Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w kawałku
Kozi i owczy
GOAT FARM Ser kozi klinek
Ser kozi klinek GOAT FARM 130g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 47 opinii

GOAT FARM Ser kozi klinek

130 g
GOAT FARM
Holandia

Cena15,19 zł
116,85 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Delikatny i aromatyczny ser produkowany wyłącznie z mleka koziego. Idealnie wkomponuje się w każdą deskę serów.

***Niejadalna skórka sera


GOAT FARM Ser kozi klinek


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.11.2026
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1617.00 kJ
19.3%
Wartość energetyczna (kcal)
386.00 kcal
19.3%
Tłuszcz (g)
33.00 g
47.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
24.00 g
120.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
23.00 g
46.0%
Sól (g)
1.80 g
30.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
47 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię go
15.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny i zdrowy
17.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Yury
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.05.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Zanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.04.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
116,85 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
130 g
Dostawca:
EUROSER
Marka:
GOAT FARM
EAN:
5902431270692
Cena za kg:
116,85 zł/kg
Waga:
130 g
Marka:
GOAT FARM
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROSER
EAN:
5902431270692

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Niejadalna skórka sera.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze: +1°C - +8°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Geologiczna 20, 02-246 Warszawa, Polska


Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

Pokrojono i zapakowano przez: EUROSER Dairy Group Sp. z o.o. - Sp.K., ul. Geologiczna 20, 02-246 Warszawa, Polska


Informacje producenta

Marka

Goat Farm


Marka standaryzowana

MarkaGoat Farm

Produkty z kategorii Kozi i owczy

5.0
z 21 opinii
CASTELLI Pecorino Romano ser z mleka owczego twardy w kawałku 160 g

CASTELLI

Pecorino Romano ser z mleka owczego twardy w kawałku

160 g
136,19 zł/kg
Cena promocyjna21,79 zł
24,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
HOOIDAMMER Kozi ser dojrzewający z kozieradką BIO 200 g

HOOIDAMMER

Kozi ser dojrzewający z kozieradką BIO

200 g
159,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna31,99 zł
32,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
4.8
z 19 opinii
DELI Q Ser Manchego 130 g

DELI Q

Ser Manchego

130 g
206,85 zł/kg
Cena26,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 55 opinii
DELI Q Ser kozi z kolendrą i kozieradką 130 g

DELI Q

Ser kozi z kolendrą i kozieradką

130 g
125,31 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 70 opinii
GOAT FARM Ser kozi (kawałek) 200 g

GOAT FARM

Ser kozi (kawałek)

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 37 opinii
FRESH PACK Ser owczy Pecorino Peperoncino z papryczką chilli 110 g

FRESH PACK

Ser owczy Pecorino Peperoncino z papryczką chilli

110 g
109,91 zł/kg
Cena12,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.9
z 35 opinii
FRESH PACK Ser kozi z ziołami i przyprawami 130 g

FRESH PACK

Ser kozi z ziołami i przyprawami

130 g
111,46 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.9
z 21 opinii
FRESH PACK Meelania Ser kozi 130 g

FRESH PACK

Meelania Ser kozi

130 g
116,08 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 47 opinii
GOAT FARM Ser kozi klinek 130 g

GOAT FARM

Ser kozi klinek

130 g
116,85 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
5.0
z 13 opinii
MAODDI Ser Pecorino Romano 200 g

MAODDI

Ser Pecorino Romano

200 g
146,95 zł/kg
Cena29,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2027

Produkty marki GOAT FARM

5.0
z 102 opinii
GOAT FARM Masło kozie 125 g

GOAT FARM

Masło kozie

125 g
71,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
4.9
z 346 opinii
GOAT FARM Ser kozi (plastry) 100 g

GOAT FARM

Ser kozi (plastry)

100 g
91,90 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
4.9
z 200 opinii
GOAT FARM Ser kozi wędzony (plastry) 100 g

GOAT FARM

Ser kozi wędzony (plastry)

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
4.9
z 165 opinii
GOAT FARM Ser mieszany z mleka koziego i owczego (w plastrach) 100 g

GOAT FARM

Ser mieszany z mleka koziego i owczego (w plastrach)

100 g
104,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
5.0
z 51 opinii
GOAT FARM Ser kozi (plastry) BIO 90 g

GOAT FARM

Ser kozi (plastry) BIO

90 g
191,00 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
5.0
z 70 opinii
GOAT FARM Ser kozi (kawałek) 200 g

GOAT FARM

Ser kozi (kawałek)

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store