Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Serki homogenizowane i wiejskie
Homogenizowane
Waniliowe
DANIO XXL Danio serek homogenizowany waniliowy XXL
Danio serek homogenizowany waniliowy XXL DANIO XXL 200g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

DANIO XXL Danio serek homogenizowany waniliowy XXL

200 g
DANIO XXL

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wybierz pyszne i pożywne*  Danio o smaku waniliowym! To wspaniała propozycja dla każdego, kto stawia na smaczne, ale i wartościowe elementy codziennej zbilansowanej diety - w końcu Danio o smaku waniliowym jest nie tylko smaczne, ale także jest bogatym źródłem białka. To smak, który pokochało wielu. Nic dziwnego, że to najbardziej znany produkt naszej oferty!
*Bogate źródło białka.


Cechy

duża porcja

11 g białka w kubeczku


DANIO XXL Danio serek homogenizowany waniliowy XXL


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
415.00 kJ
4.9%
Wartość energetyczna (kcal)
99.00 kcal
5.0%
Tłuszcz (g)
2.90 g
4.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.90 g
9.5%
Węglowodany (g)
12.80 g
4.9%
w tym cukry (g)
11.60 g
12.9%
Białko (g)
5.30 g
10.6%
Sól (g)
0.08 g
1.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2025
0
0
JACEK
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
DANIO XXL
EAN:
5900643048733
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
200 g
Marka:
DANIO XXL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5900643048733

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa


Adres producenta

Danone sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa Infolinia: 801 33 11 33 Opłata według taryfy operatora www.danio.com.pl


Informacje producenta

Marka

Danio


Marka standaryzowana

MarkaDanio

Opis produktu

Wybierz pyszne i pożywne* Danio o smaku waniliowym! To wspaniała propozycja dla każdego, kto stawia na smaczne, ale i wartościowe elementy codziennej zbilansowanej diety - w końcu Danio o smaku waniliowym jest nie tylko smaczne, ale także jest bogatym źródłem białka. To smak, który pokochało wielu. *Bogate źródło białka.

Produkty z kategorii Waniliowe

5.0
z 102 opinii
DANIO Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce

120 g
16,58 zł/kg
3,14 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 1 opinii
Nowość
DANIO Serek homogenizowany waniliowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy

150 g
14,67 zł/kg
2,79 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 55 opinii

21% taniej

PRESIDENT Serek waniliowy (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Serek waniliowy (150g + 25g gratis)

175 g
18,80 zł/kg
Cena promocyjna3,29 zł
4,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
5.0
z 591 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany o smaku waniliowym 200 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany o smaku waniliowym

200 g
15,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 236 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany z laską wanilii 150 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany z laską wanilii

150 g
18,60 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 122 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany waniliowy (4x150g) 600 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany waniliowy (4x150g)

600 g
16,98 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 142 opinii
PIĄTNICA Serek homogenizowany waniliowy 150 g

PIĄTNICA

Serek homogenizowany waniliowy

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
5.0
z 60 opinii
MALUTA Serek homogenizowany waniliowy (bez laktozy) 200 g

MALUTA

Serek homogenizowany waniliowy (bez laktozy)

200 g
20,95 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 111 opinii
OSM ŁOWICZ Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy 150 g

OSM ŁOWICZ

Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 49 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek Polski homogenizowany waniliowy 150 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek Polski homogenizowany waniliowy

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 28 opinii
CZARNOCIN Serek waniliowy bezglutenowy 125 g

CZARNOCIN

Serek waniliowy bezglutenowy

125 g
37,52 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
Nowość
DANIO Serek homogenizowany waniliowy (4x150g) 600 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy (4x150g)

600 g
18,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.8
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Serek o smaku waniliowym BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Serek o smaku waniliowym BIO

150 g
35,27 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 157 opinii
DANIO Serek homogenizowany waniliowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy

130 g
25,31 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store