Clever Neutro Hipoalergiczny żel do prania Color & White

FriscoNowy, zapakowany
0 gr
0,00 zł / kg
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Clever NeutroPlus - Neutralny żel do prania kolorów i bieli

 Proszek do prania Clever Neutroplus to skuteczny i wydajny, a zarazem najbardziej ekologiczny produkt do prania na rynku. Zarówno bezpieczny dla skóry, jak i środowiska. Nasz hipoalergiczny żel jest odpowiedzią na potrzeby ponad 30% konsumentów, którzy według przeprowadzonych badań konsumenckich mają problem z alergią. Jego specjalnie skonstruowana formuła NEUTROPLUS© czyni go w pełni skutecznym środkiem piorącym, bezwzględnym w praniu, ale bezpiecznym dla skóry i środowiska.

Dlaczego właśnie NeutroPlus?

Nasz innowacyjny produkt wyposażony został w cały arsenał zalet, które zmieniają myślenie na temat tej kategorii produktów. To nie jest zwyczajny produkt piorący, choć jego podstawową funkcją jest właśnie pranie. Nawet w niskich temperaturach radzi sobie świetnie z odzieżą kolorową oraz białą. Dzięki nowoczesnej technologii produkt ten pozbawiony jest całkowicie alergenów, czyli wszelkich uczulających substancji ukrytych zarówno w zapachu, jak i w enzymach. Nie posiada w swoim składzie także uczulających barwników, pozbawiony jest zeolitów, które użyte w nadmiernej ilości nie wypłukują się w procesie prania. Nie stosujemy w nim także fosforanów, eliminując ich niszczący wpływ na środowisko naturalne.

Przetestowany i bezpieczny żel do prania

Testowany dermatologicznie, może być bezpiecznie stosowany przez osoby o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Jest jeszcze bardziej skoncentrowany, co zapewnia niższe dozowanie, oszczędzając tym samym surowce naturalne, wodę i energię. Posiada certyfikat ECOLABEL – znak ekologiczności, który został ustanowiony przez Komisję Europejską w 1992 roku i jest głównym europejskim wyróżnieniem przyznawanym wyrobom spełniającym wyższe normy środowiskowe. Ulega szybkiej i bezwzględnej biodegradacji zgodnie z rygorystycznymi normami Unii Europejskiej (OECD 301F) i jest rekomendowany do gospodarstw posiadających przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Tworzymy innowacje dla Was

Jako Clovin naszą misją jest tworzenie produktów, które będą docierały do wyjątkowych potrzeb konsumentów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i poznaj nową jakość! 


Clever Neutro Hipoalergiczny żel do prania Color & White

Produkt wycofany
Skład i alergeny
Parametry
Cena za kg:
0,00 / kg
Producent:
CLOVIN SPÓŁKA AKCYJN
Waga:
1.6 kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
EAN:
5900308779811