Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma sucha dla kota
Karma uniwersalna
WHISKAS Sucha karma dla kotów z pysznym kurczakiem
Sucha karma dla kotów z pysznym kurczakiem WHISKAS 800g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

18% taniej

5.0
z 3 opinii

WHISKAS Sucha karma dla kotów z pysznym kurczakiem

800 g
WHISKAS
Polska

Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
22,49 zł/kg
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (18% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Whiskas Adult z kurczakiem sucha karma dla dorosłych kotów, która zaspokaja wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego pupila. Dzięki wysokiej jakości składnikom, karma zapewnia zdrowie i witalność kota. Smakowite kawałki kurczaka sprawiają, że karma jest chętnie zjadana przez koty, a specjalnie opracowana formuła wspomaga zdrowie zębów i dziąseł.

  • Wysoka zawartość białka - wspiera rozwój mięśni i ogólną kondycję.
  • Zawiera niezbędne witaminy i minerały - dla zdrowia i dobrego samopoczucia.
  • Specjalna receptura - wspomaga zdrowie układu moczowego.
  • Bez sztucznych barwników i konserwantów - naturalny skład dla bezpieczeństwa Twojego kota.
  • Wzbogacona o Omega 6 i cynk - dla zdrowej skóry i lśniącej sierści.
  • Kształt i tekstura krokietów - pomagają w czyszczeniu zębów i utrzymaniu higieny jamy ustnej.

Whiskas Adult z kurczakiem sucha karma dla dorosłych kotów, 800 g


Cechy

100 % kompletna i zbilansowana

bez dodatku sztucznych barwników i dodatków smakowych

naturalne źródło błonnika


WHISKAS Sucha karma dla kotów z pysznym kurczakiem


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,49 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
800 g
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
Marka:
WHISKAS
EAN:
5900951296499
Cena za kg:
22,49 zł/kg
Waga:
800 g
Marka:
WHISKAS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
EAN:
5900951296499

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób karmienia: Należy uwzględnić kalorie pochodzące z przysmaków. Ilości karmy są podane wyłącznie jako wskazówki. Należy dostosować ilość karmy do wieku, rozmiaru i poziomu aktywności kota. Podzielić na porcje do podania w ciągu dnia. Przy zmianie diety należy wprowadzać karmę stopniowo. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową. Zapewnij świeżą wodę do picia.


Przechowywanie

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej wykorzystać przed, numer referencyjny partii, numer zatwierdzenia zakładu: patrz z tyłu opakowania.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Kożuszki Parcel 42, 96-500 sochaczew


Adres producenta

Mars Polska sp. z o.o., Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew 0-801 10 63 63, www.whiskas.pl


Informacje producenta

Marka

Whiskas


Marka standaryzowana

MarkaWhiskas

Opis produktu

Sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów. Nasze smaczne granulki są starannie przygotowywane, aby dać Twojemu kociemu przyjacielowi wszystko, czego potrzebuje do mruczenia. Każda z naszych pysznych receptur jest przygotowana z wysokiej jakości składników pochodzących wyłącznie od zaufanych dostawców i zapewnia Twojemu kotu perfekcyjnie zbilansowaną dawkę witamin i minerałów, dzięki czemu jest on szczęśliwy, zdrowy i chętnie przybiega do miski za każdym razem w porze karmienia. Zbilansowany poziom minerałów, aby wspierać zdrowie dolnego odcinka układu moczowego Z witaminą A, niezbędną dla ostrego i prawidłowego widzenia Z cynkiem, niezbędnym dla zdrowej skóry i sierści z wysokiej jakości białkiem z pyszną marchewką z delikatnym i pysznym nadzieniem z pysznym groszkiem Wyprodukowano w fabrykach, które pozyskują odnawialną energię elektryczną 376 kcal 100 g Opracowane przy udziale specjalistów ds. Żywienia i lekarzy weterynarii z instytutu Nauki o Zwierzętach Waltham www.waltham.com

Produkty z kategorii Karma uniwersalna

5.0
z 9 opinii

16% taniej

WHISKAS Sucha karma dla kota z kurczakiem - Przepyszne paszteciki 1.4 kg

WHISKAS

Sucha karma dla kota z kurczakiem - Przepyszne paszteciki

1.4 kg
19,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna26,99 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2028
5.0
z 3 opinii

18% taniej

WHISKAS Sucha karma dla kotów z pysznym kurczakiem 800 g

WHISKAS

Sucha karma dla kotów z pysznym kurczakiem

800 g
22,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 11 opinii
TULA Sucha karma dla kotów z wołowiną i warzywami 300 g

TULA

Sucha karma dla kotów z wołowiną i warzywami

300 g
18,63 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2028
4.5
z 10 opinii
TULA Sucha karma dla kotów z kurczakiem i warzywami 300 g

TULA

Sucha karma dla kotów z kurczakiem i warzywami

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2028
5.0
z 14 opinii
RAFI Pokarm suchy dla kota z kurczakiem 1.5 kg

RAFI

Pokarm suchy dla kota z kurczakiem

1.5 kg
14,99 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2027
5.0
z 8 opinii
RAFI Pokarm suchy dla kotów z wołowiną 1.5 kg

RAFI

Pokarm suchy dla kotów z wołowiną

1.5 kg
14,99 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2027
5.0
z 8 opinii
BRIT Care Suchy pokarm dla dorosłych kotów wychodzących lub bardzo aktywnych hypoalergiczny bezzbożowy z indykiem i kurczakiem 2 kg

BRIT Care

Suchy pokarm dla dorosłych kotów wychodzących lub bardzo aktywnych hypoalergiczny bezzbożowy z indykiem i kurczakiem

2 kg
32,24 zł/kg
Cena64,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
YARRAH Sucha karma dla kotów z kurczakiem i rybą BIO 800 g

YARRAH

Sucha karma dla kotów z kurczakiem i rybą BIO

800 g
42,49 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2027

Produkty marki WHISKAS

4.9
z 19 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Zestawy klasyczne (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Zestawy klasyczne (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-09-2027
4.8
z 22 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Drobiowa uczta (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Drobiowa uczta (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
5.0
z 9 opinii

16% taniej

WHISKAS Sucha karma dla kota z kurczakiem - Przepyszne paszteciki 1.4 kg

WHISKAS

Sucha karma dla kota z kurczakiem - Przepyszne paszteciki

1.4 kg
19,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna26,99 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2028
4.8
z 14 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Klasyczne posiłki (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Klasyczne posiłki (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2028
4.9
z 15 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Rybne przysmaki (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Rybne przysmaki (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2028
4.9
z 16 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Kremowe wariacje (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Kremowe wariacje (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2028
4.8
z 8 opinii

27% taniej

WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Kurczakiem w Sosie - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Kurczakiem w Sosie - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-06-2028
4.8
z 6 opinii

27% taniej

WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Tuńczykiem w Galaretce - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Tuńczykiem w Galaretce - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2027
5.0
z 8 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kociąt - Drobiowe frykasy (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2028
5.0
z 13 opinii

27% taniej

WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Kaczką i Marchewką w Galaretce - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Kaczką i Marchewką w Galaretce - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.9
z 9 opinii

27% taniej

WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Wołowiną w Sosie - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Wołowiną w Sosie - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store