Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Warzywa sezonowe
Kukurydza
FRISCO ORGANIC Kukurydza świeża BIO
Kukurydza świeża BIO FRISCO ORGANIC 250g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 6 opinii

FRISCO ORGANIC Kukurydza świeża BIO

250 g
FRISCO ORGANIC

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kukurydza świeża pakowana po 1 sztuce.

Klasa 2


FRISCO ORGANIC Kukurydza świeża BIO


Produkt wycofany
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra :)
21.06.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ziarna małe, trochę niedojrzałe. Oprócz tego smaczna, słodka .
19.10.2022
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.08.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2024
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2022
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.08.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
5903900367202
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
250 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
5903900367202

Produkty z kategorii Kukurydza

4.8
z 172 opinii
FRISCO FRESH Kukurydza kolba 1szt 250 g

FRISCO FRESH

Kukurydza kolba 1szt

250 g
25,96 zł/kg
Cena promocyjna6,49 zł
6,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
FRISCO FRESH Kukurydza gotowana vacum 2szt. 400 g

FRISCO FRESH

Kukurydza gotowana vacum 2szt.

400 g
24,22 zł/kg
Cena promocyjna9,69 zł
9,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
4.4
z 18 opinii
FRISCO FRESH Kukurydza mini kolby, 8-12 szt. 125 g

FRISCO FRESH

Kukurydza mini kolby, 8-12 szt.

125 g
99,92 zł/kg
Cena promocyjna12,49 zł
12,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
FRISCO ORGANIC Kukurydza �świeża BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Kukurydza świeża BIO

250 g
35,96 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.4
z 20 opinii
FRISCO ORGANIC Kukurydza słodka gotowana BIO 400 g

FRISCO ORGANIC

Kukurydza słodka gotowana BIO

400 g
46,22 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.8
z 206 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Imbir świeży kłącze BIO (240g-360g) 300 g

FRISCO ORGANIC

Imbir świeży kłącze BIO (240g-360g)

~300 g
35,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,79 zł
13,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 141 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
10,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

28% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 140 opinii

24% taniej

FRISCO ORGANIC Por BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Por BIO

300 g
29,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 129 opinii

18% taniej

FRISCO ORGANIC Szpinak BIO 100 g

FRISCO ORGANIC

Szpinak BIO

100 g
81,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,19 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 362 opinii
FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,35 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
11,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 480 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
43,42 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna11,29 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 163 opinii
FRISCO ORGANIC Gruszki BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Gruszki BIO (480g-720g)

~600 g
24,65 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
14,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
11,09 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna11,09 zł
11,29 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 44 opinii
FRISCO ORGANIC Śliwki świeże BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Śliwki świeże BIO (480g-720g)

~600 g
25,15 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena promocyjna29,99 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
14,79 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
14,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
FRISCO ORGANIC Papryka zielona BIO 400 g

FRISCO ORGANIC

Papryka zielona BIO

400 g
28,72 zł/kg
Cena promocyjna11,49 zł
12,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 131 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki BIO 2 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki BIO

2 kg
12,39 zł/kg
Cena promocyjna24,79 zł
24,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store