Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Dania gotowe
Drobiowe
FROSTA Ziemniaki z kurczakiem mrożone
Ziemniaki z kurczakiem mrożone FROSTA 450g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

FROSTA Ziemniaki z kurczakiem mrożone

450 g
FROSTA

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ziemniaki z kurczakiem Frosta - mrożone danie, gotowe do przygotowania na obiad. Klasyczna zapiekanka z ziemniaków, z dodatkiem marchewki i groszku oraz soczystego kurczaka. Najwyższej jakości składniki dostarczą cennych wartości odżywczych. Odgrzej na patelni lub w mikrofalówce i ciesz się pożywnym posiłkiem.

< p > Frosta Ziemniaki z kurczakiem mrożone 450 g


Cechy

100 % naturalnego smaku - bez wzmacniaczy smaku, bez barwników, bez aromatów


FROSTA Ziemniaki z kurczakiem mrożone


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
350.00 kJ
4.2%
Wartość energetyczna (kcal)
83.00 kcal
4.2%
Tłuszcz (g)
2.60 g
3.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.20 g
6.0%
Węglowodany (g)
9.20 g
3.5%
w tym cukry (g)
2.60 g
2.9%
Białko (g)
4.70 g
9.4%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina A (µg)
0.70 g
0.1%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bdb ananas w puszce 3 szt.
11.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Zenona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
Meduza
Marka:
FROSTA
EAN:
5900972011507
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
450 g
Marka:
FROSTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
Meduza
EAN:
5900972011507

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Podgrzewać na płycie grzejnej / palniku(Od postaci zamrożonej):

Patelnia: Rozgrzej na patelni 50 ml wody, wrzuć zamrożone danie i smaż przez 4 minuty na najwyższym ogniu. Następnie przez 6 minut smaż na średnim ogniu, od czasu do czasu mieszając.

Odgrzać w kuchence mikrofalowej(Od postaci zamrożonej):

Mikrofalówka: Do odpowiedniego naczynia z pokrywką włóż zamrożone danie. Dodaj 1 łyżkę oleju. Gotuj przez około 12 minut przy mocy 800 W. Dobrze wymieszaj w połowie przygotowania i przed podaniem.


Przechowywanie

Rozmrożonego produktu ponownie nie zamrażać. Przechowując poniżej -18°C najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk na opakowaniu. Przechowywanie w domu: *(-6°C): 4 dni; ** (-12°C): 3 tygodnie; *** (-18°C): do daty minimalnej trwałości (patrz nadruk na opakowaniu).


Warunki przechowywania

Przechowując poniżej -18°C najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk z boku kartonika

Przechowywanie w domu:

*(-6°C) 4 dni

** (-12°C) 3 tygodnie

*** (-18°C) do daty minimalnej trwałości (patrz nadruk z boku kartonika)

Rozmrożonego produktu ponownie nie zamrażać.


Przygotowanie i stosowanie

Patelnia: Rozgrzej na patelni 50 ml wody, wrzuć zamrożone danie i gotuj na najwyższym ogniu. Następnie przez 6 minut smaż na średnim ogniu, od czasu do czasu mieszając.

Mikrofalówka: Do odpowiedniego naczynia z pokrywką włóż zamrożone danie. Dodaj 1 łyżkę oleju. Gotuj przez około 12 minut przy mocy 800 W. Dobrze wymieszaj w połowie przygotowania i przed podaniem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Witebska 63, 85-778 Bydgoszcz, Polska


Adres producenta

FROSTA sp. z o.o., ul. Witebska 63, 85-778 Bydgoszcz, Polska tel.: 52 36 06 780, info@frosta.pl, www.frosta.pl, www.facebook.com/frosta.polska, www.instagram.com/frosta_pl


Informacje producenta

Marka

FRoSTA


Marka standaryzowana

MarkaFRoSTA

O marce

Skąd pochodzą nasze składniki? Nie mamy tajemnic. Sprawdź na www.frostafoodtracker.pl


Dodatkowe informacje

#fastgood

Produkty z kategorii Drobiowe

4.9
z 122 opinii
FROSTA Kurczak z kluseczkami mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z kluseczkami mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
4.9
z 116 opinii
FROSTA Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony

450 g
27,09 zł/kg
Cena promocyjna12,19 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2027
4.8
z 44 opinii
FROSTA Chicken Paella danie z kurczakiem po hiszpańsku mrożone 450 g

FROSTA

Chicken Paella danie z kurczakiem po hiszpańsku mrożone

450 g
28,18 zł/kg
Cena promocyjna12,68 zł
14,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 72 opinii
FROSTA Kurczak z makaronem po azjatycku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z makaronem po azjatycku mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
4.9
z 37 opinii
FROSTA Danie z kurczakiem w stylu gyros mrożone 450 g

FROSTA

Danie z kurczakiem w stylu gyros mrożone

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2027
4.8
z 31 opinii
FROSTA Kurczak słodko kwaśny z warzywami i ananasem 450 g

FROSTA

Kurczak słodko kwaśny z warzywami i ananasem

450 g
28,18 zł/kg
Cena promocyjna12,68 zł
14,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 38 opinii
FROSTA Kurczak z ryżem po azjatycku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z ryżem po azjatycku mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027
4.9
z 21 opinii
MOOROZ Pielmieni z kurczakiem mrożone 400 g

MOOROZ

Pielmieni z kurczakiem mrożone

400 g
32,23 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.8
z 19 opinii
PROSTE HISTORIE Kurczak teriyaki proteinowy 400 g

PROSTE HISTORIE

Kurczak teriyaki proteinowy

400 g
43,22 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 14 opinii
PROSTE HISTORIE Kurczak po meksykańsku proteinowy 400 g

PROSTE HISTORIE

Kurczak po meksykańsku proteinowy

400 g
43,22 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 16 opinii
PROSTE HISTORIE Gyros z ryżem kalafiorowym proteinowy 400 g

PROSTE HISTORIE

Gyros z ryżem kalafiorowym proteinowy

400 g
43,22 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki FROSTA

4.8
z 31 opinii
FROSTA Burgery z kalafiora i brokuła mrożone 200 g

FROSTA

Burgery z kalafiora i brokuła mrożone

200 g
32,15 zł/kg
Cena promocyjna6,43 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027
4.9
z 125 opinii

17% taniej

FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
4.9
z 177 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Italian style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Italian style mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
4.8
z 40 opinii

16% taniej

FROSTA Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami 450 g

FROSTA

Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
13,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2027
4.9
z 80 opinii

17% taniej

FROSTA Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew 400 g

FROSTA

Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.9
z 153 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię klasyczne 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię klasyczne

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2027
4.9
z 34 opinii

16% taniej

FROSTA Paluszki warzywne 300 g

FROSTA

Paluszki warzywne

300 g
30,20 zł/kg
Cena promocyjna9,06 zł
10,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027
4.9
z 86 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię wok mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię wok mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2027
4.9
z 75 opinii
FROSTA Chickensy chrupiące kotleciki z kurczaka mrożone 250 g

FROSTA

Chickensy chrupiące kotleciki z kurczaka mrożone

250 g
63,24 zł/kg
Cena promocyjna15,81 zł
17,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
4.9
z 122 opinii
FROSTA Kurczak z kluseczkami mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z kluseczkami mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
4.5
z 2 opinii
Nowość
FROSTA Air Fryer Cheesery papryka i chilli (8szt.) 200 g

FROSTA

Air Fryer Cheesery papryka i chilli (8szt.)

200 g
53,95 zł/kg
Cena promocyjna10,79 zł
10,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2027
4.9
z 248 opinii
FROSTA Szpinak siekany mrożony 450 g

FROSTA

Szpinak siekany mrożony

450 g
11,53 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.9
z 116 opinii
FROSTA Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony

450 g
27,09 zł/kg
Cena promocyjna12,19 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2027
4.9
z 44 opinii

17% taniej

FROSTA Warzywa do piekarnika kalafior fasola marchew 400 g

FROSTA

Warzywa do piekarnika kalafior fasola marchew

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2027
4.9
z 24 opinii

16% taniej

FROSTA Kluski z warzywami z sosem śmietankowym 450 g

FROSTA

Kluski z warzywami z sosem śmietankowym

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
13,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2027
4.3
z 3 opinii
Nowość
FROSTA Air Fryer mac&cheese z brokułem 350 g

FROSTA

Air Fryer mac&cheese z brokułem

350 g
33,40 zł/kg
Cena promocyjna11,69 zł
11,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store