierząt

Przysmaki miękkie, musyPrzysmaki chrupki



5.0
z 2 opinii

17% taniej

INABA Kremowy przysmak dla kotów mix smaków z tuńczykiem 20x14g 280 g

INABA

Kremowy przysmak dla kotów mix smaków z tuńczykiem 20x14g

280 g
178,54 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

5.0
z 5 opinii
INABA Churu 4x14g Kremowy przysmak dla kotów z kurczakiem o smaku krabów 56 g

INABA

Churu 4x14g Kremowy przysmak dla kotów z kurczakiem o smaku krabów

56 g
278,39 zł/kg
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027

5.0
z 6 opinii
INABA Churu 4x14g Kremowy przysmak dla kotów z tuńczykiem i przegrzebkami 56 g

INABA

Churu 4x14g Kremowy przysmak dla kotów z tuńczykiem i przegrzebkami

56 g
273,04 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027

4.9
z 15 opinii
HILTON Liofilizowany przysmak z kaczki dla kota 30 g

HILTON

Liofilizowany przysmak z kaczki dla kota

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028

5.0
z 9 opinii
HILTON Liofilizowany przysmak z kurczaka dla kota 30 g

HILTON

Liofilizowany przysmak z kurczaka dla kota

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028

4.8
z 12 opinii
HILTON Liofilizowany przysmak z wątróbki wołowej dla kota 30 g

HILTON

Liofilizowany przysmak z wątróbki wołowej dla kota

30 g
166,33 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028

5.0
z 23 opinii
FELIX® Deli Moments Przysmak dla kotów z łososiem (4x10g) 40 g

FELIX® Deli Moments

Przysmak dla kotów z łososiem (4x10g)

40 g
224,75 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

5.0
z 11 opinii
HILTON pyszne SuperSnacki Miękkie paski z kurczaka dla kota 100 g

HILTON pyszne SuperSnacki

Miękkie paski z kurczaka dla kota

100 g
109,90 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028

4.2
z 5 opinii
HILTON Liofilizowany przysmak z wątróbką jagnięcą i maliną dla psa 50 g

HILTON

Liofilizowany przysmak z wątróbką jagnięcą i maliną dla psa

50 g
167,80 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

5.0
z 3 opinii
HILTON Liofilizowany przysmak z kaczką i gruszką dla psa 50 g

HILTON

Liofilizowany przysmak z kaczką i gruszką dla psa

50 g
167,80 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

5.0
z 1 opinii
HILTON Liofilizowany przysmak z kurczakiem i żurawiną dla psa 50 g

HILTON

Liofilizowany przysmak z kurczakiem i żurawiną dla psa

50 g
167,80 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027


INABA Świąteczne pudełko z przysmakami dla kota z tuńczykiem i kurczakiem 14x20g 280 g

INABA

Świąteczne pudełko z przysmakami dla kota z tuńczykiem i kurczakiem 14x20g

280 g
214,25 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.7
z 22 opinii
FELIX® Deli Moments Przysmak dla kotów z kurczakiem (4x10g) 40 g

FELIX® Deli Moments

Przysmak dla kotów z kurczakiem (4x10g)

40 g
224,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.7
z 3 opinii

19% taniej

JOY&TOY! Jajko z niespodzianką dla KOTA 20 g

JOY&TOY!

Jajko z niespodzianką dla KOTA

20 g
849,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
20,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027

4.9
z 39 opinii
FELIX® Party MIX Przekąska dla kotów o smaku łososia, łososia morskiego i pstrąga 60 g

FELIX® Party MIX

Przekąska dla kotów o smaku łososia, łososia morskiego i pstrąga

60 g
119,83 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 47 opinii
FELIX® Party MIX Przekąska dla kotów o smaku kurczaka, wątróbki i indyka 60 g

FELIX® Party MIX

Przekąska dla kotów o smaku kurczaka, wątróbki i indyka

60 g
119,83 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 45 opinii
FELIX® Party MIX Przekąska dla kotów o smaku wołowiny, kurczaka i łososia 60 g

FELIX® Party MIX

Przekąska dla kotów o smaku wołowiny, kurczaka i łososia

60 g
119,83 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027


4.9
z 56 opinii
DREAMIES Przysmaki dla Kotów z Pysznym Kurczakiem 60 g

DREAMIES

Przysmaki dla Kotów z Pysznym Kurczakiem

60 g
181,50 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027

5.0
z 37 opinii
DREAMIES Przysmaki dla Kotów z Wybornym Łososiem 60 g

DREAMIES

Przysmaki dla Kotów z Wybornym Łososiem

60 g
181,50 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2027

5.0
z 43 opinii
DREAMIES Przysmaki dla Kotów z Nutą Kocimiętki 60 g

DREAMIES

Przysmaki dla Kotów z Nutą Kocimiętki

60 g
181,50 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027

5.0
z 39 opinii
DREAMIES Przysmaki dla Kotów z Pysznym Serem 60 g

DREAMIES

Przysmaki dla Kotów z Pysznym Serem

60 g
181,50 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027

4.9
z 8 opinii
BRIT Care Przekąska dla kotów zapobiegająca powstawaniu kulek sierści bezzbożowa z psyllium olejem z łososia rokitnikiem i lignocelulozą 50 g

BRIT Care

Przekąska dla kotów zapobiegająca powstawaniu kulek sierści bezzbożowa z psyllium olejem z łososia rokitnikiem i lignocelulozą

50 g
151,80 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-09-2027

4.9
z 9 opinii
BRIT Care Przekąska dla kotów wspierająca zdrowie zębów i dziąseł bezzbożowa z bazylią tymiankiem rozmarynem i witaminą C 50 g

BRIT Care

Przekąska dla kotów wspierająca zdrowie zębów i dziąseł bezzbożowa z bazylią tymiankiem rozmarynem i witaminą C

50 g
151,80 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store