Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Alternatywy mleka
Migdałowe
TYMBARK Just Plants napój roślinny owies migdał (bezglutenowy)
napój roślinny owies migdał (bezglutenowy) Just Plants TYMBARK 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 98 opinii

TYMBARK Just Plants napój roślinny owies migdał (bezglutenowy)

6 l
TYMBARK
Polska
1 szt.6 szt.

Cena41,94 zł
6,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Just Plants to moc Polskiego Zboża! To owies sprawia, że: możesz cieszyć się naturalnie słodkim smakiem oraz rozkoszować się gęstą i kremową konsystencją. Bogaty w w wapń + witaminy D i B12. Just Plants idealne do ciast! Bez dodatku cukru. Bez żadnych zagęstników stabilizatorów aromatów. Czy wiesz, że nie tylko zawartość, ale również karton jest plant-based a zakrętka z trzciny cukrowej?


TYMBARK Just Plants napój roślinny owies migdał (bezglutenowy)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027
Tagi
wegetariański
bezglutenowy
wegański
bez laktozy

Skład i alergeny
Parametry
Cena za kg:
6,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
6 l
Dostawca:
MWS
Marka:
TYMBARK
EAN:
5900334149923
Cena za kg:
6,99 zł/l
Pojemność:
6 l
Marka:
TYMBARK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334149923

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Chronić przed swiatłem. Użyte surowce mogą powodować naturalne rozwarstwienie produktu. Wstrząśnij przed otwarciem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godz. 



Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

MWS Sp. z o.o. Sp. k

Strefowa 13, 43-100 Tychy, Polska


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

woda, owies (13%), migdał (1,5%), sól morska, witaminy: D i B12; wapń. Produkt może zawierać orzechy i soję.



Warunki przechowywania

Chronić przed swiatłem. Użyte surowce mogą powodować naturalne rozwarstwienie produktu. Wstrząśnij przed otwarciem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godz. 


Produkty z kategorii Migdałowe

4.9
z 100 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 98 opinii
TYMBARK Just Plants napój roślinny owies migdał (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

napój roślinny owies migdał (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 37 opinii
ALPRO Napój migdałowy 1 l

ALPRO

Napój migdałowy

1 l
12,29 zł/l
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.9
z 191 opinii
LOVEGE Napój migdałowy bez cukru (bezglutenowy) 1 l

LOVEGE

Napój migdałowy bez cukru (bezglutenowy)

1 l
6,59 zł/l
friscontowa cena
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2027
4.9
z 34 opinii
INKA Napój migdałowy z wapniem 1 l

INKA

Napój migdałowy z wapniem

1 l
10,89 zł/l
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2027
5.0
z 4 opinii
PIĄTNICA Roślinna Napój migdałowy 1 l

PIĄTNICA Roślinna

Napój migdałowy

1 l
9,69 zł/l
Cena9,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 80 opinii
ALPRO Napój migdałowy niesłodzony 1 l

ALPRO

Napój migdałowy niesłodzony

1 l
12,29 zł/l
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-06-2027
4.9
z 18 opinii
INKA Napój migdałowy 500 ml

INKA

Napój migdałowy

500 ml
13,18 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 33 opinii
INKA Barista napój migdałowy 1 l

INKA

Barista napój migdałowy

1 l
10,89 zł/l
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2027
5.0
z 2 opinii
NATUMI Napój Owsiano migdałowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Owsiano migdałowy BIO

1 l
14,29 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.7
z 35 opinii
ECOMIL Almond Napój migdałowy niesłodzony BIO 1 l

ECOMIL Almond

Napój migdałowy niesłodzony BIO

1 l
13,49 zł/l
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
4.8
z 6 opinii
ECOMIL Almond Napój migdałowy Classic bez cukru bezglutenowy BIO 1 l

ECOMIL Almond

Napój migdałowy Classic bez cukru bezglutenowy BIO

1 l
11,29 zł/l
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
5.0
z 2 opinii
ECOMIL Napój migdałowy barista bezglutenowy BIO 1 l

ECOMIL

Napój migdałowy barista bezglutenowy BIO

1 l
14,19 zł/l
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
NATUMI Napój migdałowy barista bez cukru BIO 1 l

NATUMI

Napój migdałowy barista bez cukru BIO

1 l
10,39 zł/l
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027

Produkty marki TYMBARK

4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 410 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 298 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 159 opinii
TYMBARK Just Plants Owsiany Barista (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owsiany Barista (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 47 opinii
TYMBARK Sok 100% pomarańcza PET 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomarańcza PET

1 l
6,99 zł/l
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,79 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 235 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 60 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 98 opinii
TYMBARK Just Plants napój roślinny owies migdał (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

napój roślinny owies migdał (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 75 opinii
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owies (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 59 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.7
z 6 opinii
TYMBARK Lemoniada o smaku cytryna-malina 1.25 l

TYMBARK

Lemoniada o smaku cytryna-malina

1.25 l
3,19 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 8 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 45 opinii
TYMBARK Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store