Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn
Chipsy solone
PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone z solą morską
Chipsy w kotle prażone z solą morską PRZYSNACKI 125g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

18% taniej

4.9
z 46 opinii

PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone z solą morską

125 g
PRZYSNACKI
Polska

Promocja
Cena promocyjna6,59 zł
52,72 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (18% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wybieramy najlepsze ziemniaki, myjemy je i kroimy w grube plastry ze skórką.

Następnie smażymy je w wielkim kotle, w oleju słonecznikowym. Dzięki większej grubości plasterków oraz dłuższemu i wolniejszemu smażeniu nasze chipsy uzyskują wyjątkową chrupkość.

Na koniec tak usmażone chipsy doprawiamy prawdziwą solą morską.


Cechy

unikalny proces wytworzenia z olejem słonecznikowym


PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone z solą morską


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.04.2027
Dostępne warianty
PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone papryka czerwona
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2095.00 kJ
24.9%
Wartość energetyczna (kcal)
502.00 kcal
25.1%
Tłuszcz (g)
28.00 g
40.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.60 g
13.0%
Węglowodany (g)
53.00 g
20.4%
w tym cukry (g)
0.60 g
0.7%
Białko (g)
6.00 g
12.0%
Sól (g)
1.20 g
20.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
46 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne i mniej tłuste niż inne. Poza tym bezglutenowe- jestem celiakuem, więc to ważne.
06.11.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Emiko
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.02.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Mikołaj
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Emiko
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Ola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
52,72 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
INTERSNACK
Marka:
PRZYSNACKI
EAN:
5900073020118
Cena za kg:
52,72 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
PRZYSNACKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INTERSNACK
EAN:
5900073020118

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. Chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Niedźwiedź 64, 32-090 Słomniki


Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

Intersnack Poland Sp. z o.o. Niedźwiedź 64, 32-090 Słomniki


Informacje producenta

Marka

Przysnacki


Marka standaryzowana

MarkaPrzysnacki

Opis produktu

Wybieramy najlepsze ziemniaki, myjemy je i kroimy w grube plastry ze skórką. Następnie smażymy je w wielkim kotle, w oleju słonecznikowym. Dzięki większej grubości plasterków oraz dłuższemu i wolniejszemu smażeniu nasze chipsy uzyskują wyjątkową chrupkość. Na koniec tak usmażone chipsy doprawiamy prawdziwą solą morską.


O marce

Spróbuj również innych smaków: Chipsy w kotle prażone papryka czerwona Chipsy w kotle prażone kwaśna śmietana


Dodatkowe informacje

Czy wiesz, że...? Staropolskie słowo "prażyć" oznaczało przypiekać przy wtórze odgłosów skwierczenia, trzaskania, pękania. Więcej informacji znajdziesz na: www.przysnacki.pl

Produkty z kategorii Chipsy solone

4.8
z 106 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 46 opinii

18% taniej

PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone z solą morską 125 g

PRZYSNACKI

Chipsy w kotle prażone z solą morską

125 g
52,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
4.9
z 124 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
5.0
z 45 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane solone 120 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane solone

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
4.9
z 29 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy solone 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy solone

130 g
63,00 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
5.0
z 24 opinii
TRAFO Chipsy ziemniaczane smażone na oliwie z oliwek BIO 100 g

TRAFO

Chipsy ziemniaczane smażone na oliwie z oliwek BIO

100 g
189,90 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 15 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe) 130 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe)

130 g
80,69 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2027
5.0
z 12 opinii
LONG CHIPS Chipsy ziemniaczane Oryginalne 75 g

LONG CHIPS

Chipsy ziemniaczane Oryginalne

75 g
78,53 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
4.5
z 8 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe) 140 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe)

140 g
89,21 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027
4.9
z 21 opinii
PRZYSNACKI Chipsy Sopockie z soloną solą morską 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy Sopockie z soloną solą morską

130 g
59,92 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027

Produkty marki PRZYSNACKI

5.0
z 95 opinii
PRZYSNACKI Prażynki solone 110 g

PRZYSNACKI

Prażynki solone

110 g
54,45 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
5.0
z 17 opinii

29% taniej

PRZYSNACKI Snack Festival Grillowany kurczak 110 g

PRZYSNACKI Snack Festival

Grillowany kurczak

110 g
45,36 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2027
5.0
z 51 opinii
PRZYSNACKI Prażynki bekonowe 120 g

PRZYSNACKI

Prażynki bekonowe

120 g
49,92 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
4.9
z 29 opinii

18% taniej

PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone papryka czerwona 125 g

PRZYSNACKI

Chipsy w kotle prażone papryka czerwona

125 g
52,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
5.0
z 31 opinii
PRZYSNACKI Chrupki zielona cebulka 140 g

PRZYSNACKI

Chrupki zielona cebulka

140 g
42,79 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027
4.8
z 12 opinii

18% taniej

PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone kwaśna śmietana 125 g

PRZYSNACKI

Chipsy w kotle prażone kwaśna śmietana

125 g
52,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2027
5.0
z 25 opinii
PRZYSNACKI Chrupki z soczewicy o smaku papryki 80 g

PRZYSNACKI

Chrupki z soczewicy o smaku papryki

80 g
97,38 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.8
z 11 opinii
PRZYSNACKI Chipsy o smaku papryki 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy o smaku papryki

130 g
59,92 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.9
z 32 opinii
PRZYSNACKI Chipsy o smaku sera górskiego 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy o smaku sera górskiego

130 g
59,92 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
5.0
z 11 opinii
PRZYSNACKI Chipsy o smaku cebulki dymki 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy o smaku cebulki dymki

130 g
59,92 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.9
z 37 opinii
PRZYSNACKI Reksio Prażynki lekko solone 95 g

PRZYSNACKI Reksio

Prażynki lekko solone

95 g
78,84 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
4.9
z 21 opinii
PRZYSNACKI Chipsy Sopockie z soloną solą morską 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy Sopockie z soloną solą morską

130 g
59,92 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027
4.8
z 6 opinii

29% taniej

PRZYSNACKI Snack Festival Cornados ser z jalapeno 110 g

PRZYSNACKI Snack Festival

Cornados ser z jalapeno

110 g
45,36 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store