COLGATE Total Pasta do zębów dla dzieci Junior 7-12 lat

50 ml
Polska
FriscoNowy, zapakowany
12,85
257,00 zł / l
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Pasta do zębów dla dzieci z fluorem chroni nowe zęby stałe przed próchnicą, płytką nazębną oraz dba o szkliwo, dziąsła i oddech. Zapewnij swoim dzieciom wspaniały uśmiech, jednocześnie chroniąc ich zęby z pastą Colgate Total dla dzieci w wieku 7–12 lat. Zaawansowana formuła pasty z fluorem, pomaga dbać o nowe zęby stałe i zapewnia długotrwałą ochronę zębów i całej jamy ustnej*, dzięki składnikowi o działaniu antybakteryjnym. Osłona z kwasu cukrowego** oraz zawartość składnika o działaniu antybakteryjnym, powoduje że pasta do zębów Colgate Total Junior pomaga chronić pierwsze zęby stałe przed powstawaniem: - próchnicy, - płytki nazębnej, - nieświeżym oddechem , dbając jednocześnie o szkliwo i dziąsła. Zapewnij swoim dzieciom wspaniały, promienny uśmiech dzięki paście do zębów dla dzieci Colgate Total Junior *Skuteczna redukcja bakterii na zębach, języku, policzkach i dziąsłach w porównaniu do zwykłej pasty z fluorem po 12 godzinach, po 4 tygodniach ciągłego stosowania. ** Osłonę kwasu cukrowego zapewnia fluorek.


COLGATE Total Pasta do zębów dla dzieci Junior 7-12 lat

Produkt chwilowo niedostępny
Promocja ważna do 30.10.2022 lub do wyczerpania zapasów
Powiązane promocje
COLGATE Skarpetki 1 szt
odbierz za 1 gr
Kup za minimum 25 zł produkty marki COLGATE/PALMOLIVE, a skarpetki otrzymasz za 1 gr! Promocja trwa do wyczerpania zapasów!
Skład i alergeny
Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
257,00 / l
Producent:
COLGATE
Pojemność:
50 ml
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
COLGATE
EAN:
8718951433120
Przygotowywanie i przechowywanie
Ostrzeżenia i pozostałe informacje
Informacje producenta
Dane teleadresowe