Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Pozostałe warzywa
Korzeniowe
Seler
FRISCO FRESH Seler naciowy słupki
Seler naciowy słupki FRISCO FRESH 500g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 35 opinii

FRISCO FRESH Seler naciowy słupki

500 g
FRISCO FRESH

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Młody seler w słupkach roztacza swój charakterystyczny aromat na całą kuchnię.Dzięki temu jest najlepszym składnikiem warzywnych lub warzywno-mięsnych domowych bulionów, na których gotujemy letnie zupy.Doskonale sprawdzi się też starty na tarce w surówkach i sałatkach, warto dodać go również do warzywnych, robionych własnoręcznie soków.Młody seler to niewielka ilość kalorii przy bogactwie witamin i minerałów. 

Produkt w momencie dostawy ma 2 dni terminu przydatności.

*Podana waga produktu jest orientacyjna 


FRISCO FRESH Seler naciowy słupki


Produkt wycofany
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
11%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Raczej nie zamówię ponownie. Nieładnie pracowana paczka
03.04.2024
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
...............................................
12.09.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mniam chrupiace i zdrowe
16.05.2023
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Opcja dla leniwych
29.04.2023
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże dobre
23.11.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super opakowanie, nic się nie uszkodziło. Doskonała porcja witamin. Polecam. Wyśmienity, intensywny w kolorze miąższ. Widać dobrą jakość.
22.11.2021
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Żaden owoc nie jest potłuczony, zabezpieczenie na piątkę! To są najlepsze owoce, polecam. Bardzo soczyste, a do tego słodkie.Świeżość i jakość w pakiecie.
10.08.2021
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Cudowny smak, a ile witamin! Dobrze zapakowane, bezpieczne w transporcie.
19.07.2021
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez zarzutu
21.04.2021
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny seler na sok - zero goryczy, świeży , jędrny.
25.02.2021
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży, jędrny , smaczny .
27.12.2020
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystkook. Świeże i pachnące. Gotowe do zjedzenia 🙂
06.12.2020
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko świeże i w określonym terminie polecam
20.11.2020
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety opakowanie bardzo łatwo się otwiera, i już kilka razy dotarło do mnie otwarte. Poza tym ok
18.11.2020
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.09.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2024
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.10.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
5903292133980
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
500 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
EAN:
5903292133980

Produkty z kategorii Seler

4.8
z 946 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Seler naciowy 300 g

FRISCO FRESH

Seler naciowy

300 g
15,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
5,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 1566 opinii
FRISCO FRESH Seler 1 szt. (560g-840g) 700 g

FRISCO FRESH

Seler 1 szt. (560g-840g)

~700 g
4,84 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
4.7
z 123 opinii
FRISCO ORGANIC Seler naciowy BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Seler naciowy BIO

300 g
52,63 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
4.7
z 151 opinii
FRISCO ORGANIC Seler BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Seler BIO (800g-1200g)

~1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store