Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Typ holenderski
SEROVIA Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry)
Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry) SEROVIA 450g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 17 opinii

SEROVIA Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry)

450 g
SEROVIA

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Serovia #1, to ser typu holenderskiego, którego nie może zabraknąć w codziennej diecie. Produkowany jest przy użyciu specjalnie dobranej podpuszczki mikrobiologicznej i poddany ściśle kontrolowanemu procesowi dojrzewania. Jego łagodny kwaskowaty smak oraz miękka i elastyczna struktura, to kunsztownie dopracowana kompozycja, tak by zachwyca delikatnymi orzechowymi nutami smakowymi, a jednocześnie spełniać wysokie oczekiwania kulinarne (krojenie, tarcie, topliwość). Powstał wyłącznie z polskiego mleka, pochodzącego z własnego skupu od hodowców na Lubelszczyźnie, Podlasiu i Małopolsce. Zawiera nie mniej niż 45% tłuszczu mlecznego w suchej masie.


Cechy

Produkt polski

dojrzewanie minimum 5 tygodni

100 % z polskiego mleka

bez konserwantów i laktozy

wysoka zawartość wapnia Ca


SEROVIA Ser żółty dojrzewający typ holenderski (plastry)


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański
Keto

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1413.00 kJ
16.8%
Wartość energetyczna (kcal)
340.00 kcal
17.0%
Tłuszcz (g)
26.00 g
37.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
26.00 g
52.0%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Wapń (mg)
996.00 mg
124.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
..... ..
12.07.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2025
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Nataliia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2025
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2025
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2025
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.04.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0
MACIEK
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
LUMIKO
Marka:
SEROVIA
EAN:
5907616901538
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
450 g
Marka:
SEROVIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LUMIKO
EAN:
5907616901538

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +8 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Międzyrzecka 81, 21-400 Łuków


Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

Lumiko Sp. z o.o., ul. Międzyrzecka 81, 21-400 Łuków


Informacje producenta

Marka

Serovia


Marka standaryzowana

MarkaSerovia

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

Serovia Filharmonia smaku


Dodatkowe informacje

Wsłuchaj się w ten smak!

Produkty z kategorii Typ holenderski

4.9
z 134 opinii
LEERDAMMER Ser żółty Orginal - plastry 100 g

LEERDAMMER

Ser żółty Orginal - plastry

100 g
59,90 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
4.9
z 28 opinii
LEERDAMMER Ser żółty proteinowy (plastry) 80 g

LEERDAMMER

Ser żółty proteinowy (plastry)

80 g
96,13 zł/kg
Cena promocyjna7,69 zł
8,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 60 opinii
LEERDAMMER Ser żółty Light - plastry 100 g

LEERDAMMER

Ser żółty Light - plastry

100 g
82,90 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 80 opinii
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Morski w plastrach

150 g
43,93 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.9
z 241 opinii
MLEKPOL Ser Złoty Mazur w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Złoty Mazur w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.9
z 18 opinii
HOCHLAND Ser żółty Sielski (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Sielski (plastry)

135 g
54,74 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
4.5
z 8 opinii
RYKI Ser Rycki śmietankowy (plastry) 135 g

RYKI

Ser Rycki śmietankowy (plastry)

135 g
45,11 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store