Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Wafelki, sezamki i chałwy
Wafelki czekoladowe familijne
SAN Łakotki Wafle czekoladowe
Wafle czekoladowe Łakotki SAN 146g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 28 opinii

SAN Łakotki Wafle czekoladowe

146 g
SAN

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wafle czekoladowe San Łakotki to dobrze wyważone połączenie chrupkości wafelka z kremowością nadzienia na bazie kakao. Ta słodka przekąska spodoba się nie tylko dzieciom, ale także dorosłym, bo idealnie sprawdzi się podczas spotkania z gośćmi. Poręczne opakowanie łatwo ze sobą zabrać np. na wycieczkę.

Wafle czekoladowe San Łakotki 146 g


SAN Łakotki Wafle czekoladowe


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2142.00 kJ
25.5%
Wartość energetyczna (kcal)
512.00 kcal
25.6%
Tłuszcz (g)
26.00 g
37.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
16.00 g
80.0%
Węglowodany (g)
62.00 g
23.8%
w tym cukry (g)
39.00 g
43.3%
Błonnik (g)
3.10 g
Białko (g)
5.60 g
11.2%
Sól (g)
0.29 g
4.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię ten produkt
12.10.2025
0
0
ANTONI
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
ANTONI
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Eugenia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2025
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2025
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2025
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
Zdzisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.08.2025
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.08.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2025
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2025
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
146 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
SAN
EAN:
7622201770358
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
146 g
Marka:
SAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7622201770358

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa


Adres producenta

Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa


Informacje producenta

Marka

San


Marka standaryzowana

MarkaSan

Podmarka

Podmarka Lakotki


Opis produktu

Wafle San Łakotki to delikatne, chrupiące wafelki przekładane kremem o smaku czekoladowym. Poczęstuj swoich najbliższych waflami San Łakotki, umilając rodzinne spotkania. Produkty marki SAN to m.in. biszkopty, kruche ciastka i wafelki, które konsumenci wybierają od lat, dzieląc się ze swoimi najbliższymi w domowym zaciszu.

Produkty z kategorii Wafelki czekoladowe familijne

4.9
z 206 opinii
PRINCE POLO Classic Wafelek Classsic z kremem kakaowym oblany czekoladą x21 367 g

PRINCE POLO Classic

Wafelek Classsic z kremem kakaowym oblany czekoladą x21

367 g
57,19 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027
4.9
z 55 opinii
MILKA Choco Wafer Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt. 150 g

MILKA Choco Wafer

Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-06-2027
4.8
z 9 opinii
PRINCESSA Mleczna Multipack 208 g

PRINCESSA

Mleczna Multipack

208 g
42,74 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 40 opinii
KINDER Cards Wafel wypełniony mlecznym i kakaowym nadzieniem 79 g

KINDER Cards

Wafel wypełniony mlecznym i kakaowym nadzieniem

79 g
107,47 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
4.7
z 3 opinii
JUTRZENKA Familijne Wafle o smaku kakaowo - śmietankowym 180 g

JUTRZENKA Familijne

Wafle o smaku kakaowo - śmietankowym

180 g
28,28 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 1 opinii
JUTRZENKA Familijne Wafle o smaku kakaowym 180 g

JUTRZENKA Familijne

Wafle o smaku kakaowym

180 g
28,28 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 43 opinii
GRZEŚKI Tyci Wafelki z kremem w czekoladzie 110 g

GRZEŚKI Tyci

Wafelki z kremem w czekoladzie

110 g
87,18 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 46 opinii
MANNER Wafle z kremem czekoladowym 200 g

MANNER

Wafle z kremem czekoladowym

200 g
56,95 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027
5.0
z 13 opinii
MANNER Wafle Minis kakaowe 5x25g 125 g

MANNER

Wafle Minis kakaowe 5x25g

125 g
57,52 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027
4.9
z 23 opinii
GULLON Wafelki z nadzieniem czekoladowym bez cukru 60 g

GULLON

Wafelki z nadzieniem czekoladowym bez cukru

60 g
79,83 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 4 opinii
JUTRZENKA Familijne Gofrowe Wafle z musem czekoladowym 130 g

JUTRZENKA Familijne Gofrowe

Wafle z musem czekoladowym

130 g
39,92 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 20 opinii
MANNER Wafle z kremem czekoladowym 75 g

MANNER

Wafle z kremem czekoladowym

75 g
54,53 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 18 opinii
KOPERNIK Wafel Teatralny kakaowy x6 100 g

KOPERNIK

Wafel Teatralny kakaowy x6

100 g
42,90 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 6 opinii
RITTER SPORT Amicelli rurki orzechowe 150 g

RITTER SPORT

Amicelli rurki orzechowe

150 g
100,60 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2027

Produkty marki SAN

4.9
z 152 opinii
SAN Petitki Biszkopty 120 g

SAN Petitki

Biszkopty

120 g
39,92 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 72 opinii
SAN Holenderskie Półsłodkie herbatniki 150 g

SAN Holenderskie

Półsłodkie herbatniki

150 g
33,93 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 114 opinii
SAN Holenderskie Półsłodkie herbatniki w mlecznej czekoladzie 170 g

SAN Holenderskie

Półsłodkie herbatniki w mlecznej czekoladzie

170 g
42,29 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027
4.9
z 123 opinii
SAN Łakotki Ciasteczka maślane 168 g

SAN Łakotki

Ciasteczka maślane

168 g
41,01 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2027
5.0
z 77 opinii
SAN Łakotki Ciasteczka kokosowe 168 g

SAN Łakotki

Ciasteczka kokosowe

168 g
41,01 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2027
5.0
z 89 opinii
SAN Łakotki Ciasteczka kakaowe 168 g

SAN Łakotki

Ciasteczka kakaowe

168 g
41,01 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027
4.9
z 316 opinii
SAN Bieszczadzkie suchary 90 g

SAN

Bieszczadzkie suchary

90 g
34,33 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store