Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Damskie
Nawilżające

Nawilżające

Wróć do Damskie




4.8
z 5 opinii
YOPE Żel pod prysznic Jaśmin Tonka 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Jaśmin Tonka

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031

5.0
z 5 opinii

31% taniej

PHARMA CARE Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny 500 ml

PHARMA CARE

Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

5.0
z 4 opinii
YOPE Żel pod prysznic Śliwka Szafran 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Śliwka Szafran

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2031

4.8
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Jaśmin Tonka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Jaśmin Tonka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2031

5.0
z 2 opinii

30% taniej

FA Coconut Milk Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego 400 ml

FA Coconut Milk

Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2029

4.0
z 2 opinii
YOPE Żel pod prysznic Pistacja Karmel 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Pistacja Karmel

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2031

5.0
z 1 opinii

30% taniej

FA Yoghurt Aloe Vera Kremowy Żel pod prysznic 400 ml

FA Yoghurt Aloe Vera

Kremowy Żel pod prysznic

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027

5.0
z 10 opinii
PALMOLIVE Wellness Żel pod prysznic z solą morską i aloesem Massage 750 ml

PALMOLIVE Wellness

Żel pod prysznic z solą morską i aloesem Massage

750 ml
41,32 zł/l
Cena30,99 zł
Do koszyka

4.9
z 21 opinii
DOVE Hydrate Żel pod prysznic 450 ml

DOVE Hydrate

Żel pod prysznic

450 ml
47,98 zł/l
Cena21,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2031

5.0
z 1 opinii
APART Creamy Care kremowy żel pod prysznic Magnolia Delight 500 ml

APART

Creamy Care kremowy żel pod prysznic Magnolia Delight

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028

FA Coconut Milk Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego 750 ml

FA Coconut Milk

Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego

750 ml
32,65 zł/l
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2029


5.0
z 3 opinii
YOPE Creamy Musk Zmiękczająco-nawilżający kremowy żel pod prysznic 200 ml

YOPE Creamy Musk

Zmiękczająco-nawilżający kremowy żel pod prysznic

200 ml
112,45 zł/l
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2031

5.0
z 3 opinii
FA Żel pod prysznic o zapachu aloesu 750 ml

FA

Żel pod prysznic o zapachu aloesu

750 ml
32,65 zł/l
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2029

5.0
z 1 opinii
ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Rescue 400 ml

ADIDAS

Żel pod prysznic Skin&Mind Rescue

400 ml
55,98 zł/l
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2031

ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Detox 400 ml

ADIDAS

Żel pod prysznic Skin&Mind Detox

400 ml
55,98 zł/l
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2031

5.0
z 6 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Creme Aloe 750 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Creme Aloe

750 ml
37,19 zł/l
Cena27,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store