Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady z dodatkami
Z bakaliami

Z bakaliami

Wróć do Czekolady z dodatkami




4.9
z 21 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Malaga śmietankowa z rodzynkami 92 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Malaga śmietankowa z rodzynkami

92 g
65,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 52 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z rumem i bakaliami 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z rumem i bakaliami

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027

5.0
z 2 opinii
ORION Czekolada Studentska mleczna 170 g

ORION

Czekolada Studentska mleczna

170 g
82,29 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 106 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi i rodzynkami 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi i rodzynkami

100 g
49,90 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store