Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Damskie
Nawilżające
GREEN PHARMACY Żel pod prysznic Rozmaryn i Lawenda
Żel pod prysznic Rozmaryn i Lawenda GREEN PHARMACY 500ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

GREEN PHARMACY Żel pod prysznic Rozmaryn i Lawenda

500 ml
GREEN PHARMACY

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żel pod prysznic z rozmarynem i lawendą. Żel oczyszcza i pielęgnuje skórę, zapewniając jej dobre nawilżenie. Neutralne pH chroni skórę. Ekstrakt rozmarynu pobudza i ujędrnia skórę, a olejek z lawendy usuwa zmęczenie, uspokaja ciało i umysł.


GREEN PHARMACY Żel pod prysznic Rozmaryn i Lawenda


Produkt wycofany

Skład i alergeny
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
VIS PLANTIS
Marka:
GREEN PHARMACY
EAN:
8588006039313
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
GREEN PHARMACY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VIS PLANTIS
EAN:
8588006039313

Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sorbitol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycereth-2 Cocoate, Lavandula Angustifolia Herb Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Polysorbate 20, Polyquaternium-7, Cocamide DEA, Citric Acid, Parfum, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Triethylene Glycol, Propylene Glycol. Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Produkty z kategorii Damskie

4.8
z 5 opinii
YOPE Żel pod prysznic Jaśmin Tonka 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Jaśmin Tonka

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
5.0
z 5 opinii

31% taniej

PHARMA CARE Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny 500 ml

PHARMA CARE

Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 4 opinii
YOPE Żel pod prysznic Śliwka Szafran 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Śliwka Szafran

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2031
4.8
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Jaśmin Tonka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Jaśmin Tonka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2031
5.0
z 2 opinii

30% taniej

FA Coconut Milk Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego 400 ml

FA Coconut Milk

Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2029
4.0
z 2 opinii
YOPE Żel pod prysznic Pistacja Karmel 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Pistacja Karmel

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2031
5.0
z 1 opinii

30% taniej

FA Yoghurt Aloe Vera Kremowy Żel pod prysznic 400 ml

FA Yoghurt Aloe Vera

Kremowy Żel pod prysznic

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
5.0
z 10 opinii
PALMOLIVE Wellness Żel pod prysznic z solą morską i aloesem Massage 750 ml

PALMOLIVE Wellness

Żel pod prysznic z solą morską i aloesem Massage

750 ml
41,32 zł/l
Cena30,99 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
DOVE Hydrate Żel pod prysznic 450 ml

DOVE Hydrate

Żel pod prysznic

450 ml
47,98 zł/l
Cena21,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2031
5.0
z 1 opinii
APART Creamy Care kremowy żel pod prysznic Magnolia Delight 500 ml

APART

Creamy Care kremowy żel pod prysznic Magnolia Delight

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
FA Coconut Milk Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego 750 ml

FA Coconut Milk

Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego

750 ml
32,65 zł/l
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2029
5.0
z 3 opinii
YOPE Creamy Musk Zmiękczająco-nawilżający kremowy żel pod prysznic 200 ml

YOPE Creamy Musk

Zmiękczająco-nawilżający kremowy żel pod prysznic

200 ml
112,45 zł/l
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2031
5.0
z 3 opinii
FA Żel pod prysznic o zapachu aloesu 750 ml

FA

Żel pod prysznic o zapachu aloesu

750 ml
32,65 zł/l
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2029
5.0
z 1 opinii
ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Rescue 400 ml

ADIDAS

Żel pod prysznic Skin&Mind Rescue

400 ml
55,98 zł/l
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2031
ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Detox 400 ml

ADIDAS

Żel pod prysznic Skin&Mind Detox

400 ml
55,98 zł/l
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2031
5.0
z 6 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Creme Aloe 750 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Creme Aloe

750 ml
37,19 zł/l
Cena27,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2031

Produkty marki GREEN PHARMACY

5.0
z 8 opinii

42% taniej

GREEN PHARMACY Łagodzący żel do higieny intymnej Kora Dębu, Szałwia Lekarska 300 ml

GREEN PHARMACY

Łagodzący żel do higieny intymnej Kora Dębu, Szałwia Lekarska

300 ml
29,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
15,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
5.0
z 6 opinii

42% taniej

GREEN PHARMACY Ochronny żel do higieny intymnej Kora Dębu, Żurawina 300 ml

GREEN PHARMACY

Ochronny żel do higieny intymnej Kora Dębu, Żurawina

300 ml
29,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
15,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store