Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Jabłka i gruszki
Jabłka do chrupania
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże Sander BIO (800g-1200g)
Jabłka świeże Sander BIO (800g 1200g) FRISCO ORGANIC 1.00kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 158 opinii

FRISCO ORGANIC Jabłka świeże Sander BIO (800g-1200g)

~1 kg
FRISCO ORGANIC

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jabłka Sander Bio to doskonały wybór dla osób, które cenią świeże, chrupiące i aromatyczne owoce. Charakteryzują się przyjemnym smakiem, soczystym miąższem oraz atrakcyjnym wyglądem.

Idealnie sprawdzą się jako zdrowa przekąska w ciągu dnia, dodatek do śniadania, deserów, sałatek czy domowych wypieków.

Klasa 2

Numer certyfikatu: PL-EKO-07


FRISCO ORGANIC Jabłka świeże Sander BIO (800g-1200g)


Produkt wycofany
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
158 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
10%
3
4%
2
1%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Tym razem jabłka były poobijane .
23.02.2026
1
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
jabłka były obite
28.01.2026
1
0
Aurelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Jabłka nieco zgniłe,poobijane
28.01.2026
1
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
dostarczono poobijane jabłka
17.01.2026
1
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe.
15.06.2025
0
0
Victoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne jabłka, dobra jakość
05.05.2025
0
0
Stanka
zweryfikowano
Zgłaszam
Soczyste, smaczne.
12.02.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, soczyste i trwałe
03.02.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jabłka aromatyczne, soczyste, bardzo smaczne.
26.12.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
słodkie i soczyste
21.11.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne jabłka.
19.11.2024
0
0
Wioleta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, ale juz troche zlezale i zrobily sie kruche, a ja wole twarde🙂
04.11.2024
0
0
Teodor
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne chrupiące słodkie twarde
21.03.2024
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety juz 2 razam do czynienia z sytuacja ze musze powyrzucac 1/3 jablek poniewaz sa mocno bite i zaczynaja gnic fe:(
11.03.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo drobne, twarde.
27.02.2024
0
0
Sara
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety otrzymałam nadgniłe pomarańcze
21.02.2024
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Jabłka smaczne, ale do szybkiego skonsuowania, nieco poobijane
20.02.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Owoce smaczne. Idealne na sok, na farsz do naleśników
22.01.2024
0
0
Tomas
zweryfikowano
Zgłaszam
Very good taste and quality
16.01.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Są smaczne.
22.12.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
22229916
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
1 kg
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
22229916

Produkty z kategorii Jabłka do chrupania

4.8
z 234 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Lobo 3-4szt. (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Jabłka Lobo 3-4szt. (640g-960g)

~800 g
6,11 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.8
z 1694 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Deserowe 4-6 szt. (960g-1440g) 1.2 kg

FRISCO FRESH

Jabłka Deserowe 4-6 szt. (960g-1440g)

~1.2 kg
4,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 270 opinii
FRISCO FRESH Jabłka zielone Granny Smith 4-7 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Jabłka zielone Granny Smith 4-7 szt. (800g-1200g)

~1 kg
14,49 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
4.8
z 1492 opinii
FRISCO FRESH Jabłka słodkie Jonaprince 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Jabłka słodkie Jonaprince 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
5,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
13,29 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 70 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże Red Prince BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże Red Prince BIO (800g-1200g)

~1 kg
16,89 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka
4.8
z 277 opinii
FRISCO FRESH Jabłka słodkie Golden Delicious 4 szt. (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Jabłka słodkie Golden Delicious 4 szt. (640g-960g)

~800 g
4,99 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.9
z 142 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 207 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Imbir świeży kłącze BIO (240g-360g) 300 g

FRISCO ORGANIC

Imbir świeży kłącze BIO (240g-360g)

~300 g
35,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,79 zł
13,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

28% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
10,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 140 opinii

24% taniej

FRISCO ORGANIC Por BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Por BIO

300 g
29,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 129 opinii

18% taniej

FRISCO ORGANIC Szpinak BIO 100 g

FRISCO ORGANIC

Szpinak BIO

100 g
81,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,19 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 365 opinii
FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,35 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
43,42 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,29 zł
Do koszyka
4.8
z 266 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,59 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.7
z 163 opinii
FRISCO ORGANIC Gruszki BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Gruszki BIO (480g-720g)

~600 g
24,65 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
4.6
z 376 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
11,09 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,09 zł
Do koszyka
4.7
z 44 opinii
FRISCO ORGANIC Śliwki świeże BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Śliwki świeże BIO (480g-720g)

~600 g
25,15 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
13,29 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
4.8
z 154 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory MIX BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory MIX BIO

250 g
61,16 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka
4.4
z 146 opinii
FRISCO ORGANIC Mango BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Mango BIO

300 g
49,30 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store