Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Kremy, pasty
Kremy czekoladowo orzechowe
SUPERSONIC Sweet&Legal Krem proteinowy o smaku czekolady i karmelu z kawałkami orzechów
Sweet&Legal Krem proteinowy o smaku czekolady i karmelu z kawałkami orzechów SUPERSONIC 160g
1 z 5
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

SUPERSONIC Sweet&Legal Krem proteinowy o smaku czekolady i karmelu z kawałkami orzechów

160 g
SUPERSONIC

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

OPIS PRODUKTU:

 Kremy orzechowe linii Sweet&Legal to pyszna i zdrowa alternatywa dla słodyczy

 -Źródło białka.

 -Trzy unikalne i przepyszne smaki.

 -Bez dodatku białego cukru.

 -Kremowa i przyjemna konsystencja.

 -Czysty skład, bez oleju palmowego.

 -Zawiera błonnik.

 -Odpowiedni również dla wegan.

 

 Marzysz o pysznej przyjemności bez wyrzutów sumienia? 

 SUPERSONIC kremy orzechowe Sweet&Legal pozwolą Ci na rozkoszowanie się wyjątkowym smakiem, a czysta etykieta to brak kontrowersyjnych składników!

 Zaspokoisz swoją ochotę na słodkie, a świetnie dobrane składniki uzupełnią niezbędne zapotrzebowanie na wartości odżywcze.

 Zdrowy i dobry skład – wysoka zawartość białka, brak dodatku cukru oraz duża ilość błonnika idą od teraz w parze z wyśmienitym smakiem – czyli po prostu

 SWEET&LEGAL! ✨

 Chcesz być FIT, ale nie chcesz odpuszczać słodkiego? 

 To jest idealny krem dla Ciebie! Jak zawsze naszym priorytetem jest Twoje zdrowie i dostarczenie Ci produktu o świetnym składzie…i to oczywiście spełniliśmy✔️

 Ty za to możesz się rozkoszować słodką pysznością i nie martwić się o nic innego!

 

 PRZECHOWYWANIE:

 Jak należy przechowywać SUPERSONIC krem orzechowy?

 Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze 15-25C. 

 Krem należy spożyć w przeciągu miesiąca od otwarcia.

 

 PYTANIA I ODPOWIEDZI:

 Jakie są dostępne smaki kremu orzechowego SUPEROSNIC?

 Smak białej czekolady z malinami;

 Smak czekolady i karmelu z kawałkami orzechów;

 Smak białej czekolady z owocami tropikalnymi.

 

 Ile gram białka jest w 100g kremu orzechowego?

 W 100g kremu znajduje się 16g białka.

 

 Czy krem orzechowy zawiera cukier?

 Tak, ale jedynie 3,8g-7g na 100g, pochodzące wyłącznie z obecnych w kremie składników. Nie dodaliśmy do kremów ani grama białego cukru.

 

 Ile kalorii ma krem orzechowy SUPERSONIC?

 100g krem ma ok. 523-538 kcal.

 

 Czy zastosowany w kremach orzechowych maltitol jest bezpieczny?

 Tak, w przeciwieństwie do niektórych sztucznych słodzików maltitol nie posiada żadnych działań niepożądanych i szkodliwego wpływu dla zdrowia. Jednakże nadmierne (bardzo duże ok 40g/d) jego spożycie może wywołać efekt przeczyszczający.

 

 Jestem alergikiem, czy mogę spożywać SUPERSONIC krem orzechowy?

 Produkt może zawierać orzechy i nasiona sezamu, jeżeli jesteś na nie uczulony, nie zaleca się spożywania produktu.

 

 Czy krem orzechowy SUPERSONIC może być spożywany przez dzieci i kobiety w ciąży?

 Tak, jego sprawdzony skład jest w pełni bezpieczny.


SUPERSONIC Sweet&Legal Krem proteinowy o smaku czekolady i karmelu z kawałkami orzechów


Produkt wycofany
Tagi
Wysokobiałkowe

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2151.00 kJ
25.6%
Wartość energetyczna (kcal)
538.00 kcal
26.9%
Tłuszcz (g)
42.00 g
60.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
7.90 g
39.5%
Węglowodany (g)
26.00 g
10.0%
w tym cukry (g)
7.10 g
7.9%
Białko (g)
16.00 g
32.0%
Błonnik (g)
8.10 g
Sól (g)
0.30 g
5.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
SUPERSONIC FOOD PL S
Marka:
SUPERSONIC
EAN:
5905644489158
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
160 g
Marka:
SUPERSONIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SUPERSONIC FOOD PL S
EAN:
5905644489158

Produkty z kategorii Kremy czekoladowo orzechowe

4.9
z 143 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 350 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

350 g
51,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena17,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2027
5.0
z 13 opinii
LOTUS Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (gładki) 400 g

LOTUS

Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (gładki)

400 g
39,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
4.9
z 14 opinii
FOODS BY ANN Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów) 220 g

FOODS BY ANN

Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów)

220 g
72,68 zł/kg
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
4.9
z 20 opinii
SANTE Krem proteinowy kokosowo-migdałowy (bez dodatku cukru) 180 g

SANTE

Krem proteinowy kokosowo-migdałowy (bez dodatku cukru)

180 g
66,61 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027
4.9
z 30 opinii
MILKA Krem do smarowania z orzechami laskowymi 350 g

MILKA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi

350 g
63,86 zł/kg
Cena22,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
5.0
z 75 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 600 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

600 g
48,82 zł/kg
Cena29,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
4.8
z 26 opinii
GANDOLA Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO 200 g

GANDOLA

Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO

200 g
83,95 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.9
z 22 opinii
GANDOLA Krem z ciemnej czekolady z orzechami laskowymi BIO 200 g

GANDOLA

Krem z ciemnej czekolady z orzechami laskowymi BIO

200 g
93,45 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
4.8
z 32 opinii
NUTELLA Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 230 g

NUTELLA

Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao

230 g
65,17 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2027
5.0
z 26 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru) 330 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao (bez dodatku cukru)

330 g
68,76 zł/kg
Cena22,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
4.9
z 18 opinii
GOOD NOOT ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao 350 g

GOOD NOOT

ChocoNoot - krem z orzechami laskowymi i kakao

350 g
57,11 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 11 opinii
LOTUS Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (crunchy) 380 g

LOTUS

Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (crunchy)

380 g
47,61 zł/kg
Cena18,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
3.2
z 4 opinii
SNICKERS Krem do smarowania karmelowo-orzechowy 200 g

SNICKERS

Krem do smarowania karmelowo-orzechowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
GOOD NOOT Choco & PeaNoot Crunchy - krem z orzechami arachidowymi i czekoladą 330 g

GOOD NOOT

Choco & PeaNoot Crunchy - krem z orzechami arachidowymi i czekoladą

330 g
72,70 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
GOOD NOOT Choco & PeaNoot Crunchy - krem z orzechami arachidowymi i czekoladą (bez dodatku cukru) 330 g

GOOD NOOT

Choco & PeaNoot Crunchy - krem z orzechami arachidowymi i czekoladą (bez dodatku cukru)

330 g
90,88 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
LINO LADA Krem do smarowania GOLD z kawałkami prażonych orzechów laskowych 350 g

LINO LADA

Krem do smarowania GOLD z kawałkami prażonych orzechów laskowych

350 g
44,83 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2027
5.0
z 1 opinii
LINO LADA Krem do smarowania MILK z orzechami laskowymi 350 g

LINO LADA

Krem do smarowania MILK z orzechami laskowymi

350 g
48,54 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
LINO LADA Krem do smarowania DUO - czekoladowo-orzechowy 350 g

LINO LADA

Krem do smarowania DUO - czekoladowo-orzechowy

350 g
44,83 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
Łysoń Krem orzechowy o sm. czekoladowym (z pyłkiem pszczelim) 200 g

Łysoń

Krem orzechowy o sm. czekoladowym (z pyłkiem pszczelim)

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store