Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Dania gotowe
Drobiowe
FROSTA Kurczak słodko kwaśny z warzywami i ananasem
Kurczak słodko kwaśny z warzywami i ananasem FROSTA 450g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 31 opinii

FROSTA Kurczak słodko kwaśny z warzywami i ananasem

450 g
FROSTA
Niemcy

Cena promocyjna12,68 zł
28,18 zł/kg
14,09 zł
cena przed obniżką (10% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Przygotowaliśmy dla Ciebie naturalnie pyszne danie - bez barwników, aromatów, wzmacniaczy smaku i innych dodatków do żywności. Za to pełne smaku i najlepszych składników.


Cechy

danie gotowe

100 % naturalnego smaku - bez wzmacniaczy smaku, bez barwników i aromatów

pikantne


FROSTA Kurczak słodko kwaśny z warzywami i ananasem


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.08.2027
Dostępne warianty
FROSTA Kurczak z kluseczkami mrożony
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
306.00 kJ
3.6%
Wartość energetyczna (kcal)
72.00 kcal
3.6%
Tłuszcz (g)
0.40 g
0.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
12.00 g
4.6%
w tym cukry (g)
3.30 g
3.7%
Białko (g)
4.20 g
8.4%
Sól (g)
0.77 g
12.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
10%
3
0%
2
3%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
30.06.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ze wszystkich produktów mrożonych firmy Frosta, których próbowałem to jest najgorszy, bez smaku i wyrazu taki byle jaki. Kupiłem przypadkowo aż 4 i trzeba będzie cierpieć. Frosta ma w ofercie bardzo dobre produkty mrożone, tortellini czy kurczak z kluskami i tego będę się trzymać. Nie polecam
19.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
SUSAN
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,18 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
Meduza
Marka:
FROSTA
EAN:
5900972005223
Cena za kg:
28,18 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
FROSTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
Meduza
EAN:
5900972005223

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Podgrzewać na płycie grzejnej / palniku(Od postaci schłodzonej):

Patelnia: Na patelni rozgrzej 2 łyżki wody. Wsyp zamrożoną zawartość opakowania i podgrzewaj na dużym ogniu przez 9 -10 minut od czasu do czasu mieszając. Smacznego!

Odgrzać w kuchence mikrofalowej(Od postaci schłodzonej):

Mikrofalówka: Do odpowiedniego naczynia włóż zamrożone danie. Dodaj 4 łyżki wody. Podgrzewaj w mikrofalówce przy mocy 600 W przez 10 minut. Wymieszaj dokładnie w połowie czasu przygotowania oraz przed podaniem


Przechowywanie

Temperatura przechowywania: <- 18 °C Okres przydatności do spożycia: 15 msc


Warunki przechowywania

Przechowując poniżej -18 °C najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w białym polu kodowym


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Witebska 63, 85-778 Bydgoszcz


Adres producenta

FRoSTA sp. z o.o. ul. Witebska 63, 85-778 Bydgoszcz tel. 52 36 06 780 e-mail: info@frosta.pl Facebook: /frosta.polska Instagram: /frosta_pl www.frosta.pl


Informacje producenta

Marka

FRoSTA


Marka standaryzowana

MarkaFRoSTA

Opis produktu

Przygotowaliśmy dla Ciebie naturalnie pyszne danie - bez barwników, aromatów, wzmacniaczy smaku i innych dodatków do żywności. Za to pełne smaku i najlepszych składników.

Produkty z kategorii Drobiowe

4.9
z 122 opinii
FROSTA Kurczak z kluseczkami mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z kluseczkami mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
4.9
z 116 opinii
FROSTA Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony

450 g
27,09 zł/kg
Cena promocyjna12,19 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
4.8
z 44 opinii
FROSTA Chicken Paella danie z kurczakiem po hiszpańsku mrożone 450 g

FROSTA

Chicken Paella danie z kurczakiem po hiszpańsku mrożone

450 g
28,18 zł/kg
Cena promocyjna12,68 zł
14,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 72 opinii
FROSTA Kurczak z makaronem po azjatycku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z makaronem po azjatycku mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
4.9
z 37 opinii
FROSTA Danie z kurczakiem w stylu gyros mrożone 450 g

FROSTA

Danie z kurczakiem w stylu gyros mrożone

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.8
z 31 opinii
FROSTA Kurczak słodko kwaśny z warzywami i ananasem 450 g

FROSTA

Kurczak słodko kwaśny z warzywami i ananasem

450 g
28,18 zł/kg
Cena promocyjna12,68 zł
14,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 38 opinii
FROSTA Kurczak z ryżem po azjatycku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z ryżem po azjatycku mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027
4.9
z 21 opinii
MOOROZ Pielmieni z kurczakiem mrożone 400 g

MOOROZ

Pielmieni z kurczakiem mrożone

400 g
32,23 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.8
z 19 opinii
PROSTE HISTORIE Kurczak teriyaki proteinowy 400 g

PROSTE HISTORIE

Kurczak teriyaki proteinowy

400 g
43,22 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 14 opinii
PROSTE HISTORIE Kurczak po meksykańsku proteinowy 400 g

PROSTE HISTORIE

Kurczak po meksykańsku proteinowy

400 g
43,22 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 16 opinii
PROSTE HISTORIE Gyros z ryżem kalafiorowym proteinowy 400 g

PROSTE HISTORIE

Gyros z ryżem kalafiorowym proteinowy

400 g
43,22 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki FROSTA

4.9
z 252 opinii
FROSTA Złote paluszki rybne z fileta mrożone (opakowanie rodzinne) 450 g

FROSTA

Złote paluszki rybne z fileta mrożone (opakowanie rodzinne)

450 g
39,98 zł/kg
Cena promocyjna17,99 zł
19,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
4.9
z 326 opinii
FROSTA Steki rybne z fileta mrożone 250 g

FROSTA

Steki rybne z fileta mrożone

250 g
47,96 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
4.9
z 125 opinii

17% taniej

FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
4.9
z 177 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Italian style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Italian style mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
4.9
z 151 opinii
FROSTA Złote paluszki rybne z fileta mrożone 300 g

FROSTA

Złote paluszki rybne z fileta mrożone

300 g
40,43 zł/kg
Cena promocyjna12,13 zł
13,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2027
4.9
z 122 opinii
FROSTA Kurczak z kluseczkami mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z kluseczkami mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
4.9
z 246 opinii
FROSTA Szpinak siekany mrożony 450 g

FROSTA

Szpinak siekany mrożony

450 g
11,53 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
Nowość
FROSTA Zupa ramen style z kurczakiem i makaronem 400 g

FROSTA

Zupa ramen style z kurczakiem i makaronem

400 g
34,47 zł/kg
Cena promocyjna13,79 zł
14,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
4.9
z 80 opinii

17% taniej

FROSTA Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew 400 g

FROSTA

Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.9
z 116 opinii
FROSTA Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony

450 g
27,09 zł/kg
Cena promocyjna12,19 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
4.9
z 153 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię klasyczne 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię klasyczne

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2027
4.8
z 40 opinii

16% taniej

FROSTA Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami 450 g

FROSTA

Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
13,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2027
4.9
z 85 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię wok mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię wok mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2027
4.9
z 109 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię ulubione 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię ulubione

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 73 opinii
FROSTA Chickensy chrupiące kotleciki z kurczaka mrożone 250 g

FROSTA

Chickensy chrupiące kotleciki z kurczaka mrożone

250 g
63,24 zł/kg
Cena promocyjna15,81 zł
17,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
4.0
z 2 opinii
Nowość
FROSTA Air Fryer mac&cheese z brokułem 350 g

FROSTA

Air Fryer mac&cheese z brokułem

350 g
33,40 zł/kg
Cena promocyjna11,69 zł
11,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store