Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Ryby wędzone
Łosoś kawałek, filet
SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco BIO
Łosoś wędzony na gorąco BIO SUEMPOL 100g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 75 opinii

SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco BIO

100 g
SUEMPOL
UE/Poza UE

Cena21,19 zł
211,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Łosoś atlantycki ekologiczny wędzony na gorąco, kawałek ze skórą


Kraj pochodzenia; Norwegia, Irlandia, Szkocja

Metoda produkcji : wyhodowane


Cechy

wysoka zawartość kwasów tłuszczowych Omega-3

jakość, świeżość, smak, zdrowie

zalecany przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii


SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 09.10.2026
Dostępne warianty
SUEMPOL Łosoś Norweski wędzony BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1137.00 kJ
13.5%
Wartość energetyczna (kcal)
274.00 kcal
13.7%
Tłuszcz (g)
20.00 g
28.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.20 g
16.0%
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
23.00 g
46.0%
Sól (g)
1.80 g
30.0%
Kwasy tłuszczowe Omega 3 (g)
3.40 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
75 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
16%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nieco zbyt suchy
01.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry. Trochę drogi, ale od czasu do czasu warto.
16.12.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny łosoś
05.08.2024
1
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny.
02.07.2024
0
0
Mieszko
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie próbowałem ale Frisco nie pozwala mi pójść z ocena kolejnych produktów dopóki czegoś tu nie napisze :D
23.01.2024
0
1
Kostas
zweryfikowano
Zgłaszam
Good taste but the packaging seemed unnecessarily big for its contents (100g fillet)
27.03.2023
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny łosoś do sałatek czy dań na ciepło.
25.02.2023
0
0
Kunta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, zdrowe
04.07.2022
0
0
Kunta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jem ryby bo są bardzo zdrowe. Dorodna rybka o doskonałym mięsie. Świeża i pyszna. Opakowanie jest bardzo wytrzymałe.
25.05.2022
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
To są ryby pierwszej świeżości, godne polecenia.
19.05.2022
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne.
15.05.2022
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze w piątek u nas ryba na obiad.
25.04.2022
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak i tekstura dobre
07.03.2022
0
0
Mieczysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko zostało szczelnie opakowane. Barwa, zapach i konsystencja mięsa ryby jest świetna. Wolę zdrową rybkę niż mięso.
07.03.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
01.02.2022
0
0
Wlodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała przekąska. Smaczna i zdrowa a do tego bio.
04.01.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
22.09.2021
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Z opakowaniem wszystko w porządku. Wolę zdrową rybkę niż mięso.
11.09.2021
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Rybka ma prawidłowy kolor, konsystencję i zapach. Oceniam opakowanie bardzo dobrze. Rybę można przyrządzić na wiele sposobów.
09.09.2021
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Średni produkt
08.09.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
211,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
SUEMPOL
Marka:
SUEMPOL
EAN:
5906730609092
Cena za kg:
211,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
SUEMPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SUEMPOL
EAN:
5906730609092

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Produkt gotowy do spożycia.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od -2°C do +4°C. Spożyć zaraz po otwarciu opakowania.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C -2

Maks. temp. °C 4


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Białostocka 69A 17-100 Bielsk Podlaski


Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-05, Rolnictwo spoza UE FSC - www.fsc.org, Mieszany, Papier z odpowiedzialnych źródeł, FSC C136831


Adres producenta

Suempol Sp. z o.o. ul. Białostocka 69A 17-100 Bielsk Podlaski


Informacje producenta

Marka

Suempol


Marka standaryzowana

MarkaSuempol

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego

FSC


O marce

Suempol Polska Firma Rodzinna


Pochodzenie

Metoda produkcji: wyhodowano. Kraj pochodzenia: patrz numer partii: N-Norwegia, S-Szkocja.

Produkty z kategorii Łosoś kawałek, filet

4.9
z 236 opinii
SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco naturalny 125 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony na gorąco naturalny

125 g
111,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.8
z 75 opinii
SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco BIO 100 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony na gorąco BIO

100 g
211,90 zł/kg
Cena21,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 107 opinii
MOWI Łosoś wędzony na gorąco naturalny 125 g

MOWI

Łosoś wędzony na gorąco naturalny

125 g
188,72 zł/kg
Cena23,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.8
z 302 opinii
SUEMPOL Roladki z łososia wędzone na gorąco 250 g

SUEMPOL

Roladki z łososia wędzone na gorąco

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.7
z 42 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g) 200 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g)

~200 g
123,45 zł/kg
Cena24,69 zł
Do koszyka

Produkty marki SUEMPOL

4.9
z 236 opinii
SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco naturalny 125 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony na gorąco naturalny

125 g
111,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
5.0
z 1 opinii
Nowość
SUEMPOL Łosoś coho plastrowany 100 g

SUEMPOL

Łosoś coho plastrowany

100 g
121,40 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,14 zł
13,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
Nowość
SUEMPOL Pan łosoś z koprem 100 g

SUEMPOL

Pan łosoś z koprem

100 g
121,40 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,14 zł
13,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.8
z 1174 opinii
SUEMPOL Łosoś Atlantycki wędzony na zimno, plastrowany 100 g

SUEMPOL

Łosoś Atlantycki wędzony na zimno, plastrowany

100 g
146,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 339 opinii
SUEMPOL Łosoś Norweski wędzony BIO 100 g

SUEMPOL

Łosoś Norweski wędzony BIO

100 g
212,90 zł/kg
Cena21,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.7
z 97 opinii
SUEMPOL Łosoś wędzony marynowany kanapkowy z koprem 100 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony marynowany kanapkowy z koprem

100 g
93,90 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 135 opinii
SUEMPOL Łosoś wędzony na gorąco z pieprzem 125 g

SUEMPOL

Łosoś wędzony na gorąco z pieprzem

125 g
137,52 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 346 opinii
SUEMPOL Premium Łosoś dziki wędzony plasterkowany 100 g

SUEMPOL Premium

Łosoś dziki wędzony plasterkowany

100 g
185,90 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.8
z 302 opinii
SUEMPOL Roladki z łososia wędzone na gorąco 250 g

SUEMPOL

Roladki z łososia wędzone na gorąco

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 79 opinii
SUEMPOL Premium Łosoś norweski 100 g

SUEMPOL Premium

Łosoś norweski

100 g
186,90 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 184 opinii
SUEMPOL Classic Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany 100 g

SUEMPOL Classic

Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany

100 g
181,90 zł/kg
Cena18,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 183 opinii
SUEMPOL Classic Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany 50 g

SUEMPOL Classic

Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany

50 g
183,80 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 300 opinii
SUEMPOL Pstrąg łososiowy 100 g

SUEMPOL

Pstrąg łososiowy

100 g
159,90 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 129 opinii
SUEMPOL Classic Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany 250 g

SUEMPOL Classic

Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany

250 g
151,96 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store