FROSTA
Paella danie z krewetkami po hiszpańsku mrożona
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Danie w stylu hiszpańskim z krewetkami, filetem z mintaja, soczystymi kawałkami kurczaka i ryżem. Produkt głęboko mrożony.
danie gotowe
100 % naturalnego smaku - bez wzmacniaczy smaku, bez barwników i aromatów
Paella danie z krewetkami po hiszpańsku mrożona
Krewetki z ryżem w stylu orientalnym mrożone
Krewetki obrane z sosem maślano-czosnkowym
Warzywa do piekarnika kalafior fasola marchew
Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew
Warzywa na patelnię Italian style mix
Warzywa na patelnię Mexican style mix
Warzywa na patelnię wok mix
Warzywa na patelnię klasyczne
Warzywa na patelnię w koperkiem i pietruszką
Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim
Warzywa na patelnię ulubione
Chickensy chrupiące kotleciki z kurczaka mrożone
Złote paluszki rybne z fileta mrożone (opakowanie rodzinne)
W stylu meksykańskim z ciecierzycą
Złote paluszki serowe mrożone
Złote paluszki rybne z łososia mrożone
Kurczak z kluseczkami mrożony
Kurczak słodko kwaśny z warzywami i ananasem
Mikrofalówka: do odpowiedniego naczynia z pokrywką włóż zamrożone danie. Podgrzewaj w mikrofalówce przy mocy 600 W przez 14 minut. Wymieszaj dokładnie w połowie czasu przygotowania.
Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci zamrożonej):Patelnia: Na patelni rozgrzej 3 łyżki wody. Wsyp zamrożoną zawartość opakowania i podgrzewaj na średnim ogniu przez 10 minut... od czasu do czasu mieszając. Smacznego!
Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk w białym polu kodowym. Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C. Przechowywanie w domu: *(-6 °C) 4 dni **(-12 °C) 3 tygodnie ***(-18 °C) do daty minimalnej trwałości (patrz nadruk w białym polu kodowym) Rozmrożonego produktu ponownie nie zamrażać.
Przechowując poniżej -18°C najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk z boku kartonika
Przechowywanie w domu:
*(-6°C) 4 dni
** (-12°C) 3 tygodnie
*** (-18°C) do daty minimalnej trwałości (patrz nadruk z boku kartonika)
Rozmrożonego produktu ponownie nie zamrażać.
Patelnia: rozgrzej 3 łyżki wody, wrzuć zamrożone danie i podgrzewaj na średnim ogniu przez 10 minut, od czasu do czasu mieszając.
Mikrofalówka: do odpowiedniego naczynia z pokrywką włóż zamrożone danie. Podgrzewaj w mikrofalówce przy mocy 600W przez 7 minut. Następnie wymieszaj i podgrzewaj przy mocy 600W przez 7 minut.
ul. Witebska 63, 85-778 Bydgoszcz
MSC - Certyfikat Zrównoważonego Rybołówstwa, MSC, www.msc.org/pl, MSC-C-50086 ASC - ASC-AQUA.ORG, ASC-C-00045 Produkt z odpowiedzialnej hodowli posiadającej certyfikat ASC. www.asc-aqua.org
FRoSTA sp. z o.o. ul. Witebska 63, 85-778 Bydgoszcz tel. 52 36 06 780 e-mail: info@frosta.pl Facebook: /frosta.polska Instagram: /frosta_pl www.frosta.pl
Produkt może zawierać małe ości (wyrostki ościste).
FRoSTA
Marka | FRoSTA |
ASC
Znak weterynaryjny na opakowaniu
MSC
Przygotowaliśmy dla Ciebie naturalnie pyszne danie - bez barwników, aromatów, wzmacniaczy smaku i bez substancji konserwujących. Za to pełne smaku i najlepszych składników. Czy wiesz, że...? Mrożonki nie potrzebują substancji konserwujących, dlatego w naszych daniach ich nie znajdziesz - to proste!
FRoSTA. Smaczna i prosta. Razem z FRoSTĄ chronisz morza! Dziękujemy za wybór produktu spełniającego globalne standardy MSC w zakresie zrównoważonego rybołówstwa. Razem chronimy ryby dla obecnych oraz przyszłych pokoleń. www.msc.org/pl
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
Brak opinii dla wybranych filtrów