Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Marchew, ziemniaki, rzodkiewka
Ziemniaki
Do gotowania
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne sałatkowe
Ziemniaki jadalne sałatkowe BIAŁUTY 2.00kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 294 opinii

BIAŁUTY Ziemniaki jadalne sałatkowe

2 kg
BIAŁUTY
Polska

Cena5,99 zł
3,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ziemniaki sałatkowe Białuty to odmiana, która po ugotowaniu się nie rozpada, a jej bulwy miękną, ale pozostają jędrne. Dlatego doskonale nadają się do sałatek, ale także do zup czy do odsmażania. Ziemniaki mają zdrowe właściwości, są bogate w witaminy z grupy B, niskokaloryczne i na długo zaspokajają głód.

Ziemniaki sałatkowe Białuty 2 kg


BIAŁUTY Ziemniaki jadalne sałatkowe


Produkt dostępny
Dostępne warianty
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne czerwone
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
294 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
11%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BENEDYKTA
zweryfikowano
Zgłaszam
w normie
27.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
19.05.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre ziemniaki, tym razem dużo było bardzo małych
01.05.2026
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
jedne z lepszych ziemniaków
09.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
doskonale
02.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre nie przerośnięte
04.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ziemniaki przyjechały z bardzo dużymi kiełkami, są stare. Moge przesłać zdjęcia.
13.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, kupuję często
26.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze ich nie gotowalam, wiec nie mogę ocenic
22.10.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Niezawodny smak , trzymają konsystencję💯
28.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
po ugotowaniu mięciutkie ,kolor ładny i bardzo smaczne
12.05.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ziemniaki słabe, kiedyś te ziemniaki były lepsze. W tych co teraz kupiłam było pełno czarnych i białych plam, w sumie duża część idzie do śmietnika podczas obierania a smakowo są mocno średnie. Mam nadzieję, że się poprawią bo ciężko teraz o dobre ziemniaki
21.04.2025
0
1
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
ziemniaczki pyszne i kolor świetny ,bardzo dobre polecam
07.04.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
są w porządku. jakość ok.
20.03.2025
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość i kondycja ziemniaków
26.12.2024
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
13.12.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Podobny problem jak z marchewkami, bardzo niska temperatura przewozu stąd skraplająca się woda, ale ziemniaki lepiej radzą sobie w takich warunkach więc nie stało się im szybko jak w przypadku marchewek.
24.09.2024
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Z wyglądu dobra jakosc-smaku Jeszcxe nie znam
08.03.2024
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Są smaczne, szybko gotują się
27.02.2024
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jestem ogólne zadowolona
27.02.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
3,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
2 kg
Dostawca:
BIAŁUTY
Marka:
BIAŁUTY
EAN:
5900123000602
Cena za kg:
3,00 zł/kg
Waga:
2 kg
Marka:
BIAŁUTY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIAŁUTY
EAN:
5900123000602

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym, zacienionym miejscu


Przygotowanie i stosowanie

Spożywać po obróbce cieplnej (gotowanie, smażenie, pieczenie i inne)


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Białuty Sp zo.o., Białuty 34, 05-870 Błonie


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym, zacienionym miejscu

Produkty z kategorii Do gotowania

4.8
z 1777 opinii
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne kremowe 2 kg

BIAŁUTY

Ziemniaki jadalne kremowe

2 kg
3,00 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
5,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 294 opinii
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne sałatkowe 2 kg

BIAŁUTY

Ziemniaki jadalne sałatkowe

2 kg
3,00 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.6
z 81 opinii
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne na placki i frytki 2 kg

BIAŁUTY

Ziemniaki jadalne na placki i frytki

2 kg
3,00 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 415 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne francuskie (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne francuskie (400g-600g)

~500 g
9,98 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
4,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Produkty marki BIAŁUTY

4.8
z 1777 opinii
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne kremowe 2 kg

BIAŁUTY

Ziemniaki jadalne kremowe

2 kg
3,00 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
5,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 349 opinii
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne czerwone 2 kg

BIAŁUTY

Ziemniaki jadalne czerwone

2 kg
3,00 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.6
z 81 opinii
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne na placki i frytki 2 kg

BIAŁUTY

Ziemniaki jadalne na placki i frytki

2 kg
3,00 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 71 opinii
BIAŁUTY Cebula siatka 1 kg

BIAŁUTY

Cebula siatka

1 kg
4,49 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
4,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store