Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania jednogarnkowe
Bigos
DARY NATURY Bigos z grzybami (wegetariański) BIO
Bigos z grzybami (wegetariański) BIO DARY NATURY 500g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

DARY NATURY Bigos z grzybami (wegetariański) BIO

500 g
DARY NATURY

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bigos z grzybami (wegetariański) BIO polskiej marki Dary Natury zawiera wyłącznie warzywa pochodzące z rolnictwa ekologicznego: kapustę, grzyby czy marchew. Ten gotowy bigos to doskonałe danie świąteczne dla wegetarian i wszystkich, którzy cenią produkty polskie, zdrowe i pochodzące ze zrównoważonych źródeł.

Dary Natury Bigos z grzybami (wegetariański) BIO 500 g


DARY NATURY Bigos z grzybami (wegetariański) BIO


Produkt wycofany
Tagi
bio
wegetariański
Lokalni Dostawcy
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
DARY NATURY
EAN:
5902581617774
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
500 g
Marka:
DARY NATURY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5902581617774

Produkty z kategorii Bigos

4.7
z 18 opinii
KUCHNIA KACHNY Bigos 500 g

KUCHNIA KACHNY

Bigos

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.8
z 5 opinii
PUDLISZKI Bigos z mięsem i kiełbasą 450 g

PUDLISZKI

Bigos z mięsem i kiełbasą

450 g
29,76 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027

Produkty marki DARY NATURY

4.9
z 23 opinii
DARY NATURY Proszek do pieczenia BIO 15 g

DARY NATURY

Proszek do pieczenia BIO

15 g
252,67 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2028
5.0
z 35 opinii
DARY NATURY Cynamon mielony BIO 50 g

DARY NATURY

Cynamon mielony BIO

50 g
317,80 zł/kg
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2028
5.0
z 23 opinii
DARY NATURY Oregano BIO 20 g

DARY NATURY

Oregano BIO

20 g
369,50 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2028
4.9
z 33 opinii
DARY NATURY Czosnek niedźwiedzi BIO 25 g

DARY NATURY

Czosnek niedźwiedzi BIO

25 g
471,60 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2028
5.0
z 20 opinii
DARY NATURY Goździki całe BIO 30 g

DARY NATURY

Goździki całe BIO

30 g
456,33 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2028
5.0
z 13 opinii
DARY NATURY Papryka czerwona mielona BIO 50 g

DARY NATURY

Papryka czerwona mielona BIO

50 g
325,80 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-04-2028
4.9
z 39 opinii
DARY NATURY Majeranek BIO 15 g

DARY NATURY

Majeranek BIO

15 g
406,00 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2028
5.0
z 25 opinii
DARY NATURY Kurkuma BIO 50 g

DARY NATURY

Kurkuma BIO

50 g
219,80 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2028
5.0
z 23 opinii
DARY NATURY Liście laurowe BIO 10 g

DARY NATURY

Liście laurowe BIO

10 g
689,00 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2028
5.0
z 15 opinii
DARY NATURY Pieprz czarny ziarno BIO 50 g

DARY NATURY

Pieprz czarny ziarno BIO

50 g
321,80 zł/kg
Cena16,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - kwiat lipy BIO 30 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - kwiat lipy BIO

30 g
479,67 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2028
5.0
z 21 opinii
DARY NATURY Czarnuszka BIO 50 g

DARY NATURY

Czarnuszka BIO

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - jelitowa BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - jelitowa BIO (25 tor.)

50 g
245,80 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - odkwaszająca BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - odkwaszająca BIO (25 tor.)

50 g
239,80 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - koszyczek rumianku BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - koszyczek rumianku BIO (25 tor.)

50 g
279,80 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - na chrypkę BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - na chrypkę BIO (25 tor.)

50 g
239,80 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store