Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Szczoteczki manualne
Miękkie
COLGATE Twister Szczoteczka do zębów miękka 4 szt.
Szczoteczka do zębów miękka 4 szt. Twister COLGATE 1.000szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

COLGATE Twister Szczoteczka do zębów miękka 4 szt.

1 szt
COLGATE

Cena0,00 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Szczoteczka do zębów dla dorosłych Colgate Twister SOFT to głębokie czyszczenie dzięki miękkim, spiralnym włóknom o zróżnicowanej długości. Główne korzyści szczoteczki: 1. Unikalny wzór włókien czyści przestrzenie międzyzębowe i wzdłuż linii dziąseł. 2. Zróżnicowana długość włókien dopasowuje się do kształtu zębów by czyścić ich powierzchnię. 3. Spiralna powierzchnia do czyszczenia języka. W Colgate bardzo poważnie podchodzimy do prowadzenia biznesu w sposób zrównoważony, dlatego opakowanie w 50% nadaje się do recyklingu.


COLGATE Twister Szczoteczka do zębów miękka 4 szt.


Produkt wycofany
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
COLGATE
Marka:
COLGATE
EAN:
8718951500488
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
COLGATE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COLGATE
EAN:
8718951500488

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Colgate-Palmolive Poland Sp z o.o.; Wybrzeże Gdyńskie 6D 01-531 Warszawa; tel: 22 32 82 222; poland_warsaw_reception@colpal.com

Produkty z kategorii Miękkie

5.0
z 11 opinii
COLGATE High Density Charcoal Szczoteczka do zębów miękka 1 szt

COLGATE High Density Charcoal

Szczoteczka do zębów miękka

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2031
5.0
z 2 opinii
SENSODYNE Repair Protect szczoteczka zębów Soft 1 szt

SENSODYNE

Repair Protect szczoteczka zębów Soft

1 szt
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2031
5.0
z 4 opinii
SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła Szczoteczka do zębów 1 szt

SENSODYNE Nadwrażliwość & Dziąsła

Szczoteczka do zębów

1 szt
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2027
5.0
z 22 opinii
COLGATE Max White Szczoteczka do zębów miękka 2 szt 1 szt

COLGATE Max White

Szczoteczka do zębów miękka 2 szt

1 szt
Cena17,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2029
5.0
z 6 opinii
ELMEX Szczoteczka do zębów bardzo miękka 1 szt

ELMEX

Szczoteczka do zębów bardzo miękka

1 szt
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029

Produkty marki COLGATE

4.9
z 37 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów

75 ml
106,53 zł/l
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-09-2029
4.9
z 40 opinii
COLGATE Advanced White Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem 75 ml

COLGATE Advanced White

Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem

75 ml
106,53 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2029
5.0
z 13 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Luminous 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Luminous

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2028
5.0
z 11 opinii
COLGATE High Density Charcoal Szczoteczka do zębów miękka 1 szt

COLGATE High Density Charcoal

Szczoteczka do zębów miękka

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2031
4.9
z 10 opinii
COLGATE Advanced White Szczoteczka do zębów średnia 1 szt

COLGATE Advanced White

Szczoteczka do zębów średnia

1 szt
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2031
4.9
z 13 opinii
COLGATE Advanced White Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny 75 ml

COLGATE Advanced White

Pasta do zębów Soda Oczyszczona & Pył Wulkaniczny

75 ml
106,53 zł/l
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2029
5.0
z 9 opinii
COLGATE Pasta do zębów dla dzieci 6-9 lat 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów dla dzieci 6-9 lat

50 ml
249,80 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
4.9
z 22 opinii
COLGATE Plax Tea & Lemon Płukanka do ust 500 ml

COLGATE Plax

Tea & Lemon Płukanka do ust

500 ml
31,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
5.0
z 8 opinii
COLGATE Max White Pasta do zębów Charcoal 75 ml

COLGATE Max White

Pasta do zębów Charcoal

75 ml
199,87 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-06-2029
5.0
z 1 opinii
COLGATE Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect 50 ml

COLGATE

Pasta do zębów Max White Ultra Multiprotect

50 ml
507,80 zł/l
Cena25,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 71 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Original 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Original

75 ml
175,87 zł/l
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 27 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Whitening 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Whitening

75 ml
175,87 zł/l
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.8
z 56 opinii
COLGATE Triple Action Pasta do zębów Original Mint 75 ml

COLGATE Triple Action

Pasta do zębów Original Mint

75 ml
119,87 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
4.9
z 63 opinii
COLGATE Whitening Pasta do zębów 75 ml

COLGATE Whitening

Pasta do zębów

75 ml
119,87 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
5.0
z 35 opinii
COLGATE ZigZag Szczoteczka do zębów średnia 2 szt. 1 szt

COLGATE ZigZag

Szczoteczka do zębów średnia 2 szt.

1 szt
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2029
5.0
z 77 opinii
COLGATE Pasta do zębów Herbal White 75 ml

COLGATE

Pasta do zębów Herbal White

75 ml
119,87 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store