Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady z dodatkami
Z bakaliami
ORION Czekolada Studentska mleczna
Czekolada Studentska mleczna ORION 170g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

ORION Czekolada Studentska mleczna

170 g
ORION
Czechy

Cena13,99 zł
82,29 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Czekolada Studentská mleczna 170 g to pyszna i kremowa czekolada marki Orion. Zawiera ona wysokiej jakości składniki: mleko i pozyskiwane w zrównoważony sposób kakao. Dodatek słodkich galaretek, rodzynek i orzechów zapewnia nie tylko smakowite doznania, ale także wartości odżywcze. Na uwagę zasługuje też oryginalny, nieregularny kształt kawałków. Spróbuj czekolady od czeskiej firmy z kilkudziesięcioma latami tradycji cukierniczej!

ORION Czekolada Studentska mleczna


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2027
Dostępne warianty
ORION Czekolada Studentska mleczna gruszkowa
Pokaż wszystkie
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2115.00 kJ
25.2%
Wartość energetyczna (kcal)
506.00 kcal
25.3%
Tłuszcz (g)
27.40 g
39.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.10 g
70.5%
Węglowodany (g)
56.60 g
21.8%
w tym cukry (g)
53.40 g
59.3%
Błonnik (g)
2.80 g
Białko (g)
6.60 g
13.2%
Sól (g)
0.12 g
2.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
82,29 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
ORION
EAN:
8593893783034
Cena za kg:
82,29 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
ORION
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8593893783034

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Twoja porcja 4 Kostki (21,25 g)


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed ciepłem. Najlepiej spożyć przed końcem: patrz pod zgrzewem.


Rodzaj przechowywania

Przechowywać w temperaturze otoczenia.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa


Pozostałe informacje

Nutri-Score obliczono dla 100 g produktu. Sojusz Rainforest Alliance - Kakao


Adres producenta

Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa Porozmawiajmy 800 174 902 www.nestle.pl


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ważne: Małe dzieci (poniżej 4. roku życia) mają ograniczoną zdolność do żucia i mogą zadławić się małymi kawałkami!


Informacje producenta

Marka

Orion


Marka standaryzowana

MarkaOrion

Podmarka

Podmarka Studentská


Logotypy stron trzecich

Green Dot

Sojusz Rainforest Alliance


Dodatkowe informacje

Więcej informacji na www.nestle.pl/nutriscore

Produkty z kategorii Z bakaliami

4.9
z 105 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi i rodzynkami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi i rodzynkami

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027
4.9
z 21 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Malaga śmietankowa z rodzynkami 92 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Malaga śmietankowa z rodzynkami

92 g
65,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 52 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z rumem i bakaliami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z rumem i bakaliami

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
5.0
z 2 opinii
ORION Czekolada Studentska mleczna 170 g

ORION

Czekolada Studentska mleczna

170 g
82,29 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki ORION

4.9
z 11 opinii
ORION Czekolada Studentska mleczna malinowa 170 g

ORION

Czekolada Studentska mleczna malinowa

170 g
88,18 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 11 opinii
ORION Czekolada Studentska mleczna gruszkowa 170 g

ORION

Czekolada Studentska mleczna gruszkowa

170 g
90,53 zł/kg
Cena15,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 7 opinii
ORION Czekolada Studentska deserowa 170 g

ORION

Czekolada Studentska deserowa

170 g
82,29 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store