Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Serki homogenizowane i wiejskie
Homogenizowane
Waniliowe
DANIO Serek homogenizowany waniliowy
Serek homogenizowany waniliowy DANIO 130g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 157 opinii

DANIO Serek homogenizowany waniliowy

130 g
DANIO
Polska

Cena3,29 zł
25,31 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wybierz pyszne i pożywne*  Danio o smaku waniliowym! To wspaniała propozycja dla każdego, kto stawia na smaczne, ale i wartościowe elementy codziennej zbilansowanej diety - w końcu Danio o smaku waniliowym jest nie tylko smaczne, ale także jest bogatym źródłem białka. To smak, który pokochało wielu. Nic dziwnego, że to najbardziej znany produkt naszej oferty!
*Bogate źródło białka.


Cechy

bogate źródło białka

źródło białka, wapnia, wit. D

¹Teraz Danio jest wzbogacone w witaminę D. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Ważna jest zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia


DANIO Serek homogenizowany waniliowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 15.10.2026
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
425.00 kJ
5.1%
Wartość energetyczna (kcal)
101.00 kcal
5.1%
Tłuszcz (g)
3.40 g
4.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.20 g
11.0%
Węglowodany (g)
12.00 g
4.6%
w tym cukry (g)
10.90 g
12.1%
Białko (g)
5.50 g
11.0%
Sól (g)
0.08 g
1.3%
Witamina D (µg)
0.75 g
15.0%
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
157 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupowany od wielu lat
20.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest smaczny
26.01.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
03.11.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
08.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,31 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
130 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
DANIO
EAN:
5900643048528
Cena za kg:
25,31 zł/kg
Waga:
130 g
Marka:
DANIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5900643048528

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa


Adres producenta

Danone sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa Infolinia: 801 33 11 33 Opłata według taryfy operatora www.danio.com.pl


Informacje producenta

Marka

DANIO


Marka producenta

MarkaDanone

Marka standaryzowana

MarkaDanio

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Green Dot


Opis produktu

Teraz nowe, zdrowsze¹ Danio. Nowe Danio, zostało teraz wzbogacone w witaminę D i wapń, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu zdrowych kości. Wciąż tak samo pyszne i kremowe. Po prostu dobry skład. ¹Teraz Danio jest wzbogacone w witaminę D. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Ważna jest zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia

Produkty z kategorii Waniliowe

5.0
z 1 opinii
Nowość
DANIO Serek homogenizowany waniliowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy

150 g
14,67 zł/kg
2,79 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 102 opinii
DANIO Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce

120 g
16,58 zł/kg
3,14 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 55 opinii

21% taniej

PRESIDENT Serek waniliowy (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Serek waniliowy (150g + 25g gratis)

175 g
18,80 zł/kg
Cena promocyjna3,29 zł
4,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 236 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany z laską wanilii 150 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany z laską wanilii

150 g
18,60 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 111 opinii
OSM ŁOWICZ Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy 150 g

OSM ŁOWICZ

Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 142 opinii
PIĄTNICA Serek homogenizowany waniliowy 150 g

PIĄTNICA

Serek homogenizowany waniliowy

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
5.0
z 60 opinii
MALUTA Serek homogenizowany waniliowy (bez laktozy) 200 g

MALUTA

Serek homogenizowany waniliowy (bez laktozy)

200 g
20,95 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 122 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany waniliowy (4x150g) 600 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany waniliowy (4x150g)

600 g
16,98 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 591 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany o smaku waniliowym 200 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany o smaku waniliowym

200 g
15,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 49 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek Polski homogenizowany waniliowy 150 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek Polski homogenizowany waniliowy

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 28 opinii
CZARNOCIN Serek waniliowy bezglutenowy 125 g

CZARNOCIN

Serek waniliowy bezglutenowy

125 g
37,52 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.8
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek o smaku waniliowym BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek o smaku waniliowym BIO

150 g
35,27 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
Nowość
DANIO Serek homogenizowany waniliowy (4x150g) 600 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy (4x150g)

600 g
18,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.9
z 157 opinii
DANIO Serek homogenizowany waniliowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy

130 g
25,31 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

Produkty marki DANIO

Nowość
DANIO Serek homogenizowany brzoskwiniowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany brzoskwiniowy

150 g
14,67 zł/kg
3,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 1 opinii
Nowość
DANIO Serek homogenizowany waniliowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy

150 g
14,67 zł/kg
2,79 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
Nowość
DANIO Serek homogenizowany truskawkowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany truskawkowy

150 g
14,67 zł/kg
3,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
Nowość
DANIO Serek homogenizowany czekoladowo-orzechowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany czekoladowo-orzechowy

150 g
14,67 zł/kg
3,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
Nowość
DANIO Serek homogenizowany bananowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany bananowy

150 g
14,67 zł/kg
3,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
Nowość
DANIO Serek homogenizowany o smaku ciasteczkowym 150 g

DANIO

Serek homogenizowany o smaku ciasteczkowym

150 g
14,67 zł/kg
3,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
5.0
z 102 opinii
DANIO Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce

120 g
16,58 zł/kg
3,14 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
Nowość
DANIO Serek homogenizowany mango 150 g

DANIO

Serek homogenizowany mango

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
Nowość
DANIO Serek homogenizowany z czekoladą 150 g

DANIO

Serek homogenizowany z czekoladą

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 38 opinii
DANIO Serek homogenizowany ciasteczkowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany ciasteczkowy w saszetce

120 g
34,92 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
5.0
z 40 opinii
DANIO Serek homogenizowany z kawałkami czekolady - saszetka 120 g

DANIO

Serek homogenizowany z kawałkami czekolady - saszetka

120 g
34,92 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 43 opinii
DANIO Serek Homogenizowany Truskawkowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek Homogenizowany Truskawkowy w saszetce

120 g
34,92 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 39 opinii
DANIO Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym w saszetce

120 g
34,92 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 28 opinii
DANIO Serek homogenizowany bananowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany bananowy w saszetce

120 g
34,92 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
Nowość
DANIO Serek homogenizowany waniliowy (4x150g) 600 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy (4x150g)

600 g
18,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
Nowość
DANIO Serek homogenizowany z czekoladą (4 x150g) 600 g

DANIO

Serek homogenizowany z czekoladą (4 x150g)

600 g
18,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store