BRITA Wkład filtrujący Brita Maxtra Hard Water Expert 3 szt.

1 szt
FriscoNowy, zapakowany
73,49
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Filtr do wody Brita MAXTRA+ Hard Water Expert to gwarancja nowej, ulepszonej formuły filtracji wody w porównaniu z poprzednim modelem filtra Brita. Niezwykle skuteczne perełki wymiennika jonowego blokują osadzanie się kamienia w czajnikach i ekspresach do kawy, poprawiają smak herbaty i kawy, redukują metale takie jak ołów i miedź, a także w porównaniu do wkładu MAXTRA+ Pure Performance zmiękczają wodę poprzez skuteczniejszą o 50% redukcję twardości wody w poruwnianiu z wkłądem Pure.Głównym składnikiem wkładu MAXTRA+ Hard Water Expert jest wymiennik jonowy, który skutecznie ogranicza osadzanie się kamienia w czajniku i ekspresie do kawy. Wytworzone z łupin orzechów kokosowych mikroperełki węgla aktywnego, które wchodzą w skład filtra skutecznie zatrzymują chlor oraz inne substancje wpływające na zapach wody. Dodatkowo zapewniają niezwykle świeżą i czystą czystszą wodę, a także sprawiają, że przefiltrowana woda jest smaczniejsza, a kawa i herbata zyskuje głęboki aromat. Ponadto bardzo gęsta siateczka zatrzymuje zanieczyszczenia pochodzące z rur wodociągowych.

Filtr do wody Brita MAXTRA+ posiada atest PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla Twojego zdrowia. Korzystanie z wkładów filtracyjnych Brita MAXTRA+ pozwala nie tylko dłużej cieszyć się czystszą wodą, ale również staje się ekologiczną i oszczędną alternatywą dla wody butelkowanej. Wydajność filtra wynosi około 4 tygodnie lub pozwala przefiltrować do 150 litrów wody.


BRITA Wkład filtrujący Brita Maxtra Hard Water Expert 3 szt.

Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
BRITA Wkład filtrujący Brita Maxtra Hard Water Expert 3+1 szt
Parametry
Cena za kg:
Producent:
BRITA
Waga:
1 szt
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
BRITA
EAN:
4006387104177