Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Szczoteczki manualne
Miękkie
ELMEX Szczoteczka do zębów bardzo miękka
Szczoteczka do zębów bardzo miękka ELMEX 1.000szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

ELMEX Szczoteczka do zębów bardzo miękka

1 szt
ELMEX

Cena22,39 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Szczoteczka do zębów elmex® Ultra Soft to szczoteczka w której zastosowano ultra: gęste, miękkie i cienkie (0.1mm) włókna dzięki czemu  efektywnie czyści zęby i jest delikatna dla dziąseł. Mała i wąska główka szczoteczki pozwala docierać do trudno dostępnych zębów trzonowych. Wyprofilowanie i zakrzywienie w kształt litery ""S"" zapewnia wygodę i komfort podczas szczotkowania. Szczoteczka elmex ULTRA SOFT

- Usuwa płytkę bakteryjną
- Usuwa przebarwienia
- Pomaga chronić przed próchnicą
- Wspiera profilaktykę przeciwko próchnicy.
- Ultra gęste i miękkie włókna o wysokim zagęszczeniu i średnicy 0.1 mm dla delikatnego i efektywnego czyszczenia zębów
- Wąska, kompaktowa główka pomaga łatwiej dotrzeć do trudno zębów trzonowych.
- Precyzyjnie zaprojektowana i zakrzywiona w kształt litery ""S"" dla maksymalnej wygody i komfortu
Przebadany naukowo.

Jakość gwarantowana przez Dział Badań elmex®.

Wyprodukowane w Szwajcarii.


Cechy

Bardzo miękka twardość włókien.

Ultra: gęste, miękkie i cienkie (0.1mm) włókna dzięki czemu efektywnie czyści zęby i jest delikatna dla dziąseł.

Wąska, kompaktowa główka szczoteczki pozwala docierać do trudno dostępnych zębów trzonowych.

Wyprofilowanie i zakrzywienie w kształt litery "S" zapewnia wygodę i komfort podczas szczotkowania.

Wspiera profilaktykę przeciwko próchnicy.

Usuwa płytkę bakteryjną i przebarwienia.

Produkt opracowany przy współpracy ze stomatologami i Szwajcarskimi specjalistami.

Produkt przebadany naukowo.


ELMEX Szczoteczka do zębów bardzo miękka


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2029

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
COLGATE
Marka:
ELMEX
EAN:
8718951187658
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
ELMEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COLGATE
EAN:
8718951187658

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wymieniaj szczoteczkę co 3 miesiące.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres producenta

Producent: Osoba odpowiedzialna EU:


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

-


Informacje producenta

Marka

Elmex


Marka standaryzowana

MarkaElmex

Opis produktu

Szczoteczka do zębów o ultra gęstych, miękkich i cienkich włóknach. Efektywnie czyści zęby i jest delikatna dla dziąseł. Przebadana naukowo.


Dodatkowe informacje

Szczoteczka do zębów elmex® Ultra Soft to szczoteczka w której zastosowano ultra: gęste, miękkie i cienkie (0.1mm) włókna dzięki czemu efektywnie czyści zęby i jest delikatna dla dziąseł. Mała i wąska główka szczoteczki pozwala docierać do trudno dostępnych zębów trzonowych. Wyprofilowanie i zakrzywienie w kształt litery "S" zapewnia wygodę i komfort podczas szczotkowania. Szczoteczka elmex ULTRA SOFT - Usuwa płytkę bakteryjną - Usuwa przebarwienia - Pomaga chronić przed próchnicą - Wspiera profilaktykę przeciwko próchnicy. - Ultra gęste i miękkie włókna o wysokim zagęszczeniu i średnicy 0.1 mm dla delikatnego i efektywnego czyszczenia zębów - Wąska, kompaktowa główka pomaga łatwiej dotrzeć do trudno zębów trzonowych. - Precyzyjnie zaprojektowana i zakrzywiona w kształt litery "S" dla maksymalnej wygody i komfortu Przebadany naukowo. Jakość gwarantowana przez Dział Badań elmex®. Wyprodukowane w Szwajcarii.

Produkty z kategorii Miękkie

5.0
z 11 opinii
COLGATE High Density Charcoal Szczoteczka do zębów miękka 1 szt

COLGATE High Density Charcoal

Szczoteczka do zębów miękka

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2031
5.0
z 4 opinii
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Szczoteczka do zębów 1 szt

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Szczoteczka do zębów

1 szt
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
5.0
z 2 opinii
SENSODYNE Repair Protect szczoteczka zębów Soft 1 szt

SENSODYNE

Repair Protect szczoteczka zębów Soft

1 szt
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2031
5.0
z 6 opinii
ELMEX Szczoteczka do zębów bardzo miękka 1 szt

ELMEX

Szczoteczka do zębów bardzo miękka

1 szt
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
5.0
z 22 opinii
COLGATE Max White Szczoteczka do zębów miękka 2 szt 1 szt

COLGATE Max White

Szczoteczka do zębów miękka 2 szt

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2029

Produkty marki ELMEX

4.8
z 20 opinii
ELMEX Sensitive Płyn do płukania ust 400 ml

ELMEX Sensitive

Płyn do płukania ust

400 ml
55,48 zł/l
Cena22,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-06-2029
5.0
z 28 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
253,20 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 22 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów

75 ml
226,53 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 9 opinii
ELMEX Junior Pasta do zębów z fluorem 6-12 lat (2 x 75 ml) 75 ml

ELMEX Junior

Pasta do zębów z fluorem 6-12 lat (2 x 75 ml)

75 ml
313,20 zł/l
Frisco poleca
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.8
z 13 opinii
ELMEX Płyn do płukania ust 400 ml

ELMEX

Płyn do płukania ust

400 ml
64,97 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
4.9
z 21 opinii
ELMEX Pasta do zębów 75 ml

ELMEX

Pasta do zębów

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.8
z 12 opinii
ELMEX Pasta do zębów Anti-Caries Professional 75 ml

ELMEX

Pasta do zębów Anti-Caries Professional

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2029
5.0
z 7 opinii
ELMEX Junior Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat 75 ml

ELMEX Junior

Pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat

75 ml
334,53 zł/l
Cena25,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029
5.0
z 4 opinii
ELMEX Pasta do zębów dla dzieci 50 ml

ELMEX

Pasta do zębów dla dzieci

50 ml
399,80 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2027
5.0
z 26 opinii
ELMEX Sensitive Plus Pasta do zębów Complete Protection 75 ml

ELMEX Sensitive Plus

Pasta do zębów Complete Protection

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
ELMEX Enamel Repair Pasta do zębów 75 ml

ELMEX Enamel Repair

Pasta do zębów

75 ml
279,87 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 28 opinii
ELMEX Sensitive Pasta do zębów 2 pack (2x75ml) 150 ml

ELMEX Sensitive

Pasta do zębów 2 pack (2x75ml)

150 ml
346,60 zł/l
Cena51,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 5 opinii
ELMEX Junior Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-12 lat miękka 1 szt

ELMEX Junior

Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-12 lat miękka

1 szt
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2029
5.0
z 2 opinii
ELMEX Junior Szczoteczka do zębów dla dzieci 3-6 lat miękka 2 szt 1 szt

ELMEX Junior

Szczoteczka do zębów dla dzieci 3-6 lat miękka 2 szt

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
ELMEX Caries Protection Plus Pasta do zębów Complete Care 75 ml

ELMEX Caries Protection Plus

Pasta do zębów Complete Care

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
ELMEX Junior Płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci 6-12 lat 400 ml

ELMEX Junior

Płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci 6-12 lat

400 ml
64,97 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store