Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Zdrowe przekąski
Przekąski owocowe
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-malinowa (bezglutenowe)
Przekąska jabłkowo malinowa (bezglutenowe) BOBSNAIL 14g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

28% taniej

4.7
z 17 opinii

BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-malinowa (bezglutenowe)

14 g
BOBSNAIL
Ukraina

Promocja
Cena promocyjna2,59 zł
185,00 zł/kg
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (28% taniej)

Promocja do 18.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ślimaki Bob to naturalne przekąski owocowe od producenta Eco-Snack. Do ich przygotowania wykorzystano owoce i nic więcej! W produktach Bob Snail nie znajdziesz środków konserwujących, barwników oraz dodawanego cukru. Bob Snail to produkty odpowiednie dla wegan.


BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-malinowa (bezglutenowe)


Produkt dostępny
Data przydatności: 23.08.2027
Dostępne warianty
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-czarna porzeczka Stripe (bezglutenowe)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
848.00 kJ
10.1%
Wartość energetyczna (kcal)
200.00 kcal
10.0%
Tłuszcz (g)
1.70 g
2.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
43.00 g
16.5%
w tym cukry (g)
40.00 g
44.4%
Białko (g)
2.80 g
5.6%
Błonnik (g)
8.00 g
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
6%
3
0%
2
0%
1
6%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Konsystencja jak namoczona żelatyna
11.05.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Taisiia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Kornelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
185,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
14 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
BOBSNAIL
EAN:
4820206080738
Cena za kg:
185,00 zł/kg
Waga:
14 g
Marka:
BOBSNAIL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
4820206080738

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Przechowywać w temperaturze od +5 do +22 i przy wilgotności względnej nie większej niż 75%

Produkty z kategorii Przekąski owocowe

5.0
z 30 opinii

28% taniej

CRISPY Natural Suszone chipsy z jabłka 18 g

CRISPY Natural

Suszone chipsy z jabłka

18 g
155,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,79 zł
3,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2028
5.0
z 14 opinii
CRISPY Natural Chrupsy Truskawki suszone 10 g

CRISPY Natural Chrupsy

Truskawki suszone

10 g
349,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027
5.0
z 14 opinii

27% taniej

BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-malina (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-malina (bezglutenowe)

30 g
133,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2027
4.9
z 7 opinii

27% taniej

CRISPY Suszone jabłka o smaku truskawek 18 g

CRISPY

Suszone jabłka o smaku truskawek

18 g
166,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,99 zł
4,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 16 opinii

27% taniej

CRISPY Jabłka ze smakiem mango 18 g

CRISPY

Jabłka ze smakiem mango

18 g
166,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,99 zł
4,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2027
4.7
z 17 opinii

28% taniej

BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-malinowa (bezglutenowe) 14 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-malinowa (bezglutenowe)

14 g
185,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,59 zł
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2027
5.0
z 20 opinii

16% taniej

BOBSNAIL Rollsy owocowe Jabłko Malina (bezglutenowe) 60 g

BOBSNAIL

Rollsy owocowe Jabłko Malina (bezglutenowe)

60 g
133,17 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 12 opinii
BAKALLAND Chipsy bananowe 200 g

BAKALLAND

Chipsy bananowe

200 g
45,45 zł/kg
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 12 opinii

16% taniej

BOBSNAIL Rollsy owocowe Jabłko Borówka (bezglutenowe) 60 g

BOBSNAIL

Rollsy owocowe Jabłko Borówka (bezglutenowe)

60 g
133,17 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-06-2027
4.5
z 2 opinii

25% taniej

CRISPY Natural Kawałki jabłek o smaku marakui 18 g

CRISPY Natural

Kawałki jabłek o smaku marakui

18 g
166,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,99 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
4.9
z 18 opinii

23% taniej

BOBSNAIL Ciasteczka owocowe Jabłko Truskawka w Belgijskiej mlecznej czekoladzie (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Ciasteczka owocowe Jabłko Truskawka w Belgijskiej mlecznej czekoladzie (bezglutenowe)

30 g
166,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2027
4.8
z 4 opinii

25% taniej

CRISPY Jabłka ze smakiem czarnej porzeczki 18 g

CRISPY

Jabłka ze smakiem czarnej porzeczki

18 g
166,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,99 zł
3,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Chipsy jabłkowe bezglutenowy BIO 100 g

BIO PLANET

Chipsy jabłkowe bezglutenowy BIO

100 g
119,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027
4.5
z 2 opinii

27% taniej

CRISPY NATURAL Jabłko suszone o smaku dzikiej róży i liczi 50 g

CRISPY NATURAL

Jabłko suszone o smaku dzikiej róży i liczi

50 g
111,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,59 zł
7,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-09-2027
4.6
z 16 opinii
HEBAR Chipsy jabłkowe 50 g

HEBAR

Chipsy jabłkowe

50 g
173,80 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 27 opinii
HEBAR Chipsy bananowe 300 g

HEBAR

Chipsy bananowe

300 g
46,30 zł/kg
Cena13,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 22 opinii
BOBSNAIL Ciasteczka owocowe Jabłko Malina w Belgijskiej ciemnej czekoladzie (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Ciasteczka owocowe Jabłko Malina w Belgijskiej ciemnej czekoladzie (bezglutenowe)

30 g
216,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027
4.9
z 36 opinii
DOBRA KALORIA Kulki kakao nuta pomarańczowe 65 g

DOBRA KALORIA

Kulki kakao nuta pomarańczowe

65 g
109,08 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
4.9
z 17 opinii
DOBRA KALORIA Kulki kakao nuta limonki 65 g

DOBRA KALORIA

Kulki kakao nuta limonki

65 g
109,08 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
5.0
z 21 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-czarna porzeczka Stripe (bezglutenowe) 14 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-czarna porzeczka Stripe (bezglutenowe)

14 g
256,43 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
4.9
z 21 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-gruszka-borówka (bezglutenowe) 14 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-gruszka-borówka (bezglutenowe)

14 g
256,43 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
4.9
z 59 opinii
SADY WINCENTA Chipsy jabłkowe 25 g

SADY WINCENTA

Chipsy jabłkowe

25 g
199,60 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2027
5.0
z 20 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe)

30 g
183,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
5.0
z 6 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowa (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowa (bezglutenowe)

30 g
183,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 16 opinii
BOBSNAIL Rollsy owocowe Jabłko Truskawka (bezglutenowe) 60 g

BOBSNAIL

Rollsy owocowe Jabłko Truskawka (bezglutenowe)

60 g
158,17 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 11 opinii
PORCJA DOBRA Przekąska jabłkowo-jeżynowa 16 g

PORCJA DOBRA

Przekąska jabłkowo-jeżynowa

16 g
161,88 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 9 opinii
PORCJA DOBRA Przekąska jabłkowo-śliwkowa 16 g

PORCJA DOBRA

Przekąska jabłkowo-śliwkowa

16 g
161,88 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 9 opinii
PORCJA DOBRA Przekąska jabłkowo-truskawkowa 16 g

PORCJA DOBRA

Przekąska jabłkowo-truskawkowa

16 g
161,88 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
BOBSNAIL Baton jabłko-mango z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej (bezglutenowe) 35 g

BOBSNAIL

Baton jabłko-mango z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej (bezglutenowe)

35 g
162,57 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2027
BOBSNAIL Baton jabłko-truskawka z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej 35 g

BOBSNAIL

Baton jabłko-truskawka z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej

35 g
154,00 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-04-2027
4.5
z 2 opinii
PORCJA DOBRA Przekąska daktylowo-malinowa Malinowy Raj 20 g

PORCJA DOBRA

Przekąska daktylowo-malinowa Malinowy Raj

20 g
109,50 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 2 opinii
PORCJA DOBRA Przekąska daktylowo-truskawkowa truskawkowy szał 20 g

PORCJA DOBRA

Przekąska daktylowo-truskawkowa truskawkowy szał

20 g
109,50 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 2 opinii
PORCJA DOBRA Przekąska daktylowo-orzechowa z karobem Daktylowa Moc 20 g

PORCJA DOBRA

Przekąska daktylowo-orzechowa z karobem Daktylowa Moc

20 g
109,50 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe) 40 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe)

40 g
192,25 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027
BOBSNAIL Przekąska mango (bezglutenowe) 40 g

BOBSNAIL

Przekąska mango (bezglutenowe)

40 g
204,75 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
4.6
z 10 opinii
PORCJA DOBRA Kulki mocy owocowo-orzechowe 144 g

PORCJA DOBRA

Kulki mocy owocowo-orzechowe

144 g
92,99 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 4 opinii
Ninja bunny Przekąska owocowa o smaku jabłko-mango bezglutenowa 15 g

Ninja bunny

Przekąska owocowa o smaku jabłko-mango bezglutenowa

15 g
246,00 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2027
4.8
z 4 opinii
Ninja bunny Przekąska owocowa o smaku jabłko-banan-truskawka bezglutenowa 15 g

Ninja bunny

Przekąska owocowa o smaku jabłko-banan-truskawka bezglutenowa

15 g
246,00 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2027

Produkty marki BOBSNAIL

5.0
z 14 opinii

27% taniej

BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-malina (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-malina (bezglutenowe)

30 g
133,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2027
5.0
z 20 opinii

16% taniej

BOBSNAIL Rollsy owocowe Jabłko Malina (bezglutenowe) 60 g

BOBSNAIL

Rollsy owocowe Jabłko Malina (bezglutenowe)

60 g
133,17 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
5.0
z 12 opinii

16% taniej

BOBSNAIL Rollsy owocowe Jabłko Borówka (bezglutenowe) 60 g

BOBSNAIL

Rollsy owocowe Jabłko Borówka (bezglutenowe)

60 g
133,17 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-06-2027
4.9
z 18 opinii

23% taniej

BOBSNAIL Ciasteczka owocowe Jabłko Truskawka w Belgijskiej mlecznej czekoladzie (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Ciasteczka owocowe Jabłko Truskawka w Belgijskiej mlecznej czekoladzie (bezglutenowe)

30 g
166,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2027
5.0
z 22 opinii
BOBSNAIL Ciasteczka owocowe Jabłko Malina w Belgijskiej ciemnej czekoladzie (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Ciasteczka owocowe Jabłko Malina w Belgijskiej ciemnej czekoladzie (bezglutenowe)

30 g
216,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027
4.9
z 21 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-gruszka-borówka (bezglutenowe) 14 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-gruszka-borówka (bezglutenowe)

14 g
256,43 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
5.0
z 21 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-czarna porzeczka Stripe (bezglutenowe) 14 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-czarna porzeczka Stripe (bezglutenowe)

14 g
256,43 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
5.0
z 20 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe)

30 g
183,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
5.0
z 6 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowa (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowa (bezglutenowe)

30 g
183,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 16 opinii
BOBSNAIL Rollsy owocowe Jabłko Truskawka (bezglutenowe) 60 g

BOBSNAIL

Rollsy owocowe Jabłko Truskawka (bezglutenowe)

60 g
158,17 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 8 opinii
BOBSNAIL Smoothie bananowo-truskawkowe bez dodatku cukru 120 ml

BOBSNAIL

Smoothie bananowo-truskawkowe bez dodatku cukru

120 ml
37,42 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-06-2027
4.8
z 5 opinii
BOBSNAIL Smoothie mango-kokos-cytryna bez dodatku cukru 120 ml

BOBSNAIL

Smoothie mango-kokos-cytryna bez dodatku cukru

120 ml
37,42 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027
BOBSNAIL Baton jabłko-mango z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej (bezglutenowe) 35 g

BOBSNAIL

Baton jabłko-mango z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej (bezglutenowe)

35 g
162,57 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2027
BOBSNAIL Baton jabłko-truskawka z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej 35 g

BOBSNAIL

Baton jabłko-truskawka z nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej

35 g
154,00 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-04-2027
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe) 40 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe)

40 g
192,25 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027
BOBSNAIL Przekąska mango (bezglutenowe) 40 g

BOBSNAIL

Przekąska mango (bezglutenowe)

40 g
204,75 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store