Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Pozostałe warzywa
Korzeniowe
Burak
EKO WITAL Buraki gotowane BIO
Buraki gotowane BIO EKO WITAL 500g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 345 opinii

EKO WITAL Buraki gotowane BIO

500 g
EKO WITAL
Polska

friscontowa cena
Cena5,19 zł
10,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Buraki czerwone są bogate w składniki odżywcze, szczególnie korzystne dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Bogate w przeciwutleniacze, witaminy i minerały. Hermetycznie zapakowane. Gotowe do spożycia. Idealne do sałatek, zup, musów, past lub jako dodatek do dań.


EKO WITAL Buraki gotowane BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.02.2027
Tagi
bio
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
345 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
6%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna jakość, bez nadmiaru wody. Nie rozgotowane. I do tego bio.
18.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
02.02.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Oszczędność czasu przy przygotowaniu, buraki dobre, chociaż cena zbyt wysoka
20.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Łatwe do wykorzystania, długa trwałość
12.01.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobrej jakości buraczki , robiłam barszczyk, wyszedł smaczny i miał bardzo mocny kolor
02.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę zapiaszczone, słabo oczyszczone ale bez goryczki
29.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry smak, polecam
26.12.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Szybki można zrobić z buraczków gotowy posiłek
25.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre i od razu do przyrządzenia
26.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, kolejny raz zamawiam
21.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie wiem
12.11.2025
0
0
Ania
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam 👍️
17.10.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
wyjątkowe
23.09.2025
0
0
krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
szybka obróbka, smaczne po przyprawieniu
13.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez zastrzeżeń.
09.09.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Słaby smak. , buraki słabo obrane, aldente. Kupuję tylko ze względu na to, że to bio(?)
04.08.2025
0
1
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Często kupuje, dobre.
22.04.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Słodkie
25.03.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre buraczki
03.03.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
najważniesze jest to, że mam gotowy produkt do użycia
14.01.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
10,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
EKO WITAL
EAN:
5908249979314
Cena za kg:
10,38 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
EKO WITAL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5908249979314

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Produkty z kategorii Burak

4.9
z 345 opinii
EKO WITAL Buraki gotowane BIO 500 g

EKO WITAL

Buraki gotowane BIO

500 g
10,38 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.8
z 573 opinii
FRISCO FRESH Burak podłużny czerwony 4-6szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Burak podłużny czerwony 4-6szt. (800g-1200g)

~1 kg
2,39 zł/kg
Cena promocyjna2,39 zł
2,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 144 opinii
FRISCO ORGANIC Buraczki czerwone gotowane BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Buraczki czerwone gotowane BIO

500 g
16,58 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.7
z 141 opinii
FRISCO ORGANIC Buraki BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Buraki BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,99 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
STAN Buraczki gotowane całe BIO 500 g

STAN

Buraczki gotowane całe BIO

500 g
16,38 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.7
z 43 opinii
STAN Buraczki gotowane z cebulką i jabłkiem 400 g

STAN

Buraczki gotowane z cebulką i jabłkiem

400 g
17,98 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026

Produkty marki EKO WITAL

5.0
z 92 opinii
EKO WITAL Passata pomidorowa BIO 680 g

EKO WITAL

Passata pomidorowa BIO

680 g
12,93 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 45 opinii
EKO WITAL Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
107,42 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
5.0
z 25 opinii
EKO WITAL Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
102,88 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2027
5.0
z 51 opinii
EKO WITAL Mleko 3,5% tłuszczu BIO 1 l

EKO WITAL

Mleko 3,5% tłuszczu BIO

1 l
8,49 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
5.0
z 32 opinii
EKO WITAL Fasola biała BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola biała BIO

360 g
24,69 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.8
z 22 opinii
EKO WITAL Fasola czerwona kidney BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola czerwona kidney BIO

360 g
25,25 zł/kg
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 30 opinii
EKO WITAL Kukurydza konserwowa BIO 340 g

EKO WITAL

Kukurydza konserwowa BIO

340 g
25,85 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 14 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO

300 g
34,63 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 16 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO

300 g
34,63 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2027
5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO

300 g
34,63 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe (czekoladowe) BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
5.0
z 1 opinii
EKO WITAL Płatki kukurydziane (bez dodatku cukru) BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukru) BIO

300 g
34,97 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 25 opinii
EKO WITAL Olej kokosowy BIO 240 g

EKO WITAL

Olej kokosowy BIO

240 g
62,46 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.9
z 15 opinii
EKO WITAL Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z kawałkami czekolady BIO 250 g

EKO WITAL

Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z kawałkami czekolady BIO

250 g
58,76 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z cytryną i imbirem BIO 250 g

EKO WITAL

Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z cytryną i imbirem BIO

250 g
43,56 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
4.8
z 32 opinii
EKO WITAL Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO 50 g

EKO WITAL

Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO

50 g
107,80 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store