Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Zmywarki
Tabletki
Duże >60
FINISH POWER All in 1 Tabletki do zmywarki Fresh 72 szt.
Tabletki do zmywarki Fresh 72 szt. POWER All in 1 FINISH 72.000szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

FINISH POWER All in 1 Tabletki do zmywarki Fresh 72 szt.

1 szt
FINISH

Cena0,00 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt wycofany
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
RB (Hygiene Home)
Marka:
FINISH
EAN:
5908252005086
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
FINISH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
RB (Hygiene Home)
EAN:
5908252005086

Produkty z kategorii Tabletki

SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Lemon 75szt 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Lemon 75szt

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 8 opinii
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra 75 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra 75 szt.

1 szt
Cena66,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2031
4.9
z 25 opinii
FROSCH Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt. 1 szt

FROSCH

Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt.

1 szt
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2031
5.0
z 3 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 120 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 120 szt.

1 szt
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
5.0
z 8 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki Ultimate Power 80 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki Ultimate Power 80 szt.

1 szt
Cena63,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2028
4.9
z 11 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 75 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 75 szt.

1 szt
Cena63,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2028

Produkty marki FINISH

4.9
z 71 opinii
FINISH Płyn do czyszczenia zmywarki Lemon 250ml 250 ml

FINISH

Płyn do czyszczenia zmywarki Lemon 250ml

250 ml
51,96 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028
4.9
z 99 opinii
FINISH Sól ochronna do zmywarki 1500g 1.5 kg

FINISH

Sól ochronna do zmywarki 1500g

1.5 kg
8,66 zł/kg
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2028
5.0
z 39 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml

400 ml
32,48 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2027
4.9
z 30 opinii
FINISH Płyn do czyszczenia zmywarki Regular 250ml 250 ml

FINISH

Płyn do czyszczenia zmywarki Regular 250ml

250 ml
69,96 zł/l
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
4.9
z 36 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 60 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 60 szt.

1 szt
Cena68,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2028
4.9
z 19 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml

400 ml
52,98 zł/l
Cena21,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
4.9
z 41 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml 800 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml

800 ml
32,49 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2027
4.9
z 73 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 100 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 100 szt.

1 szt
Cena115,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
5.0
z 20 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 40 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 40 szt.

1 szt
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2027
4.9
z 32 opinii
FINISH Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt.

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
5.0
z 21 opinii
FINISH Odświeżacz Deo do zmywarki Cytryna i Limonka 1x4ml 1 szt

FINISH

Odświeżacz Deo do zmywarki Cytryna i Limonka 1x4ml

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2028
5.0
z 5 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 45 szt.

1 szt
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2028
5.0
z 2 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon 45 szt.

1 szt
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2028
5.0
z 7 opinii
FINISH Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX Lemon 900ml 900 ml

FINISH

Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX Lemon 900ml

900 ml
55,54 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon

1 szt
Cena105,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2028
5.0
z 1 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon

1 szt
Cena105,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store