Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Pszeniczne
BAVARIA WIT Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)
WIT Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) BAVARIA 330ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 19 opinii

BAVARIA WIT Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
BAVARIA
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena4,89 zł
14,82 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bavaria 0,0% Wit odświeżające białe piwo bezalkoholowe na bazie naturalnych składników z naturalną wodą mineralną z własnego źródła w Bawarii. Naturalnie mętne i niefiltrowane, bogate i pełne smaku. Odświeżająca mieszanka owocowych i pikantnych odcieni. Bawaria 0,0% Wit to białe piwo bezalkoholowe o stabilnym zmętnieniu, unikalne dla bezalkoholowego białego piwa. 

Orzeźwiający, gustowny, naturalny!


Zawartość alkoholu: 0,0%. 



BAVARIA WIT Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2027

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mieszko
zweryfikowano
Zgłaszam
słodkie, ale nie słodzone, orzeźwiające, całkiem specyficzne szczerze mówiąc - może podejść albo nie - moje ulubione piwo 0%.
13.05.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne, bez goryczki, najlepsze
04.05.2026
0
0
Mieszko
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione, troche soczkowe ale na pkus że nie slodkie
22.02.2026
0
0
Mieszko
zweryfikowano
Zgłaszam
Ciekawy orzeźwiający smak, moje ulubione bezalkoholowe piwo 😄 takie soczkowe, a jednocześnie nie slodkie
09.05.2025
0
0
Katerina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.08.2026
0
0
Wioleta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Ida
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
Julie
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0
Prakseda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,82 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
330 ml
Dostawca:
MARTIN
Marka:
BAVARIA
EAN:
8714800023504
Cena za kg:
14,82 zł/l
Pojemność:
330 ml
Marka:
BAVARIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MARTIN
EAN:
8714800023504

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Produkty z kategorii Pszeniczne

4.9
z 55 opinii
PAULANER Weissbier Pszeniczne Piwo bezalkoholowe(butelka bezzwrotna) 500 ml

PAULANER

Weissbier Pszeniczne Piwo bezalkoholowe(butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
MIŁOSŁAW Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
10,78 zł/l
Frisco poleca
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
ŻYWIEC BIAŁE Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC BIAŁE

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
10,78 zł/l
friscontowa cena
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
BAVARIA WIT Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA

WIT Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
14,82 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE Złote Pszeniczne

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
SCHNEIDER Weisse Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

SCHNEIDER

Weisse Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BAVARIA

5.0
z 4 opinii
BAVARIA Piwo bezalkoholowe 6x330 ml (butelka bezzwrotna) 1.98 l

BAVARIA

Piwo bezalkoholowe 6x330 ml (butelka bezzwrotna)

1.98 l
12,77 zł/l
Cena25,29 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
BAVARIA IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA

IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
14,21 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
BAVARIA Original Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA

Original Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
19,97 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
BAVARIA Apple Malt Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA Apple Malt

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
15,73 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store