
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Ciasteczka Jeżyki Dark Jutrzenka są najeżone bakaliami z dodatkiem wiśni i alkoholu. To nowa odsłona pysznych Jezyków, tym razem w wersji dla dorosłych. Kruche ciasteczka oblane ciemną czekoladą doskonale pasuje do karmelu i wiśniowej cherry.
Ciasteczka Jeżyki Dark zawierają mnóstwo bakalii, takich jak rodzynki, orzechy laskowe i chrupki ryżowe. Połączenie ich z czekoladą i karmelem oraz słodkim alkoholem daje niepowtarzalne doznania smakowe. To idealne ciastka podczas spotkań z przyjaciółmi i jako dodatek do kawy.
Co warto wiedzieć o ciasteczkach Jeżyki Dark z wiśniami i alkoholem?
ciastka nr 1 w Polsce*
jedyne oryginalne
*Colian za NielsenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z Dyskontami (Food), sprzedaż wartościowa, udziały wartościowe w okresie Sierpień 2020 - Lipiec 2021, kategoria: Ciastka, segment Ciastka, segment Ciastka w polewie czekoladowej
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
ul. Zdrojowa 1, 62-860 Opatówek Polska
Colian sp. z o.o. ul. Zdrojowa 1, 62-860 Opatówek Polska www.colian.com
Jeżyki
| Marka | Goplana |
| Marka | Jeżyki |
Colian Polska Firma Rodzinna
Kupując, ratujesz jeże Część dochodu ze sprzedaży Jeżyków przekazujemy na wsparcie jeży z Ośrodka Rehabilitacji Jeżurkowo. Kup na islodycze.pl
Herbatniki w mlecznej czekoladzie
Półsłodkie herbatniki w mlecznej czekoladzie
Classic Ciasteczka najeżone bakaliami
Herbatniki w mlecznej czekoladzie
Choco Sticks Ciastka oblane czekoladą
Ciasteczka najeżone bakaliami z kokosem
Ciasteczka najeżone bakaliami z nutą kawy
Półsłodkie herbatniki
Duelki Herbatniki posypane cukrem z czekoladą mleczną
Tartaletki z czekoladą bez cukru
Herbatniki mafijne, cytrynowe
Classic Ciasteczka najeżone bakaliami
Ciasteczka najeżone bakaliami z kokosem
Ciasteczka najeżone bakaliami z nutą kawy