Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Tortille, pity i wrapy
Tortille i wrapy
Pszenne
SANDRA Tortilla pszenna o smaku szpinakowym - 25 cm (4 szt.)
Tortilla pszenna o smaku szpinakowym   25 cm (4 szt.) SANDRA 240g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 27 opinii

SANDRA Tortilla pszenna o smaku szpinakowym - 25 cm (4 szt.)

240 g
SANDRA

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sandra Tortilla placki pszenne. Smak szpinakowy. 4 x 25 cm  

Zielone placki o wyjątkowym smaku szpinaku będą doskonałą bazą do tortilli z pikantnym nadzieniem. Dodatki w postaci czerwonej papryki, suszonych pomidorów, czosnku czy wołowiny będą pięknie prezentować się na talerzu i zapewnią nam kulinarną ucztę.  

Tortilla to prosty sposób na szybkie, smaczne i zdrowe posiłki dla całej rodziny. Te pszenne placki przyrządzone na ciepło sprawdzą się jako niebanalny obiad. Przygotowane w kilka minut na zimno będą idealne do pracy czy szkoły a gdy je pokroisz w małe roladki zmienią się w elegancką przekąskę na przyjęcie. Z tyłu każdego opakowania znajdują się 3 łatwe sposoby na przygotowanie przekąsek, razem 12 pomysłów na tortillę w różnych smakach.

Tortille Sandra wyprodukowane zostały z najlepszej pszenicy co gwarantuje wyśmienity smak oraz doskonałą sprężystość ciasta.



Cechy

bez oleju palmowego

4 x ~25 cm


SANDRA Tortilla pszenna o smaku szpinakowym - 25 cm (4 szt.)


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1231.00 kJ
14.7%
Wartość energetyczna (kcal)
291.00 kcal
14.6%
Tłuszcz (g)
5.80 g
8.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.90 g
4.5%
Węglowodany (g)
49.00 g
18.8%
w tym cukry (g)
4.00 g
4.4%
Błonnik (g)
4.20 g
Białko (g)
8.40 g
16.8%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
4%
3
7%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt spełnia moje oczekiwania. Polecam
27.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
28.02.2024
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam. Produkt świeży, smaczny
19.12.2023
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
06.12.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Torttillie były sklejone i rwały się przy próbie rozdzielenia. W smaku OK.
01.08.2023
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Do pizzy idealna
20.07.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez zarzutu 5/5
09.06.2023
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra
05.06.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość. Polecam
19.03.2023
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo ładna, smaczna chociaż skład mógłby być lepszy
16.12.2022
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Super produkt z rozsądną cenę
11.08.2022
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Tortilla pyszna
20.07.2022
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jako wygodne i smaczne opakowanie do ulubionego wnętrza, u mnie to odrobina majonezu lub gęstej śmietany, ostry sos, rukola lub inna sałata, świeża papryka w paskach, kawałek wędzonej ryby. Lepsza niż placki o średnicy 20 cm, więcej wchodzi :)
12.07.2022
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Nic się nie pogniotło ani nie wysypało. Zamawiam te produkty regularnie, bardzo dobre. Co za zapach, co za smak. Najlepsze.
08.01.2022
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyroby są smaczne, dobre jakościowo, rekomenduję. Opakowanie jest estetyczne, trwałe i łatwe do otwarcia. Z przyjemnością zamawiam te produkty.
23.11.2021
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Placki smaczne, natomiast skład nie powala.
22.11.2021
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Nic się nie pogniotło ani nie wysypało. Jakościowo to są dobre produkty, naturalne i smaczne. Zamawiam te produkty regularnie, bardzo dobre.
12.09.2021
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Za jakość daję najwyższą ocenę. Opakowanie jest estetyczne, trwałe i łatwe do otwarcia.
02.08.2021
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
240 g
Dostawca:
LEVANT
Marka:
SANDRA
EAN:
5902709123507
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
240 g
Marka:
SANDRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LEVANT
EAN:
5902709123507

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed spożyciem produkt można podgrzać obustronnie na średnio nagrzanej patelni lub w kuchence mikrofalowej na średnim poziomie mocy (ok. 650 W) 5-15 sek. w zależności od preferencji stopnia ogrzania i podpieczenia produktu.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w warunkach otoczenia. Chronić przed gwałtownymi zmianami temperatury oraz bezpośrednim nasłonecznieniem. Po otwarciu przechowywać w warunkach otoczenia w opakowaniu szczelnie zabezpieczonym przed dostępem powietrza i światła, zużyć w ciągu 7 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

7


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Smoluchowskiego 11a, 60-179 Poznań, Poland


Pozostałe informacje

Masa netto 240 g (4 x 60 g)


Adres producenta

Wyprodukowano dla: LEVANT Foods Sp. z o.o., ul. Smoluchowskiego 11a, 60-179 Poznań, Poland, tel.: +48 61 88 66 600, e-mail: info@levant.pl, www.levant.pl


Informacje producenta

Marka

Sandra


Marka standaryzowana

MarkaSandra

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Placki pszenne o smaku szpinakowym


Dodatkowe informacje

baw się kolorami i smakami


Przepisy

Tortilla na wiele sposobów: Zakręcone śniadanie - oliwa - przyprawy - ogórek zielony - czerwona papryka - oliwki - kostki sera feta Nadziane rollsy - czerwona kapusta - czerwona papryka - kostki mango - gruszka - sos z oliwy i ziół - szczypiorek, pietruszka - podsmażone kawałki kurczaka Szkolny rulon - sałata karbowana - kawałki kurczaka - żółta papryka - pomidor - liście szpinaku - czerwona cebula - sos winegret

Produkty z kategorii Pszenne

4.9
z 166 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.9
z 141 opinii
TORTILOVE Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.) 240 g

TORTILOVE

Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.)

240 g
14,54 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 96 opinii
TORTILOVE Tortilla pełnoziarnista - 25 cm (4 szt.) 240 g

TORTILOVE

Tortilla pełnoziarnista - 25 cm (4 szt.)

240 g
17,88 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
4.9
z 451 opinii
FUNTASTIC Tortilla pszenna - 20 cm (8 szt.) 296 g

FUNTASTIC

Tortilla pszenna - 20 cm (8 szt.)

296 g
22,26 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 220 opinii
FUNTASTIC Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.) 250 g

FUNTASTIC

Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.)

250 g
24,76 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.8
z 92 opinii
AMAIZIN Tortilla pszenna - 20 cm (6 szt.) BIO 240 g

AMAIZIN

Tortilla pszenna - 20 cm (6 szt.) BIO

240 g
57,46 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store