Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Masło i margaryny
Margaryny
Do smarowania
SMAKOWITA Margaryna de Luxe
Margaryna de Luxe SMAKOWITA 450g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 35 opinii

SMAKOWITA Margaryna de Luxe

450 g
SMAKOWITA

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ten wariant Smakowitej to propozycja dla smakoszy, którzy również w kromkach pieczywa posmarowanych margaryną szukają wyjątkowej rozkoszy dla podniebienia. Tę zapewnia Smakowita de Luxe wzbogacona olejem z prażonych ziaren słonecznika.

Najwyższa jakość produktu idzie w parze z jego wartościami odżywczymi, za sprawą obecności kwasów omega-3 i zawartości cennych witamin A, D oraz E. Ogromne znaczenie ma również brak konserwantów.

Smakowita de Luxe z pewnością urozmaici smak pieczywa na wielu polskich stołach.     


SMAKOWITA Margaryna de Luxe


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2220.00 kJ
26.4%
Wartość energetyczna (kJ)
540.00 kJ
6.4%
Tłuszcz (g)
60.00 g
85.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
19.00 g
95.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.30 g
5.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobrze się rozsmarowuje, ładnie pachnie słonecznikiem, idealna na kanapki
22.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
jest OK
02.10.2025
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre smarowidło❤️
25.09.2025
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
łatwo się smaruje, dobry smak, ładnie pachnie słonecznikiem
16.09.2025
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
ładnie pachnie słonecznikiem, dobry smak, łatwo się rozsmarowuje
05.08.2025
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
łatwo się rozsmarowuje, pięknie pachnie słonecznikiem, smaczna na kanapki
16.05.2025
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra w smaku, łatwo się rozsmarowuje ładnie pachnie słonecznikiem
21.04.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.11.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.09.2025
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2025
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
SMAKOWITA
EAN:
5900311003743
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
450 g
Marka:
SMAKOWITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900311003743

Produkty z kategorii Do smarowania

5.0
z 195 opinii
MR Słynne Margaryna 500 g

MR Słynne

Margaryna

500 g
16,38 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
4.9
z 164 opinii
RAMA Classic Margaryna klasyczna 400 g

RAMA Classic

Margaryna klasyczna

400 g
21,72 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
4.9
z 248 opinii
SMAKOWITA Margaryna maślany smak 450 g

SMAKOWITA

Margaryna maślany smak

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.8
z 123 opinii
FLORA Original Margaryna 400 g

FLORA Original

Margaryna

400 g
23,48 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2026
4.6
z 60 opinii
FLORA Gold Tłuszcz roślinny do smarowania 400 g

FLORA

Gold Tłuszcz roślinny do smarowania

400 g
26,72 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 38 opinii
DELMA Do Kanapek Margaryna o smaku wiejskiego masełka 450 g

DELMA Do Kanapek

Margaryna o smaku wiejskiego masełka

450 g
14,64 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 11 opinii
SMAKOWITA Margaryna de Luxe 400 g

SMAKOWITA

Margaryna de Luxe

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.8
z 42 opinii
DELMA EXTRA Margaryna maślany smak (450g+50g gratis) 500 g

DELMA EXTRA

Margaryna maślany smak (450g+50g gratis)

500 g
13,18 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027

Produkty marki SMAKOWITA

4.9
z 248 opinii
SMAKOWITA Margaryna maślany smak 450 g

SMAKOWITA

Margaryna maślany smak

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 11 opinii
SMAKOWITA Margaryna de Luxe 400 g

SMAKOWITA

Margaryna de Luxe

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store