Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

AIR WICK Pachnące patyczki Szlachetny Jedwab z Orientalną Orchideą 50 ml

Data ważności: 30-03-2020
Air Wick - Pachnące patyczki jedwab i orchidea. Oryginalny odświeżacz o wyjątkowym zapachu.
FriscoNowy, zapakowany
18,99
za 1 szt. / 50 ml
379,80 / l
EAN: 5011417554630
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Pachnące patyczki Air Wick o wyjątkowym zapachu jedwabiu połączonego z orientalną orchideą. Jest to jedyny w swoim rodzaju odświeżacz powietrza, który nie tylko zabija nieprzyjemne zapachy, ale również bardzo ładnie prezentuje się na domowej półce.

Pachnące patyczki Air Wick mogą być wykorzystane jako bardzo elegancka dekoracja. Wykorzystuje się je w domowych salonach, łazienkach, a także w pomieszczeniach gospodarczych, często w sklepach. Zapewniają bardzo ciekawą nutę zapachową.

Pachnące patyczki Air Wick - odświeżacz i ozdoba:

  • Zabijają brzydkie zapachy, zastępując je wyjątkowym aromatem
  • Elegancki wygląd sprawia, że są ciekawą dekoracją
  • Można je wykorzystać w każdym pomieszczeniu

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przechowywanie

Data ważności: 18 miesięcy od daty produkcji na opakowaniu.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia. Informacje dotyczące bezpieczeństwa. Przeczytaj uważnie przed użyciem. Przed użyciem załóż rękawice ochronne. Duże pomieszczenia - zapach intensywny 1. Odkręć i zdejmij nakrętkę znajdującą się u szczytu szklanego flakonika. 2. Wypchnij palcem białą membranę (krążek zabezpieczający) i usuń go z nakrętki. 3. Załóż nakrętkę z powrotem na nasadkę butelki. 4. Włóż ratanowe patyczki do środka flakonika z olejkiem, upewniając się, że rozkładają się jak łodygi. Patyczki będą działać jak knot i uwalniać zapach powoli w powietrze. Małe pomieszczenia - zapach mniej intensywny 1. Za pomocą ratanowego patyczka przebij białą membranę (krążek zabezpieczający) znajdujący się w zakrętce szklanego flakonika. 2. Włóż patyczek do środka flakonika z olejkiem. 3. Powtórz czynność, wkładając pożądaną ilość patyczków. 4. Pamiętaj, że intensywność zapachu zależy od liczby patyczków włożonych do flakonika z olejkiem. Aby zapobiec przypadkowemu rozlaniu, upewnij się, że produkt znajduje się na stabilnej powierzchni. Nie umieszczać na polerowanych, malowanych lub plastikowych powierzchniach. W przypadku rozlania wytrzeć powierzchnię. Prosimy o zachowanie instrukcji obsługi. Działa do 4 tygodni.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

50

Jednostka

ml

Waga brutto: 181

Wymiar liczbowy: 50

Jednostka (specyficzna): Mililitrów

Rodzaj opakowania

Typ: Karton

Kraj

Kraj produkcji: UE

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

angielski

polski

inne

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Środki Ostrożności: Działa drażniąco na oczy i skórę. Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Działa szkodliwie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Zanieczyszczoną skórę natychmiast przemyć dużą ilością wody. Nosić odpowiednie rękawice ochronne. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Drażniący Zawiera: 3-(p-Methoxyphenyl)-2-methylpropionaldehyde, Geraniol, 2,4-dimethyl-3-cyclohexene carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool. Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą.

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Naturalne ratanowe patyczki w ozdobnym flakoniku dzięki swej skoncentrowanej formule powoli uwalniają świeże i delikatne zapachy wypełniając dom wyjątkową atmosferą nawet przez 4 tygodnie. Sprawdzają się nawet w dużych pomieszczeniach, a dodatkowo ich wygląd sprawia, że mogą być wykorzystywane jako dekoracja wnętrza. Szlachetny Jedwab z Orientalną Orchideą Zmysłowy i uwodzicielski powiew kwiatów jaśminu i orchidei otulonych zapachem jedwabiu i egzotycznego drewna.

Marka

Air Wick

Marka: Air Wick

O marce

Air Wick to marka numer 1 w Polsce*, która pomaga wykreować niepowtarzalną atmosferę w każdym pomieszczeniu. To co nas wyróżnia, to bogactwo form i zapachów oraz ekscytujące nowości. Szeroka gama produktów sprawi, że każda osoba poszukująca wyjątkowych nut zapachowych, znajdzie coś dla siebie. Oprócz stałej oferty, pojawiają się limitowane sezonowe kolekcje, byś mogła się cieszyć różnorodnością zapachów przez cały rok. Odkryj nasze zapachy i przekonaj się, że świat z Air Wick staje się przyjemniejszy. Poznaj wszystkie produkty i gamę zapachów na www.airwick.pl *Źródło: AC Nielsen, udziały wartościowe i ilościowe, 2013 rok.

Pochodzenie

Wyprodukowano w UE

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres zwrotny

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Infolinia: 801115111, 225419115 www.airwick.pl

Telefon/Fax kontaktowy

Tel.: 227659500

Infolinia: 801115111, 225419115

Adres internetowy

www.airwick.pl

Adres dystrybutora

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki