Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Musy
Musy owocowe
Wieloowocowe
TYMBARK Mus kaktusowo-jabłkowo-limonkowy XXL (bez dodatku cukru)
Mus kaktusowo jabłkowo limonkowy XXL (bez dodatku cukru) TYMBARK 200g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 19 opinii

TYMBARK Mus kaktusowo-jabłkowo-limonkowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
TYMBARK
Polska

Cena4,79 zł
23,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Muśnij ten mus! Łap power*, by jechać dalej!.

Mus wieloowocowy z dodatkiem ekstraktu guarany, witaminy C i kwasu pantotenowego. Przecierowy, pasteryzowany. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Cechy

XXL opakowanie

bez dodatku cukru

prosty skład

1 z 5 porcji owoców i warzyw

naturalne źródło błonnika

Polska Marka


TYMBARK Mus kaktusowo-jabłkowo-limonkowy XXL (bez dodatku cukru)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027
Dostępne warianty
TYMBARK Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy XXL (bez dodatku cukru)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
261.00 kJ
3.1%
Wartość energetyczna (kcal)
62.00 kcal
3.1%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
13.00 g
5.0%
w tym cukry (g)
13.00 g
14.4%
Błonnik (g)
1.50 g
Białko (g)
0.50 g
1.0%
Sól (g)
< 0.01 g
Witamina C (mg)
12.00 mg
15.0%
Kwas pantotenowy (mg)
0.90 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.11.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.10.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Sandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
MWS
Marka:
TYMBARK
EAN:
5900334019066
Cena za kg:
23,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
TYMBARK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334019066

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w dolnej części lub na spodzie opakowania. Przechowuj w suchym i zacienionym miejscu. Spożyj bezpośrednio po otwarciu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

uL Strefowa 13 43-100 Tychy


Adres producenta

MWS Sp. z o.o. uL Strefowa 13 43-100 Tychy


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga! Zakrętkę należy trzymać poza zasięgiem dziecka.


Informacje producenta

Marka

Tymbark


Marka standaryzowana

MarkaTymbark

Opis produktu

Kwas pantotenowy przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają znaczenie dla zachowania zdrowia.

Produkty z kategorii Musy owocowe

4.9
z 43 opinii
KUBUŚ Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 60 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 2 opinii
SANTE Mus jabłkowo-bananowo-truskawkowy (bez dodatku cukru) 200 g

SANTE

Mus jabłkowo-bananowo-truskawkowy (bez dodatku cukru)

200 g
15,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,19 zł
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
4.9
z 29 opinii
TYMBARK Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 21 opinii
OWOLOVO Smoothie jabłkowo-wiśniowo-gruszkowe (bez dodatku cukru) 250 g

OWOLOVO

Smoothie jabłkowo-wiśniowo-gruszkowe (bez dodatku cukru)

250 g
13,96 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
4.9
z 31 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-truskawkowo-malinowy z jeżyną i jagodą kamczacką (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-truskawkowo-malinowy z jeżyną i jagodą kamczacką (bez dodatku cukrów)

200 g
18,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 30 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-brzoskwiniowo-malinowy (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-brzoskwiniowo-malinowy (bez dodatku cukrów)

200 g
18,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 26 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-brzoskwiniowy z jagodą kamczacką (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-brzoskwiniowy z jagodą kamczacką (bez dodatku cukrów)

200 g
19,45 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 13 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-brzoskwiniowo-mango (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-brzoskwiniowo-mango (bez dodatku cukrów)

200 g
18,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
4.9
z 36 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-malinowy z czerwoną porzeczką (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-malinowy z czerwoną porzeczką (bez dodatku cukrów)

200 g
19,45 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 21 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-bananowo-truskawkowy (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-bananowo-truskawkowy (bez dodatku cukrów)

200 g
18,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 10 opinii
OWOLOVO Mus jabłkowo-bananowo-wiśniowy (bez dodatku cukrów) 200 g

OWOLOVO

Mus jabłkowo-bananowo-wiśniowy (bez dodatku cukrów)

200 g
18,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowo-winogronowo-aroniowy z pitają JIGGLYPUFF (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowo-winogronowo-aroniowy z pitają JIGGLYPUFF (bez dodatku cukru)

100 g
33,90 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 1 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-gruszkowy PIKACHU (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-gruszkowy PIKACHU (bez dodatku cukru)

100 g
33,90 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
KUBUŚ Mus jabłkowo-kaktusowo-limonkowy SNIVY (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-kaktusowo-limonkowy SNIVY (bez dodatku cukru)

100 g
33,90 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 42 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy-brzoskwiniowy XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy-brzoskwiniowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
23,95 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 29 opinii
TYMBARK Mus gruszkowo-jabłkowo-bananowy XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus gruszkowo-jabłkowo-bananowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
23,95 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 19 opinii
TYMBARK Mus kaktusowo-jabłkowo-limonkowy XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus kaktusowo-jabłkowo-limonkowy XXL (bez dodatku cukru)

200 g
23,95 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 22 opinii
TYMBARK Mus marakuja z jabłkiem, bananem i cytryną XXL (bez dodatku cukru) 200 g

TYMBARK

Mus marakuja z jabłkiem, bananem i cytryną XXL (bez dodatku cukru)

200 g
21,45 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 2 opinii
OWOLOVO Zestaw musów owocowych - 5 rodzajów (10 szt.) 2 kg

OWOLOVO

Zestaw musów owocowych - 5 rodzajów (10 szt.)

2 kg
17,00 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027

Produkty marki TYMBARK

4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 410 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 298 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 159 opinii
TYMBARK Just Plants Owsiany Barista (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owsiany Barista (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 98 opinii
TYMBARK Just Plants napój roślinny owies migdał (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

napój roślinny owies migdał (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 47 opinii
TYMBARK Sok 100% pomarańcza PET 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomarańcza PET

1 l
6,99 zł/l
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,79 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 234 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 60 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 75 opinii
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owies (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 59 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.7
z 6 opinii
TYMBARK Lemoniada o smaku cytryna-malina 1.25 l

TYMBARK

Lemoniada o smaku cytryna-malina

1.25 l
3,19 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 8 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 45 opinii
TYMBARK Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store