Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady z dodatkami
Z orzechami
NUSSBEISSER Czekolada mleczna z orzechami
Czekolada mleczna z orzechami NUSSBEISSER 220g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 30 opinii

NUSSBEISSER Czekolada mleczna z orzechami

220 g
NUSSBEISSER

Cena24,49 zł
111,32 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi.


NUSSBEISSER Czekolada mleczna z orzechami


Produkt dostępny
Data przydatności: 17.04.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2360.00 kJ
28.1%
Wartość energetyczna (kcal)
567.00 kcal
28.4%
Tłuszcz (g)
38.00 g
54.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.00 g
75.0%
Węglowodany (g)
46.00 g
17.7%
w tym cukry (g)
44.00 g
48.9%
Błonnik (g)
3.90 g
Białko (g)
8.50 g
17.0%
Sól (g)
0.21 g
3.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️👍️👍️👍️
04.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
111,32 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
220 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
NUSSBEISSER
EAN:
7622210811783
Cena za kg:
111,32 zł/kg
Waga:
220 g
Marka:
NUSSBEISSER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7622210811783

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa


Adres producenta

Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa


Informacje producenta

Marka

Alpen Gold


Marka standaryzowana

MarkaAlpen Gold

Podmarka

Podmarka Nussbeisser


Opis produktu

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi w eleganckim, złotym opakowaniu - doskonały prezent lub sposób na chwilę tylko dla Ciebie. Każdy kawałek czekolady Nussbeisser wypełniają po brzegi całe orzechy. Nie czekaj, przełam tabliczkę po swojemu i daj się porwać chrupiącym doznaniom. Nussbeisser - czekolada z okienkiem. Okienko na porywający smak. Otwórz sie na wyjatkowe orzechowo-czekoladowe połączenie. Chwile z czekoladą Nussbeisser to pełnia smaku w każdym kawałku.

Produkty z kategorii Z orzechami

5.0
z 237 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.9
z 46 opinii
WEDEL Czekolada gorzka z orzechami 90 g

WEDEL

Czekolada gorzka z orzechami

90 g
77,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-04-2027
5.0
z 15 opinii
MILKA Mmmax Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i całymi orzechami 300 g

MILKA Mmmax

Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i całymi orzechami

300 g
69,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
5.0
z 6 opinii

20% taniej

WEDEL Luksusowa Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 220 g

WEDEL Luksusowa

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

220 g
109,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2027
4.9
z 29 opinii
MILKA Czekolada mleczna Hazelnuts 90 g

MILKA

Czekolada mleczna Hazelnuts

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
4.9
z 33 opinii
MILKA Czekolada mleczna Raisin&Nut 90 g

MILKA

Czekolada mleczna Raisin&Nut

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2027
4.9
z 24 opinii
RITTER SPORT Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
4.9
z 98 opinii
RITTER SPORT Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.9
z 28 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
5.0
z 11 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z kawałkami prażonych orzechów laskowych 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z kawałkami prażonych orzechów laskowych

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
Nowość
RITTER SPORT Czekolada mleczna z kawałkami prażonych i solonych pistacji 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z kawałkami prażonych i solonych pistacji

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 30 opinii
NUSSBEISSER Czekolada mleczna z orzechami 220 g

NUSSBEISSER

Czekolada mleczna z orzechami

220 g
111,32 zł/kg
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027
4.9
z 27 opinii
WEDEL Czekolada mocno mleczna z orzechami laskowymi 80 g

WEDEL

Czekolada mocno mleczna z orzechami laskowymi

80 g
99,88 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2027
4.0
z 2 opinii
TORRAS Czekolada gorzka z orzechami laskowymi ze stewią 125 g

TORRAS

Czekolada gorzka z orzechami laskowymi ze stewią

125 g
155,92 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
5.0
z 5 opinii
RITTER SPORT Mieszanka czekoladek 8 szt. 133 g

RITTER SPORT

Mieszanka czekoladek 8 szt.

133 g
165,34 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
4.9
z 11 opinii
ORION Czekolada Studentska mleczna malinowa 170 g

ORION

Czekolada Studentska mleczna malinowa

170 g
88,18 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 11 opinii
ORION Czekolada Studentska mleczna gruszkowa 170 g

ORION

Czekolada Studentska mleczna gruszkowa

170 g
90,53 zł/kg
Cena15,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 7 opinii
ORION Czekolada Studentska deserowa 170 g

ORION

Czekolada Studentska deserowa

170 g
82,29 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.0
z 2 opinii
NICK'S Czekolada mleczna z orzechami laskowymi 75 g

NICK'S

Czekolada mleczna z orzechami laskowymi

75 g
213,20 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
4.8
z 4 opinii
COCOA Tabliczka biała z pistacjami i solą BIO 40 g

COCOA

Tabliczka biała z pistacjami i solą BIO

40 g
387,25 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027

Produkty marki NUSSBEISSER

4.9
z 35 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi migdałami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada mleczna z całymi migdałami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
5.0
z 237 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.9
z 99 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada gorzka z całymi migdałami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada gorzka z całymi migdałami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
4.9
z 106 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi i rodzynkami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi i rodzynkami

100 g
49,90 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store