Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Akcesoria do domu
Odświeżanie powietrza

Odświeżanie powietrza

Wróć do Akcesoria do domu

AutomatyczneElektryczneW aerozoluŻele i zawieszki



4.9
z 17 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Japoński ogród 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Japoński ogród

300 ml
49,97 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2031

4.9
z 16 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Czysta Świeżość 300ml 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Czysta Świeżość 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 26 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Drzewo Sandałowe i Jaśmin 300ml 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Drzewo Sandałowe i Jaśmin 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2031

4.9
z 11 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Konwalia 300ml 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Konwalia 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029

4.9
z 14 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Lemon 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Lemon

300 ml
49,97 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028

4.9
z 11 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Lawenda 300ml 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Lawenda 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

5.0
z 12 opinii
AMBI PUR Odświeżacz powietrza w sprayu Spring Awakening 185ml 185 ml

AMBI PUR

Odświeżacz powietrza w sprayu Spring Awakening 185ml

185 ml
121,03 zł/l
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2031

4.9
z 13 opinii
AMBI PUR Odświeżacz powietrza w sprayu Flowers&Spring 185ml 185 ml

AMBI PUR

Odświeżacz powietrza w sprayu Flowers&Spring 185ml

185 ml
121,03 zł/l
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2031

5.0
z 13 opinii
AIR WICK Środek neutralizujący zapachy w sprayu Tropikalny Eukaliptus&Frezja 237ml 237 ml

AIR WICK

Środek neutralizujący zapachy w sprayu Tropikalny Eukaliptus&Frezja 237ml

237 ml
71,69 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028

4.8
z 4 opinii
GLADE Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Czysta Świeżość 269ml 269 ml

GLADE

Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Czysta Świeżość 269ml

269 ml
85,84 zł/l
Cena23,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2031

4.9
z 17 opinii
GLADE Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Drzewo Sandałowe i Jaśmin 269ml 269 ml

GLADE

Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Drzewo Sandałowe i Jaśmin 269ml

269 ml
85,84 zł/l
Cena23,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2031


5.0
z 3 opinii
GLADE Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 269ml 269 ml

GLADE

Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 269ml

269 ml
85,84 zł/l
Cena23,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

5.0
z 6 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Kwiat Pomarańczy 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Kwiat Pomarańczy 250ml

250 ml
97,16 zł/l
Cena24,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2028

5.0
z 2 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Świeżość Letniego Poranka 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Świeżość Letniego Poranka 250ml

250 ml
97,16 zł/l
Cena24,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028

4.9
z 16 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Magnolia&Kwiat Wiśni 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Magnolia&Kwiat Wiśni 250ml

250 ml
97,16 zł/l
Cena24,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2028

5.0
z 7 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Księżycowa Lilia 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Księżycowa Lilia 250ml

250 ml
97,16 zł/l
Cena24,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2028

4.9
z 18 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Białe Kwiaty 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Białe Kwiaty 250ml

250 ml
97,16 zł/l
Cena24,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2028


5.0
z 4 opinii
GLADE Automatyczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 269ml 269 ml

GLADE

Automatyczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 269ml

269 ml
115,95 zł/l
Cena31,19 zł
Do koszyka

GLADE Automatyczny Odświeżacz powietrza Sensual Sandalwood&Jasmine 269ml 269 ml

GLADE

Automatyczny Odświeżacz powietrza Sensual Sandalwood&Jasmine 269ml

269 ml
115,95 zł/l
Cena31,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2031

4.7
z 3 opinii
AMBI PUR Odświeżacz do łazienki dyfuzor Flowers and Spring 1x7,5ml 1 szt

AMBI PUR

Odświeżacz do łazienki dyfuzor Flowers and Spring 1x7,5ml

1 szt
Cena21,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2029

4.9
z 8 opinii
AMBI PUR Odświeżacz do łazienki dyfuzor Spring Awakening 1x7,5ml 1 szt

AMBI PUR

Odświeżacz do łazienki dyfuzor Spring Awakening 1x7,5ml

1 szt
Cena21,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2028

4.8
z 13 opinii
GLADE Odświeżacz łazienkowy w żelu Sandalwood&Jasmine 180g 180 g

GLADE

Odświeżacz łazienkowy w żelu Sandalwood&Jasmine 180g

180 g
116,61 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka

4.9
z 7 opinii
GLADE Odświeżacz łazienkowy w żelu Pure Clean Linen 180g 180 g

GLADE

Odświeżacz łazienkowy w żelu Pure Clean Linen 180g

180 g
116,61 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2031

5.0
z 4 opinii
AMBI PUR Odświeżacz do łazienki dyfuzor Cotton Fresh 1x7,5ml 1 szt

AMBI PUR

Odświeżacz do łazienki dyfuzor Cotton Fresh 1x7,5ml

1 szt
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 14 opinii
AMBI PUR Odświeżacz do łazienki dyfuzor Cotton Fresh 2x7,5ml 1 szt

AMBI PUR

Odświeżacz do łazienki dyfuzor Cotton Fresh 2x7,5ml

1 szt
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 4 opinii
AMBI PUR Wkład do odświeżacza powietrza Spring Awakening 2x20ml 1 szt

AMBI PUR

Wkład do odświeżacza powietrza Spring Awakening 2x20ml

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
42,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2029

5.0
z 1 opinii
GLADE Elektryczny Odświeżacz powietrza Drzewo sandałowe i Jaśmin 20ml 20 ml

GLADE

Elektryczny Odświeżacz powietrza Drzewo sandałowe i Jaśmin 20ml

20 ml
1389,50 zł/l
Cena27,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2031

5.0
z 1 opinii
GLADE Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Pure Clean Linen 20ml 20 ml

GLADE

Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Pure Clean Linen 20ml

20 ml
1194,50 zł/l
Cena23,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2031

5.0
z 2 opinii
GLADE Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 20ml 20 ml

GLADE

Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 20ml

20 ml
1194,50 zł/l
Cena23,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2031

4.8
z 5 opinii
GLADE Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Sensual Sandalwood&Jasmine 20ml 20 ml

GLADE

Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Sensual Sandalwood&Jasmine 20ml

20 ml
1194,50 zł/l
Cena23,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2031

5.0
z 1 opinii
GLADE Elektryczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 20ml 1 szt

GLADE

Elektryczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 20ml

1 szt
Cena27,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store